SACHS AMORTYZATOR PRZÓD PRAWY FORD MONDEO 07> (6911054732)

12 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
316,00 zł
z 2 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • Niemcy 80,00 zł
Zakupy od 1 000 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: krakow, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • strona zabudowy: przód prawy
  • rodzaj: olejowo-gazowe
  • producent części: sachs

opis

Sklep Motoryzacyjny AUTO-MOTO

Robert Pająk

31-462 Kraków, ul. Pilotów

NIP: 678-168-91-16

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST AMORTYZATOR
FIRMY SACHS
NUMER KATALOGOWY 313749
313 749
Typ amortyzatora: Amortyzator teleskopowy
System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka
Rodzaj amortyzatorów: cisnienie gazu
Parametr: SFE36/22X160A
Strona zabudowy: z prawej
ZASTOSOWANIE :
Marka Model Pojemność silnika [ccm] Kod silnika Rok produkcji
FORD MONDEO IV (BA7) 1596 PNBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1596 RHBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1596 KGBA 2010.07 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1596 JTBB 2011.02 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1753 FFBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1753 QYBA, KHBA 2007.06 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1976 TNBA 2010.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1997 AZBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1997 QXBA, QXBB, UFBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1997 AZBC, UKBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1997 KLBA, LPBA, TYBA 2007.11 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1997 TXBA 2010.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1999 AOBA, TBBA, AOBC 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1999 TBBA, TBBB 2009.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1999 TBBA 2009.07 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1999 TPBA 2010.07 -
FORD MONDEO IV (BA7) 2179 Q4BA 2008.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 2179 KNBA 2010.07 -
FORD MONDEO IV (BA7) 2261 SEBA 2007.07 -
FORD MONDEO IV (BA7) 2521 HUBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1596 PNBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1596 RHBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1753 FFBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1753 QYBA, KHBA 2007.06 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1997 AZBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1997 QXBA, QXBB, UFBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1997 KLBA, LPBA, TYBA 2007.11 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1999 AOBA, TBBA, AOBC 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1999 TBBA, TBBB 2009.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1999 TBBA 2009.07 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2179 Q4BA 2008.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2261 SEBA 2007.07 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2521 HUBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1596 PNBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1596 RHBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1596 KGBA 2010.07 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1753 FFBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1753 QYBA, KHBA 2007.06 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1976 TNBA 2010.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 AZBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 AZBC, UKBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 QXBA, QXBB, UFBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 KLBA, LPBA, TYBA 2007.11 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 TXBA 2010.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1999 AOBA, TBBA, AOBC 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1999 TBBA, TBBB 2009.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1999 TBBA 2009.07 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1999 TPBA 2010.07 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2179 Q4BA 2008.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2179 KNBA 2010.07 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2261 SEBA 2007.07 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2521 HUBA 2007.03 -
VOLVO S60 II 1560 D 4162 T 2011.01 -
VOLVO S60 II 1596 B 4164 T 2010.04 -
VOLVO S60 II 1596 B 4164 T3 2010.04 -
VOLVO S60 II 1596 B 4164 T2 2011.04 -
VOLVO S60 II 1984 D 5204 T2, D 5204 T3 2010.04 - 2012.04
VOLVO S60 II 1984 D 5204 T3 2012.05 -
VOLVO S60 II 1984 D 5204 T7 2012.05 -
VOLVO S60 II 1999 B 4204 T7 2010.04 -
VOLVO S60 II 1999 B 4204 T6 2010.04 -
VOLVO S60 II 2400 D 5244 T10 2010.04 -
VOLVO S60 II 2400 D 5244 T10 2010.04 -
VOLVO S60 II 2400 D 5244 T11, D 5244 T15 2011.06 -
VOLVO S60 II 2400 D 5244 T11, D 5244 T15 2011.06 -
VOLVO S60 II 2953 B 6304 T4 2010.04 -
VOLVO S80 II (AS) 1560 D 4164 T 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 1997 D 4204 T 2008.02 -
VOLVO S80 II (AS) 1999 B 4204 S4 2008.01 -
VOLVO S80 II (AS) 1999 B 4204 T6 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T4 2006.03 -
VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T4 2007.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T10 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T10 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T14 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2521 B 5254 T6 2006.03 -
VOLVO S80 II (AS) 2521 B 5254 T8 2008.05 -
VOLVO S80 II (AS) 2521 B 5254 T11 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2521 B 5254 T10 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2953 B 6304 T2 2007.01 -
VOLVO S80 II (AS) 3192 B 6324 S 2006.03 -
VOLVO S80 II (AS) 3192 B 6324 S 2007.01 -
VOLVO S80 II (AS) 4414 B 8444 S 2006.03 -
VOLVO V60 1560 D 4162 T 2011.06 -
VOLVO V60 1596 B 4164 T 2010.09 -
VOLVO V60 1596 B 4164 T3 2010.09 -
VOLVO V60 1596 B 4164 T2 2011.04 -
VOLVO V60 1984 D 5204 T2, D 5204 T3 2010.09 -
VOLVO V60 1984 D 5204 T7 2012.12 -
VOLVO V60 1999 B 4204 T6 2010.09 -
VOLVO V60 1999 B 4204 T7 2010.09 -
VOLVO V60 2400 D 5244 T10 2010.09 -
VOLVO V60 2400 D 5244 T10 2010.09 -
VOLVO V60 2400 D 5244 T11, D 5244 T15 2011.06 -
VOLVO V60 2400 D 5244 T11, D 5244 T15 2011.06 -
VOLVO V60 2400 D 5244 T17 2012.12 -
VOLVO V60 2953 B 6304 T4 2010.09 -
VOLVO V70 III (BW) 1560 D 4164 T 2010.01 -
VOLVO V70 III (BW) 1984 D 5204 T2, D 5204 T3 2010.03 -
VOLVO V70 III (BW) 1997 D 4204 T 2007.10 -
VOLVO V70 III (BW) 1999 B 4204 S3 2007.10 -
VOLVO V70 III (BW) 1999 B 4204 S4 2008.01 -
VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T4 2007.08 -
VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T5 2007.08 -
VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T4 2007.10 -
VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T14 2009.10 -
VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T10 2009.12 -
VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T10 2009.12 -
VOLVO V70 III (BW) 2521 B 5254 T6 2007.08 -
VOLVO V70 III (BW) 2521 B 5254 T8 2008.05 -
VOLVO V70 III (BW) 2521 B 5254 T11 2009.10 -
VOLVO V70 III (BW) 2521 B 5254 T10 2010.01 -
VOLVO V70 III (BW) 2953 B 6304 T2 2007.08 -
VOLVO V70 III (BW) 3192 B 6324 S 2007.08 -
VOLVO V70 III (BW) 3192 B 6324 S 2007.08 -
VOLVO XC70 II 1984 D 5204 T2, D 5204 T3 2011.08 -
VOLVO XC70 II 1984 D 5204 T2 2011.08 -
VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T5, D 5244 T16, D 5244 T17 2007.08 -
VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T4 2007.08 -
VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T10 2009.12 -
VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T14 2010.01 -
VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T11, D 5244 T15 2011.06 -
VOLVO XC70 II 2953 B 6304 T2 2008.01 -
VOLVO XC70 II 2953 B 6304 T4 2010.01 -
VOLVO XC70 II 3192 B 6324 S5 2007.08 -
VOLVO XC70 II 3192 B 6324 S 2007.08 -
VOLVO XC70 II 3192 B 6324 S5 2007.08 -
INNE NUMERY ORG.
tel.
12 452-20-38 kom. 508-146-434
BOGE 36-G07-A
FORD 1459710
FORD 1459724
FORD 1459726
FORD 1465734
FORD 1470940
FORD 1470941
FORD 1470942
FORD 1476610
FORD 1476611
FORD 1476612
FORD 1481805
FORD 1577960
FORD 1577961
FORD 1577971
FORD 1577972
FORD 6G91-18045-BCC
FORD 6G91-18045-BCD
FORD 6G91-18045-BCE
FORD 6G91-18045-BCF
FORD 6G91-18045-GAC
FORD 6G91-18045-GAD
FORD 6G91-18045-GAE
FORD 6G91-18045-GAF
FORD 6G91-18045-GBC
FORD 6G91-18045-GBD
FORD 6G91-18045-GBE
FORD 6G91-18045-GBF
FORD 6G91-18045-HAC
FORD 6G91-18045-HAE
FORD 6G91-18045-HAF
SACHS 82 4904 006 098
VOLVO 31200247
VOLVO 31212217
VOLVO 31212219
VOLVO 31212507
VOLVO 31212509
VOLVO 31255231
VOLVO 31255529
VOLVO 31262150
VOLVO 31262171
VOLVO 31262419
VOLVO 31262421
VOLVO 31262895
VOLVO 31277900
VOLVO 31277901
VOLVO 31277904
VOLVO 31277905
VOLVO 31277908
VOLVO 31277909
VOLVO 31277912
VOLVO 31277914
VOLVO 31277917
VOLVO 31277975
VOLVO 31290310
VOLVO 31662175

Wpłaty za zamówienie prosimy dokonywać przelewem na konto bankowe.
Numer rachunku:
47105014451000002232­351573
Nazwa Banku:
ING Bank Śląski S.A.
Płatnik:
"AUTO-MOTO" S.C. ROBERT PAJĄK,
ROBERT PAJĄK
ul. PILOTÓW
31-462 KRAKÓW
Copyright 2009 AUTO-MOTO
auto_moto_paj@interi­a.pl tel.: 012/452-20-38 tel. kom.: 0508-146-434

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: 18.12.2017 – 29.12.2017. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: krakow, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u verva_2006 za co najmniej 1 000,00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Niemcy
pierwsza sztuka
80,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Wielka Brytania
pierwsza sztuka
110,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Czechy
pierwsza sztuka
80,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Słowacja
pierwsza sztuka
80,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Szwecja
pierwsza sztuka
130,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Holandia
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Litwa
pierwsza sztuka
90,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Francja
pierwsza sztuka
110,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Belgia
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Dania
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Hiszpania
pierwsza sztuka
140,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Austria
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4

Punkty odbioru

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
pilotów 4b
31-462 krakow
woj. małopolskie
email: kontakt@czesci.sklep.pl
tel.: 508-146-434

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
PILOTÓW 4B
31-462 KRAKÓW
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
PILOTÓW 4B
31-462 KRAKÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

1. Sklep oświadcza, że zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów, Konsument ma prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny wysyłając lub w inny sposób dostarczając pismo o odstąpieniu od umowy na adres ul. Pilotów 31-462 Kraków. Do zachowania wskazanego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Konsument jest obowiązany do zwrotu towaru niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia. 

 Zwroty przyjmowane są w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu . 

zwracane zamówienie nie może:

 • nosić śladów montażu   

• nie może być wcześniej używane  

 2. W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Umowy na konsumencie spoczywa obowiązek dostarczenia towaru do siedziby Sprzedawcy w Krakowie w terminie do 14 dni, od dnia wysłania pisma o odstąpieniu od umowy. Do zwrotu, wraz z towarem należy dołączyć dowód zakupu, np. paragon, fakturę lub inny dowód zakupu, który jednoznacznie potwierdza, iż towar nabyto w sklepie .Należności za zwracany towar zostaną przekazane niezwłocznie na wskazany przez Konsumenta w treści oświadczenia, i której mowa w ust. 1 niniejszego Rozdziału numer rachunku bankowego, nie później jednakże niż w terminie do 14 dni.  

3. Klient poniesie koszty odesłania zwracanego towaru,  

 

O sprzedającym
verva_2006
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1630

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 508146434
  • 12 452-20-38
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Sklep motoryzacyjny AUTO-MOTO istnieje na rynku od 1991 roku. 

Specjalizujemy się w sprzedaży nowych części do wszystkich marek samochodów, akcesoriów samochodowych jak również realizujemy zamówienia indywidualne. 

Przez te wszystkie lata działalności staramy się zapewnić naszym Klientom profesjonalną obsługę oraz szeroki asortyment zyskując tym samych ich zaufanie.

 Współpracujemy z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi. 

Dostawy odbywają się dwa razy dziennie, przez co klienci nie tracą czasu oczekując na złożone zamówienie. 

Oferowany przez nas asortyment jest w bardzo konkurencyjnych cenach. 

Służymy fachową i rzetelną pomocą w doborze odpowiedniego produktu. 

 Oferujemy m. innymi : części zamienne do wszystkich marek samochodów płyny eksploatacyjne pióra wycieraczek żarówki reflektor yoleje akumulatory paski klinowe tarcze i klocki hamulcowe filtry (oleju, powietrza, paliwowe, przeciwpyłowe)dywaniki samochodowe kosmetyki samochodowe chemię samochodową blacharkę

1. Sklep oświadcza, że zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów, Konsument ma prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny wysyłając lub w inny sposób dostarczając pismo o odstąpieniu od umowy na adres ul. Pilotów 31-462 Kraków. Do zachowania wskazanego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Konsument jest obowiązany do zwrotu towaru niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia. 

 Zwroty przyjmowane są w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu . 

zwracane zamówienie nie może:

 • nosić śladów montażu   

• nie może być wcześniej używane  

 2. W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Umowy na konsumencie spoczywa obowiązek dostarczenia towaru do siedziby Sprzedawcy w Krakowie w terminie do 14 dni, od dnia wysłania pisma o odstąpieniu od umowy. Do zwrotu, wraz z towarem należy dołączyć dowód zakupu, np. paragon, fakturę lub inny dowód zakupu, który jednoznacznie potwierdza, iż towar nabyto w sklepie .Należności za zwracany towar zostaną przekazane niezwłocznie na wskazany przez Konsumenta w treści oświadczenia, i której mowa w ust. 1 niniejszego Rozdziału numer rachunku bankowego, nie później jednakże niż w terminie do 14 dni.  

3. Klient poniesie koszty odesłania zwracanego towaru,  

4. Reklamacji podlegają towary jeżeli w chwili ich wydania są niezgodne z umową. Reklamacja może dotyczyć części lub całości zamówienia.

  5. Jeżeli towary są niezgodne z umową, Konsument może żądać doprowadzenia ich do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowe, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby Konsumenta inny sposób zaspokojenia.  

6. Konsument traci uprawnienia, o których mowa w ust. 5 niniejszego Rozdziału, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową nie zawiadomi o tym sprzedawcy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem. Sklep odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Konsumentowi. Termin ten biegnie na nowo w razie wymiany towaru. 

7. Upływ powyższych terminów nie wyłącza wykonania uprawnień wynikających z niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową, jeżeli Sprzedający w chwili zawarcia umowy wiedział o niezgodności i nie zwrócił na to uwagi Konsumentowi.  

8. Reklamacje są rozpatrywane przez Sprzedawcę nie dłużej niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania reklamowanego towaru lub zawiadomienia o braku towaru w doręczonym zamówieniu.  

9. W przypadku uzasadnionej reklamacji towar zostanie wymieniony, a jeśli nie będzie to możliwe, Sprzedawca niezwłocznie zwróci Konsumentowi równowartość ceny towaru wraz z kosztami przesyłki, na numer rachunku bankowego, z którego dokonano przelewu bądź – w przypadku gdy zapłata za realizację zamówienia następowała gotówką przy odbiorze - na numer rachunku bankowego, którego dane Konsument wskazał w korespondencji. 

Wpłaty za zamówienie prosimy dokonywać przelewem na konto bankowe.

Numer rachunku:

47105014451000002232351573

Nazwa Banku:

ING Bank Śląski S.A.

Płatnik:

  "AUTO-MOTO" ROBERT PAJĄK

ul. PILOTÓW

31-462 KRAKÓW