RYOBI ZESTAW PAPIERÓW ŚCIERNYCH SCS10A (7062363986)

zakończona
26,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 10,43 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 12,55 zł
  • lokalizacja: GOGOLIN, Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

TEL. (77) 474 93 52
788 964 857
e-mail: nomosallegro1@interi­a.eu
Przesyłka kurierska
Odbiór osobisty
Allegro Finanse
Zwykły przelew
WITAMY NA NASZEJ AUKCJI
Oferujemy Państwu na tej aukcji zestaw papierów ściernych z otworami 10 szt. SCS10A marki Ryobi.
Uniwersalny papier ścierny z otworami (6 otworów) do drewna i metalu. Zestaw zawiera 3 szt. papieru o grubości ziarna 40, 3 szt. o grubości ziarna 80 i 4 szt. o grubości ziarna 120. Pasuje m.in. do akumulatorowej szlifierki wielofunkcyjnej R18PS-0 (000-306) marki Ryobi.
ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE NASZE AUKCJE
Dostawa i płatność
od 10,43 zł

Lokalizacja: GOGOLIN, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
10,43 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
12,55 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze

Punkty odbioru

MARKET NOMOS DOM & OGRÓD
KAMIENNA 69
47-320 GOGOLIN
woj. opolskie
tel.: 77 474 93 52

płatność kartą i gotówką
do odbioru w 7 dni roboczych
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

WALDEMAR MICHNA P.T.H. TRANSMICH
UL. KAMIENNA 69
47-320 GOGOLIN
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

WALDEMAR MICHNA P.T.H. TRANSMICH
UL. KAMIENNA 69
47-320 GOGOLIN

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Ewentualne zwroty -  Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie  wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym opakowaniu jeśli jest ono w  zestawie, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria nie  będą uszkodzone oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów użytkowania. W  przypadku zmniejszenia wartości rzeczy będącej wynikiem korzystania z  niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru i  funkcjonowania wartość zwrotu będzie pomniejszona o wartość uszkodzenia  towaru. Zgodnie z ustawą możliwości zwrotu nie podlegają  produkty  nieprefabrykowane, służące zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb  klienta, ulegające szybkiemu zepsuciu oraz podlegające ochronie praw  autorskich. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa  zwrotu towar należy odesłać na własny koszt na adres firmy P.T.H.  TRANSMICH. Informujemy, iż koszt odesłania może być wyższy od opłat za  wysyłkę dostępnych na naszych aukcjach. Do takiej przesyłki zwrotnej  prosimy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer  konta,na jaki sklep ma zwrócić środki pieniężne. W przypadku odstąpienia  należy poinformować o tym sprzedającego (podawanie powodu odstąpienia  nie jest konieczne).  

O sprzedającym
NOMOS69
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

66

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 77 474 93 52
  • 788 964 857
poniedziałek - niedziela
09:00 - 19:00

Informacje o sprzedającym

MARKET NOMOS DOM & OGRÓD- Dla Ciebie z myślą o Tobie!

Uwaga dotyczy odbiorów osobistych.

Odbiory osobiste realizujemy w naszym sklepie pod adresem 47-320  GOGOLIN, ul. Kamienna 69, woj. opolskie. Odbiory osobiste są możliwe w terminie do 7 dni roboczych od chwili zakupu towarów na naszych aukcjach. Odbiory osobiste realizujemy po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu od kupujących pod numer telefonu 788 964 857(tylko i wyłącznie do umawiania odbiorów osobistych!). 

Odbiory osobiste realizujemy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00. 

***WAŻNA INFORMACJA O DOSTĘPNOŚCI PRODUKTÓW***

W przypadku braku towaru w magazynie, Klient zostanie poinformowany o związanym z tym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia. W takim przypadku klient ma prawo do rezygnacji z zakupu (odstąpienia).  Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (odstąpienia od umowy) lub opóźnienia jego realizacji z przyczyn od nas niezależnych.   Ilości produktów dostępnych na aukcjach nie są wiążące i nie oznaczają dostępności ponieważ równolegle prowadzimy sprzedaż HURTOWĄ ORAZ DETALICZNĄ W NASZYM SKLEPIE.  

Pozostałe informacje

***BARDZO WAŻNE INFORMACJE***

O WSZELKICH ZMIANACH DOTYCZĄCYCH ZAMÓWIENIA INFORMOWAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE W FORMULARZU DOSTAWY ALLEGRO: 

NP. 

- ZMIANA ADRESU DOSTAWY, NR TELEFONU ITP.... 

- WYBÓR KOLORU, RODZAJU, ROZMIARU ITD...  (w przypadku braku wyboru przy zakupie kolor lub wzór będzie wysyłany losowo, informacje wysłane w inny sposób niż w formularzu opcji dostawy) 

W PRZYPADKU BRAKU INFORMACJI WYSŁANYCH PRZEZ FORMULARZ ALLEGRO W WIADOMOŚCI DLA SPRZEDAJĄCEGO, INNE SPOSOBY PRZEKAZANIA (TELEFON, E-MAIL ITP. ) Z POWODÓW TECHNICZNYCH MOGĄ NIE ZOSTAĆ UWZGLĘDNIONE. 

ZAMAWIAJ ILE CHCESZ KOSZT WYSYŁKI KURIERSKIEJ NIE ZMIENIA SIĘ BEZ WZGLĘDU NA WIELKOŚĆ ZAMÓWIENIA do 30 kg, nietypowe gabaryty są liczone indywidualnie.  

OZNACZA TO IŻ: np. połączenie w jedną przesyłkę balonu na wino 54 l z jednej aukcji i słoja na wino 25l z innej aukcji NIE JEST MOŻLIWE, (oba produkty na swoich aukcjach są opisane w kosztach przesyłki że wysyłamy 1szt towaru) niektórych przedmiotów nie łączymy do jednej przesyłki z powodów technicznych oraz bezpieczeństwa. 

Do przesyłek listowych nie pakujemy przedmiotów z różnych aukcji (jedna aukcja = jeden zakup = jeden list). W każdej innej formie przesyłki pakujemy przedmioty nawet z kilkudziesięciu aukcji. Poza wyjątkami opisanymi powyżej. Telefon stacjonarny odbieramy do poniedziałku do piątku w godzinach od 9-19 oraz w soboty 9-13. Telefon komórkowy odbieramy przez 7 dni w tygodniu w godz. 9-19. 

Z powodu olbrzymiego zainteresowania naszą ofertą możliwe chwilowe trudności w dodzwonieniu do naszej firmy, ale zawsze odbieramy jeśli to tylko możliwe (obsługujemy kilkaset połączeń przychodzących dziennie). Preferowany jest kontakt mailowy lecz w szczytowych sezonach odpowiedź na maila może trwać nawet 36h (z reguły mniej niż 10h) Odpowiadamy w godzinach pracy firmy 9-19 w dni powszednie. PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ GDYŻ CODZIENNIE ODPISUJEMY NA SETKI MAILI. 


***REGULAMIN***

1. Zamówienia realizuje firma Waldemar Michna P.T.H. Transmich z siedzibą przy ul. Kamiennej 69, 47-320 GOGOLIN, woj. opolskie. Wszystkie ceny są wartościami brutto zawierają podatek VAT. 

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych a zwłaszcza numeru telefonu zarejestrowanego w Polsce. 

3. Przyjęcie zamówienia do realizacji może wymagać potwierdzenia telefonicznego przez sprzedawcę. Złożenie zamówienia oznacza akceptację przez Klienta postanowień niniejszego regulaminu, zastrzeżeń zawartych w dokumencie jak i warunków dostawy. 

4. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient zostanie poinformowany o związanym z tym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia. W takim przypadku klient ma prawo do rezygnacji z zakupu (odstąpienia od umowy). Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (odstąpienia od umowy), lub opóźnienia jego realizacji z przyczyn od nas niezależnych. Ilości produktów dostępnych na aukcjach nie są wiążące i nie oznaczają dostępności ponieważ równolegle prowadzimy sprzedaż HURTOWĄ ORAZ DETALICZNĄ W NASZYM SKLEPIE STACJONARNYM. 

5. Do każdej przesyłki dołączony jest paragon fiskalny lub na życzenie faktura VAT oraz wymagane przepisami instrukcje, certyfikaty i dokumenty gwarancyjne. Należności za zamówione towary regulowane są przy odbiorze (przesyłka za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem. Dopuszczamy również formę płatności systemem PayU.

6. Odbiory osobiste zakupionego przez Państwa towaru realizujemy w naszym sklepie stacjonarnym NOMOS, 47-320 GOGOLIN, UL KAMIENNA 69, WOJ. OPOLSKIE. Realizacja odbioru osobistego trwa do 7 dni roboczych po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 788 964 857 w celu ustalenia terminu odbioru. Informujemy, iż sposobami płatności za towar przy odbiorach osobistych jest przelew na nasze konto, płatność PAYU, gotówką lub kartą na miejscu w punkcie odbioru. 

7. Należność w formie przedpłaty za zakupione produkty należy uregulować przelewem na konto: ING BANK ŚLĄSKI 57 1050 1504 1000 0090 3069 7883.

Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać swój login allegro (nazwa użytkownika) oraz nazwę aukcji. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji po weryfikacji odbiorcy lub w przypadku przedpłaty w momencie wpływu środków na konto firmy Waldemar Michna P.T.H. TRANSMICH . 

8. Na wpłatę czekamy do 7 dni od dnia dokonania zakupu. Termin ten może zostać wydłużony po wcześniejszym uzgodnieniu. W przypadku braku otrzymania wpłaty będziemy zwracać się do allegro o zwrot prowizji. Zamówione towary wysyłane są we wtorki oraz piątki(oprócz dni ustawowo wolnych od pracy, jeśli przypadną one we wtorek lub w piątek) po potwierdzeniu zamówienia lub daty wpływu zapłaty na podany przez nas numer konta. Chwilą wykonania zawartej w tej formie umowy sprzedaży przez firmę WALDEMAR MICHNA P.T.H. TRANSMICH jest dzień odbioru przesyłki przez kupującego. 

9. Ewentualne zwroty -  Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym opakowaniu jeśli jest ono w zestawie, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria nie będą uszkodzone oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów użytkowania. W przypadku zmniejszenia wartości rzeczy będącej wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru i funkcjonowania wartość zwrotu będzie pomniejszona o wartość uszkodzenia towaru. Zgodnie z ustawą możliwości zwrotu nie podlegają  produkty nieprefabrykowane, służące zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta, ulegające szybkiemu zepsuciu oraz podlegające ochronie praw autorskich. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy odesłać na własny koszt na adres firmy P.T.H. TRANSMICH. Informujemy, iż koszt odesłania może być wyższy od opłat za wysyłkę dostępnych na naszych aukcjach. Do takiej przesyłki zwrotnej prosimy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta,na jaki sklep ma zwrócić środki pieniężne. W przypadku odstąpienia należy poinformować o tym sprzedającego (podawanie powodu odstąpienia nie jest konieczne). 

10. Konsument ma na to 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru. Po zgłoszeniu odstąpienia od umowy towar należy odesłać niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Środki pieniężne zwracane są w terminie do  14 dni od dnia zgłoszenia odstąpienia. Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu zwrotu do momentu powrotu towaru do nas i jego sprawdzeniu.Klient obowiązany jest w każdym przypadku do wykonania aktów staranności związanych z odbiorem towarów jak również odpowiednim zabezpieczeniu przy zwrocie, pod rygorem utraty wszelkich roszczeń. Oferta ważna tylko na terenie Polski. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego. 

11. Wszystkie nasze produkty są nowe i objęte co najmniej 12-miesięczną polską gwarancją producenta. Jeśli po otrzymaniu towaru zauważą Państwo jakąkolwiek niezgodność, prosimy jak najszybciej o kontakt. Razem na pewno rozwiążemy sprawę. Ponieważ na produkty jest gwarancja to pochopne ewentualne komentarze negatywne skutkować mogą takim samym z naszej strony.Wszystkie potencjalne sytuacje sporne tj uszkodzenia w transporcie, ewentualna niezgodność, terminowość dostawy, najpierw prosimy zgłaszać a będziemy proponować polubowne, korzystne dla Państwa rozstrzygnięcie. 

12. Osoby fizyczne, które są przedsiębiorcami, a jednocześnie dokonują  zakupu towaru lub usługi w celu związanym z prowadzoną przez siebie  działalnością gospodarczą ( faktura zakupu) nie mogą korzystać z ustawowego  uprawnienia do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. 


Numer oferty:7062363986
Zgłoś naruszenie zasad