SACHS AMORTYZATOR PRZÓD LEWY FORD MONDEO 07> (6911055250)

12 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
316,00 zł
z 2 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • Niemcy 80,00 zł
Zakupy od 1 000 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: krakow, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • strona zabudowy: przód lewy
  • rodzaj: olejowo-gazowe
  • producent części: sachs

opis

Sklep Motoryzacyjny AUTO-MOTO

Robert Pająk

31-462 Kraków, ul. Pilotów

NIP: 678-168-91-16

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST AMORTYZATOR
FIRMY SACHS
NUMER KATALOGOWY 313748
313 748
Typ amortyzatora: Amortyzator teleskopowy
System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka
Rodzaj amortyzatorów: cisnienie gazu
Parametr: SFE36/22X160A
Strona zabudowy: z lewej
ZASTOSOWANIE :
Marka Model Pojemność silnika [ccm] Kod silnika Rok produkcji
FORD MONDEO IV (BA7) 1596 PNBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1596 RHBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1596 KGBA 2010.07 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1596 JTBB 2011.02 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1753 FFBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1753 QYBA, KHBA 2007.06 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1976 TNBA 2010.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1997 AZBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1997 QXBA, QXBB, UFBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1997 AZBC, UKBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1997 KLBA, LPBA, TYBA 2007.11 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1997 TXBA 2010.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1999 AOBA, TBBA, AOBC 2007.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1999 TBBA, TBBB 2009.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1999 TBBA 2009.07 -
FORD MONDEO IV (BA7) 1999 TPBA 2010.07 -
FORD MONDEO IV (BA7) 2179 Q4BA 2008.03 -
FORD MONDEO IV (BA7) 2179 KNBA 2010.07 -
FORD MONDEO IV (BA7) 2261 SEBA 2007.07 -
FORD MONDEO IV (BA7) 2521 HUBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1596 PNBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1596 RHBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1753 FFBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1753 QYBA, KHBA 2007.06 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1997 AZBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1997 QXBA, QXBB, UFBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1997 KLBA, LPBA, TYBA 2007.11 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1999 AOBA, TBBA, AOBC 2007.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1999 TBBA, TBBB 2009.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1999 TBBA 2009.07 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2179 Q4BA 2008.03 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2261 SEBA 2007.07 -
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2521 HUBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1596 PNBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1596 RHBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1596 KGBA 2010.07 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1753 FFBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1753 QYBA, KHBA 2007.06 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1976 TNBA 2010.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 AZBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 AZBC, UKBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 QXBA, QXBB, UFBA 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 KLBA, LPBA, TYBA 2007.11 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 TXBA 2010.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1999 AOBA, TBBA, AOBC 2007.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1999 TBBA, TBBB 2009.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1999 TBBA 2009.07 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1999 TPBA 2010.07 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2179 Q4BA 2008.03 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2179 KNBA 2010.07 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2261 SEBA 2007.07 -
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2521 HUBA 2007.03 -
VOLVO S60 II 1560 D 4162 T 2011.01 -
VOLVO S60 II 1596 B 4164 T 2010.04 -
VOLVO S60 II 1596 B 4164 T3 2010.04 -
VOLVO S60 II 1596 B 4164 T2 2011.04 -
VOLVO S60 II 1984 D 5204 T2, D 5204 T3 2010.04 - 2012.04
VOLVO S60 II 1984 D 5204 T3 2012.05 -
VOLVO S60 II 1984 D 5204 T7 2012.05 -
VOLVO S60 II 1999 B 4204 T7 2010.04 -
VOLVO S60 II 1999 B 4204 T6 2010.04 -
VOLVO S60 II 2400 D 5244 T10 2010.04 -
VOLVO S60 II 2400 D 5244 T10 2010.04 -
VOLVO S60 II 2400 D 5244 T11, D 5244 T15 2011.06 -
VOLVO S60 II 2400 D 5244 T11, D 5244 T15 2011.06 -
VOLVO S60 II 2953 B 6304 T4 2010.04 -
VOLVO S80 II (AS) 1560 D 4164 T 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 1997 D 4204 T 2008.02 -
VOLVO S80 II (AS) 1999 B 4204 S4 2008.01 -
VOLVO S80 II (AS) 1999 B 4204 T6 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T4 2006.03 -
VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T4 2007.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T10 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T10 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T14 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2521 B 5254 T6 2006.03 -
VOLVO S80 II (AS) 2521 B 5254 T8 2008.05 -
VOLVO S80 II (AS) 2521 B 5254 T11 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2521 B 5254 T10 2010.01 -
VOLVO S80 II (AS) 2953 B 6304 T2 2007.01 -
VOLVO S80 II (AS) 3192 B 6324 S 2006.03 -
VOLVO S80 II (AS) 3192 B 6324 S 2007.01 -
VOLVO S80 II (AS) 4414 B 8444 S 2006.03 -
VOLVO V60 1560 D 4162 T 2011.06 -
VOLVO V60 1596 B 4164 T 2010.09 -
VOLVO V60 1596 B 4164 T3 2010.09 -
VOLVO V60 1596 B 4164 T2 2011.04 -
VOLVO V60 1984 D 5204 T2, D 5204 T3 2010.09 -
VOLVO V60 1984 D 5204 T7 2012.12 -
VOLVO V60 1999 B 4204 T6 2010.09 -
VOLVO V60 1999 B 4204 T7 2010.09 -
VOLVO V60 2400 D 5244 T10 2010.09 -
VOLVO V60 2400 D 5244 T10 2010.09 -
VOLVO V60 2400 D 5244 T11, D 5244 T15 2011.06 -
VOLVO V60 2400 D 5244 T11, D 5244 T15 2011.06 -
VOLVO V60 2400 D 5244 T17 2012.12 -
VOLVO V60 2953 B 6304 T4 2010.09 -
VOLVO V70 III (BW) 1560 D 4164 T 2010.01 -
VOLVO V70 III (BW) 1984 D 5204 T2, D 5204 T3 2010.03 -
VOLVO V70 III (BW) 1997 D 4204 T 2007.10 -
VOLVO V70 III (BW) 1999 B 4204 S3 2007.10 -
VOLVO V70 III (BW) 1999 B 4204 S4 2008.01 -
VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T4 2007.08 -
VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T5 2007.08 -
VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T4 2007.10 -
VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T14 2009.10 -
VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T10 2009.12 -
VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T10 2009.12 -
VOLVO V70 III (BW) 2521 B 5254 T6 2007.08 -
VOLVO V70 III (BW) 2521 B 5254 T8 2008.05 -
VOLVO V70 III (BW) 2521 B 5254 T11 2009.10 -
VOLVO V70 III (BW) 2521 B 5254 T10 2010.01 -
VOLVO V70 III (BW) 2953 B 6304 T2 2007.08 -
VOLVO V70 III (BW) 3192 B 6324 S 2007.08 -
VOLVO V70 III (BW) 3192 B 6324 S 2007.08 -
VOLVO XC70 II 1984 D 5204 T2, D 5204 T3 2011.08 -
VOLVO XC70 II 1984 D 5204 T2 2011.08 -
VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T5, D 5244 T16, D 5244 T17 2007.08 -
VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T4 2007.08 -
VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T10 2009.12 -
VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T14 2010.01 -
VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T11, D 5244 T15 2011.06 -
VOLVO XC70 II 2953 B 6304 T2 2008.01 -
VOLVO XC70 II 2953 B 6304 T4 2010.01 -
VOLVO XC70 II 3192 B 6324 S5 2007.08 -
VOLVO XC70 II 3192 B 6324 S 2007.08 -
VOLVO XC70 II 3192 B 6324 S5 2007.08 -
INNE NUMERY ORG.
BOGE 36-G06-A
FORD 1465736
FORD 1474278
FORD 1474284
FORD 1474286
FORD 1476607
FORD 1476608
FORD 1476609
FORD 1481808
FORD 1577978
FORD 1577981
FORD 1577982
FORD 1577983
FORD 6G91-18K001-BCD
FORD 6G91-18K001-BCE
FORD 6G91-18K001-BCF
FORD 6G91-18K001-GAD
FORD 6G91-18K001-GAE
FORD 6G91-18K001-GAF
FORD 6G91-18K001-GBD
FORD 6G91-18K001-GBE
FORD 6G91-18K001-GBF
FORD 6G91-18K001-HAC
FORD 6G91-18K001-HAE
FORD 6G91-18K001-HAF
FORD AG91-18K001-GBE
FORD AG91-18K001-GBF
SACHS 82 4904 006 097
VOLVO 30760901
VOLVO 31200248
VOLVO 31212218
VOLVO 31212220
VOLVO 31212508
VOLVO 31212510
VOLVO 31255528
VOLVO 31262149
VOLVO 31262172
VOLVO 31262176
VOLVO 31262420
VOLVO 31262422
VOLVO 31262901
VOLVO 31277902
VOLVO 31277903
VOLVO 31277906
VOLVO 31277907
VOLVO 31277910
VOLVO 31277911
VOLVO 31277913
VOLVO 31277915
VOLVO 31277916
VOLVO 31277976
VOLVO 31290311
tel.
12 452-20-38 kom. 508-146-434


Wpłaty za zamówienie prosimy dokonywać przelewem na konto bankowe.
Numer rachunku:
47105014451000002232­351573
Nazwa Banku:
ING Bank Śląski S.A.
Płatnik:
"AUTO-MOTO" S.C. ROBERT PAJĄK,
ROBERT PAJĄK
ul. PILOTÓW
31-462 KRAKÓW
Copyright 2009 AUTO-MOTO
auto_moto_paj@interi­a.pl tel.: 012/452-20-38 tel. kom.: 0508-146-434

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u verva_2006 za co najmniej 1 000 zł.
Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
20,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
100
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Niemcy
pierwsza sztuka:
80,00 zł
kolejna sztuka:
5,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
4-6 dni roboczych
Wielka Brytania
pierwsza sztuka:
110,00 zł
kolejna sztuka:
5,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
5-7 dni roboczych
Czechy
pierwsza sztuka:
80,00 zł
kolejna sztuka:
5,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
4-5 dni roboczych
Słowacja
pierwsza sztuka:
80,00 zł
kolejna sztuka:
5,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
5-6 dni roboczych
Szwecja
pierwsza sztuka:
130,00 zł
kolejna sztuka:
5,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
6-8 dni roboczych
Holandia
pierwsza sztuka:
100,00 zł
kolejna sztuka:
5,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
5-6 dni roboczych
Litwa
pierwsza sztuka:
90,00 zł
kolejna sztuka:
5,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
4-6 dni roboczych
Francja
pierwsza sztuka:
110,00 zł
kolejna sztuka:
5,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
5-7 dni roboczych
Belgia
pierwsza sztuka:
100,00 zł
kolejna sztuka:
5,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
5-6 dni roboczych
Dania
pierwsza sztuka:
100,00 zł
kolejna sztuka:
5,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
5-7 dni roboczych
Hiszpania
pierwsza sztuka:
140,00 zł
kolejna sztuka:
5,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
6-9 dni roboczych
Austria
pierwsza sztuka:
100,00 zł
kolejna sztuka:
5,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
5-7 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
25,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
100
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Punkty odbioru

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
pilotów 4b
31-462 krakow
email: kontakt@czesci.sklep.pl
tel.: 508-146-434

  • Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00
  • Sobota - Niedziela zamknięte

Płatność kartą i gotówką
Poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Gwarancja

12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
PILOTÓW 4B
31-462 KRAKÓW

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
PILOTÓW 4B
31-462 KRAKÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący