SAMOCHODZIK STEVIE STUNT CHICCO (6541646389)

zakończona
32,90 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
 • lokalizacja: Włoszakowice, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • bohater: inny
 • płeć: chłopcy
 • marka: Chicco
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • certyfikaty, opinie, atesty: CE
 • materiał: plastik, karton

opis

Przedmiotem aukcji jest:

SAMOCHODZIK STEVIE STUNT

CHICCO

Zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 3 roku życia

Opis

 • Naciągnij i jedź! Przedstawiamy Zielony samochodzik Willy Stunt
 • Nowa flota samochodzików Turbo Team napędzanych naciągnięciem, które wykonują trzy niesamowite wyczyny.
 • Wybierz model idealny dla siebie lub zbierz je wszystkie, aby urządzić niesamowity wyścig z przyjaciółmi.
 • Z samochodzikami Stunt emocji na pewno nie zabraknie!
 • Pociągnij samochodzik do tyłu, aby go naładować, kiedy będzie w pełni naciągnięty naciśnij przycisk na dachu, żeby wypuścić zabawkę i obserwować niesamowite wyczyny.
 • Samochodziki potrafią efektownie skręcać, jak na hamulcu ręcznym.
 • Jeśli odpowiednio naciągniesz samochodzik ruszy on z pełną mocą, jadąc tylko na dwóch tylnich kołach!
 • Samochodziki potrafią również ścigać się na dwóch bocznych kołach!
 • Wymiary opakowania: 18 x 12,5 x 8 cm
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Włoszakowice, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Agata Lewandowska Agmar
Strażacka 5
64-140 Włoszakowice
Dodatkowe informacje

Wszystkie towary dostępne na aukcjach objęte są gwarancją producenta. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest spisanie \"Protokołu szkody” przy odbiorze przesyłki w obecności kuriera. a. W przypadku uszkodzenia mechanicznego (rys, wgnieceń itp) stwierdzonych w późniejszym terminie firma nie ponosi odpowiedzialności. b. Opis procedury reklamacyjnej: 1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem agmar-zabawki@wp.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1.imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2.datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3.przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4.wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. c. Wymiana następuje w ciągu 14(czternastu) dni roboczych od momentu uznania przez nas reklamacji. d. Reklamacje zwracane są na koszt Klienta. Złożenie podpisu na liście przewozowym i brak protokołu szkody sporządzonego z kurierem przy odbiorze przesyłki jest równoznaczne z odebraniem towaru mechanicznie nie uszkodzonego. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej.Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Agata Lewandowska Agmar
Strażacka 5
64-140 Włoszakowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Klient ma prawo do dokonania zwrotu zamówionego towaru, bez podania przyczyny ,w ciągu 14(czternastu) dni od daty otrzymania towaru. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu ,bez śladów użytkowania, wraz z paragonem lub fakturą VAT, instrukcją i gwarancją (jeżeli taka została wydana). (Dz. U. z dnia 31marca 2000r.). Towar nie może być zwrócony, jeśli Nabywcą jest firma ( Powyższa ustawa dotyczy wyłącznie relacji sklep - konsument, przedsiębiorca - nie jest konsumentem). W przypadku nie spełnienia jednego z powyższych warunków, zwrot nie będzie uznany, a zwracany towar będzie czekał na odbiór w naszej firmie lub zostanie odesłany na koszt klienta. Zwracany towar klient przesyła do nas na własny koszt. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Pieniądze za zakupiony towar (nie wliczając kosztów przesyłki) zostaną zwrócone w terminie 7 dni od daty uznania zwrotu. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: agmar-zabawki@wp.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ,numer oferty . Data zawarcia umowy to , data odbioru Imię i nazwisko Login Allegro Adres Data Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Przed dokonaniem zwrotu lub reklamacji prosimy o kontakt mailowy. Zwracane lub reklamowane produkty należy odsyłać na podany poniżej adres: F.H.U.Agmar Agata Lewandowska ul.Strażacka 5 64-140 Włoszakowice tel.572725226

O sprzedającym
agmar-zabawki
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

348

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 572725226
 • 512170450
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od 2004r. Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Przemęt pod nr 2095. Regon 411558570 NIP 698-105-16-83 Wszystkie artykuły sprzedawane na naszych aukcjach pochodzą z legalnych źródeł, posiadają atest, paragon fiskalny i są objęte gwarancją producenta.Przesyłkę wysyłamy na adres podany w serwisie Allegro. Jeżeli klient chce aby przesyłka była wysłana na inny adres, musi to zaznaczyć przed dokonaniem wpłaty. Na wpłatę czekamy 7(siedem) dni od daty zakupu. Data wpłaty to data zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Gdy nie dostajemy zapłaty w terminie, występujemy o zwrot prowizji oraz wysyłamy maila do obsługi serwisu allegro.pl z informacją o zaistniałej sytuacji.

Pozostałe informacje

email: agmar-zabawki@wp.pl
telefon: 572725226
telefon: 512170450