Sagem D10T -bezprzewodowy, praktycznie nieużywany (6541114563)

zakończona
27,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • informacje dodatkowe: identyfikacja numeru przychodzącego
  • stan: używany

Telefon bezprzewodowy Sagem D10T czarny DECT - właściwie nieużywany.

Prosty w obsłudze, bez wodotrysków, ale posiadający wszystkie funkcje potrzebne przy standardowym użytkowaniu.

Został zakupiony kilka lat temu jako zastępczy na czas naprawy, gdy podstawowy telefon wylądował w serwisie gwarancyjnym.

Sagem popracował więc jedynie około 7 dni i od tamtej pory nieużywany zalega mi na półce.

Telefon kompletny: słuchawka, baza, akumulator, zasilacz, kable oraz cała papierologia (drukowana instrukcja, karta gwarancyjna).

Stan wizualny: bardzo dobry, na wyświetlaczu jest jeszcze oryginalna fabryczna folia (patrz foto).

Opis funkcji można znaleźć tutaj

W słuchawce założony jest oryginalny akumulator z zestawu - był ładowany zdaje się 2 razy. Gdyby komuś był potrzebny zapasowy - można za niewielkie pieniądze (poniżej 15 zł) kupić pasujący akumulator o większej pojemności tutaj .

Telefon sprzedaję w oryginalnym kartonie (foto).

Płatność z góry lub odbiór osobisty - szczegóły na stronie "o mnie".

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Jeśli coś sprzedaję na Allegro, to są to rzeczy będące moją własnością, uznane za zbędne dla mnie, lecz mogące się jeszcze komuś przydać. Przedmioty staram się opisać dokładnie, dołączam ich realne zdjęcia. Nie mam zamiaru naginać rzeczywistości, wiec opisy są zgodne z moim aktualnym stanem wiedzy. Liczę na zdecydowanych i poważnych kupujących - Allegro to nie przedszkole, a mnie nie chce się bawić w odzyskiwanie prowizji i upomnienia. Jeśli kupuję - staram się finalizować aukcję jak najszybciej i liczę, że to, za co zapłaciłem będzie zgodne z opisem.

pozostałe informacje

Jeśli coś sprzedaję: - akceptuję jedynie wpłatę z góry (wraz z kosztami wysyłki) lub odbiór osobisty - najwygodniejszą metodą wysyłki jest dla mnie kurier (jej koszt wynosi zazwyczaj 16 pln, chyba, że jest to jakiś niestandardowy przedmiot: wielkogabarytowy, ciężki itd - wtedy takie nietypowe koszta podane są w opisie aukcji) - możliwa jest również wysyłka innymi spedytorami (np. Poczta Polska), lecz wymaga to każdorazowo naszych ustaleń (trzeba liczyć się też z tym, że może to opóźnić nieco wysłanie przeze mnie przedmiotu - nie zawsze mam czas na wizytę na poczcie) - odbiór osobisty (po ustaleniach odnośnie terminu i miejsca) możliwy jest w W-wie w Centrum lub w Ząbkach; jeśli decydujesz się na tę metodę odbioru, to musisz dostosować się do mojego rozkładu zajęć