S-XXL BLUZY KAPTUR DARYL DIXON WALKING DEAD WZORY (6999454648)

zakończona
79,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
 • lokalizacja: Białystok, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • rozmiar: XXL
 • marka: Inna marka
 • kolor: biel, czerń
 • rodzaj: wkładane przez głowę, z kapturem

opis

Copyright by KrEtIsOwA. Wszelkie prawa zastrzezone.

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Białystok, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

HALDRUK Halina Tarazona Lozano
Modlińska 1
15-066 Białystok
Dodatkowe informacje

pkt.1. Zakup na naszych aukcjach, jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu Sklepu i opisu aukcji.    


Opis procedury reklamacyjnej:


Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem haldruk@mallart.pl . Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, nick allegro, numer aukcji, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.


pkt. 2. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:


Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Białymstoku. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.


W razie jakichkolwiek niejasności, pytań, sugestii, problemów i roszczeń, służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji (dane kontaktowe widnieją na początku/u góry każdej naszej aukcji). Drogą e-mail (czyli pisemną) lub telefoniczną, uda nam się znaleźć optymalne rozwiązanie każdego ewentualnego sporu. 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

HALDRUK Halina Tarazona Lozano
Modlińska 1
15-066 Białystok

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Zakup na naszych aukcjach, jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu Sklepu i opisu aukcji.


pkt.1. Koszt zwrotu towaru (przesyłek) w przypadku ewentualnych odstąpień od umowy, wymian, lub reklamacji rozpatrzonych negatywnie - ponosi Nabywca (kupujący).


pkt.2. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy (uwaga!!! brak odstąpienia od umowy, opisany poniżej - pkt.3.) W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności (koszty przesyłek omówione wyżej, patrz pkt.1.). Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: haldruk@mallart.pl . Przesyłkę należy nadać na adres firmy Sprzedawcy.


pkt.3. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: *o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; *w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; Reasumując: Zgodnie z opisem na aukcji, ew. stronie -o mnie- oraz ew. Regulaminie sklepu - otrzymujecie Państwo możliwość dowolnego wyboru rozmiaru/rodzaju odzieży/przedmiotu, na którym zlecacie nam usługę nadruku dowolnie wybranej przez siebie grafiki z galerii wzorów lub z plików nadesłanych. Po złożeniu zamówienia, wskazana odzież/przedmiot trafia do drukarni, gdzie wykonywany jest na niej nadruk na Państwa zlecenie według indywidualnych preferencji (zgodnych z podanymi/dostępnymi parametrami i możliwościami technicznymi). W takiej sytuacji, prawo odstąpienia od umowy - nie przysługuje.

O sprzedającym
wkratke_pl
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

899

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • +48 507 667 647
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Haldruk Halina Tarazona Lozano

ul. Modlińska 1,15-066 Białystok

NIP: 966-005-82-23

REGON: 366606006

tel. 507667647

Zarejestrowana przez: Centralną Ewidencję Informacji i Działalności Gospodarczej.

Pozostałe informacje

Na maile odpowiadamy w ciągu 1 dnia roboczego.


W trakcie zakupu należy mailowo lub poprzez formularz allegro (wiadomość dla sprzedającego) potwierdzić wybrany przez siebie:

1) fason tj. damska czy męska (z wyłączeniem bluz bez kaptura "UNISEX" oraz koszulek dziecięcych);

2) rozmiar

3) numer wybranego wzoru (1-5)


Czas wysyłki przedmiotu (czas jaki sprzedający potrzebuje na przygotowanie przedmiotu do wysłania, od momentu otrzymania zapłaty: 1-3 dni robocze - w okresie świątecznym do 7 dni roboczych.

Czas dostawy przesyłki (czas gwarantowany lub deklarowany przez przewoźnika na jej dostarczenie): poczta 1-3 dni robocze, kurier DPD 1 dzień roboczy.