SADZONKI TRUSKAWEK 25 szt - odm. BOGOTA - VI-VII (6542341799)

zakończona
12,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
 • lokalizacja: Gniezno
 • rodzaj rośliny: poziomki i truskawki
 • wysokość sadzonki (cm): 15
 • roślina w postaci: sadzonka z gołym korzeniem
ROŚLINY OGRODOWE


Kontakt
E-mail Wyślij wiadomość
Tel.kom. 608 156 756
Wysyłka
kurierem w poniedziałki, wtorki, środy.
Zimą paczek nie nadaję.
(Szczegóły - "STRONA O MNIE").

Konta bankowe
Numer 93 9068 1013 0007 3600 4014 7411
Bank SGB - BANK S.A.

Regulamin
- Szczegółowy regulamin na stronie
" O mnie "
SADZENIE TRUSKAWEK
Truskawki z bryłą korzeniową można sadzić cały sezon od wiosny aż do jesieni. Sadzonki sadzimy w rzędzie co 30 cm, odległość między rzędami 60 cm. Po posadzeniu dobrze podlać, dopóki się nie zakorzenią należy podlewać przynajmniej dwa razy w tygodniu. Później regularnie tak by gleba nie była sucha. W okresie kwitnienia i owocowania najlepiej podlewać roślinę od dołu. Przed kwitnieniem zwłaszcza w pierwszym roku owocowania można międzyrzędzia ściółkować słomą lub specjalną matą. Po zakończonych zbiorach słomę pozostawiamy- nie potrzeba jej usuwać. Przy uprawach amatorskich zalecam odchwaszczanie ręczne i nie stosowania środków chemicznych. W przypadku stosowania ich należy stosować je ściśle wg instrukcji na opakowaniu.
Ściółkowanie słomą zapewni,
że będziemy mieć czyste, nie zapiaszczone owoce.
Sadzonki posiadają certyfikat zdrowotności.
TRUSKAWKA
ODMIANA
BOGOTA MAJ
ŚREDNIOPÓŹNA
ODMIANA BARDZO SMACZNA, DESEROWA .
W OFERCIE ODMIANA BOGOTA MAJ
1 PĘCZEK = 25 SZTUK
Przykładowe zdjęcie sadzonek.
Sadzonki w zależności od pory roku mogą różnić się wyglądem.
SADZONKI SĄ WIĄZANE W PĘCZKI PO 25 SZTUK
NAJSMACZNIEJSZE TRUSKAWKI SĄ WŁASNE, ZEBRANE ŚWIEŻO Z OGRODU.
OWOCUJE VI-VII
Owoce bardzo duże, jasno czerwone. Nadają się do bezpośredniej konsumpcji oraz na , mrożonki, do galaretek, deserów itp.
Truskawki nie sadzimy bezpośrednio po truskawkach, ani po pomidorach i ziemniakach. Posadzone w nowym miejsc u mogą rosnąć przez
3-4 lata.
Można je uprawiać w gruncie,
w pojemnikach, w tunelu lub na balkonie.
ZOBACZ INNE ODMIANY TRUSKAWEK NA MOJEJ STRONIE
ODMIANA BOGOTA MAJ
ZAPRASZAM NA POZOSTAŁE AUKCJE
Pokaż wszystkie aukcje


wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • SGB - BANK S.A. 93 9068 1013 0007 3600 4014 7411
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
dodatkowe informacje


UWAGA ! Zimą paczek nie nadaję – szczegóły, patrz - ”strona o mnie” .

dane sprzedawcy

UWAGA ! ZIMĄ (XII, I, II) PACZEK NIE NADAJĘ. PACZKI NADAWANE SĄ OD 1 MARCA DO KOŃCA LISTOPADA. WYSYŁKI W PONIEDZIAŁKI, WTORKI, ŚRODY. Paczkę nadaję w ciągu 1-7 dni roboczych. Nadawanie paczek w sezonie następuje najczęściej wg poniższej reguły: - zamówienie złożone przed sobotą, czyli w śr., czw., pt, - wysyłka nastąpi w poniedziałek. - zamówienie złożone w sobotę i w niedzielę - wysyłka nastąpi we wtorek. - zamówienie złożone w pon., wt., lub z rana w śr. - wysyłka nastąpi w środę. UWAGA ! W razie przypadających świąt, paczki mogą być nadawane inaczej.

kontakt

 • 608 156 756
  Od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 00 do 20 00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W ciągu 14 dni od otrzymania paczki z roślinami Kupujący może bez podawania jakiejkolwiek przyczyny odstąpić od umowy zakupu i następnie odesłać rośliny w otrzymanym stanie ( rośliny nie mogą być zasuszone). W takim przypadku Sprzedający zwróci w ciągu 7 dni wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. W przypadku odesłania roślin Sprzedawca nie ponosi kosztów odesłania. Przesyłkę należy nadać na adres zwrotny, ale proszę nie odsyłać paczki za pobraniem, gdyż taka paczka nie będzie odebrana. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy proszę przesłać na adres e-mail: majewskir@poczta.fm lub formą papierową np. Pocztą.

reklamacje

Reklamacje proszę składać mailem. Informuję, że rośliny o każdej porze roku mają inny wygląd – z tego powodu mogą być wątpliwości co do jakości i wyglądu sadzonek - proszę wtedy o kontakt z zapytaniem o daną roślinę. Otrzymane rośliny jeżeli mają wadę lub zostały uszkodzone podczas transportu proszę nie odsyłać, wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny – to wyślemy w ramach reklamacji, w najszybszym możliwym terminie nowe rośliny.

pozostałe informacje

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH Zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm. informujemy, że dane osobowe klientów są wyłącznie wykorzystywane w celu realizacji zamówienia. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i poprawienia. POSTANOWIENIA KOŃCOWE W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. W stosunku do konsumentów spory wynikające w związku ze stosowaniem niniejszego Regulaminu i z wykonywaniem zawartych umów, będą rozpatrywane przez Sąd właściwy według przepisów o właściwości rzeczowej i miejscowej zgodnie z ustawą z dnia 17.11.1964 r. Kodeks postępowania cywilnego, Dz.U. Nr 43, poz. 296 z późn. zm. . Informacje o sposobie rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.