RURA WAZ PRZEWOD 1.9 TDI VW AUDI AWX 8D0129615K (6482479622)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
40,00 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Przytkowice 243
 • stan: używany
 • producent części: volkswagen (oryginalne OEM)
Witam serdecznie na mojej aukcji!!!
Do zaoferowania mam:
RURA WAZ PRZEWÓD 1.9 TDI VW AUDI AWX 8D0129615K
  SPRZEDAWANA CZĘŚĆ JEST:
 • Używana
 • Oryginalna
 • Stan jak na zdjęciu
 • 100% sprawne

Więcej informacji pod telefonem: 692-290-219 / 533-556-343

Posiadam wszystkie części do podanych modeli

Przed kliknięciem kup teraz proszę o kontakt telefoniczny w celu dostępności części.


wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Alior Bank S.A. 64249000050000450060943938
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
ODESŁANIE TOWARU 1. Prosimy przestrzegać regulaminu odesłania towaru, brak dowodu zakupu lub dokumentu reklamacyjnego wydłuży czas oczekiwania na wyjaśnienie sprawy. 2. Towar należy spakować odpowiednio aby nie został uszkodzony w przesyłce. 3. Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu (Paragon / Fakturę VAT) ZWROT / WYMIANA TOWARU 1. Towar należy do nas odesłać BEZ POBRANIA. 2. Do przesyłki należy dołączyć w pełni wypisany „FORMULARZ ZWROTU / WYMIANY TOWARU” oraz Paragon lub Fakturę VAT. 3. Wymiany towaru dokonamy w przeciągu 3 dni od daty otrzymania przez nas zwrotnej przesyłki. 4. Zwrot towarów rozpatrujemy do 7 dni. Zgodnie z ustawą przelewy zwrotne na rachunek bankowy są dokonywane w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki. 5. Kupujący na swój koszt dostarcza przedmiot reklamacji / zwrotu towaru. ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ 1. W przypadku chęci odstąpienia od umowy zawartej na odległość do 14 dni bez podania przyczyny, kupujący jako osoba fizyczna ma takie prawo. 2. Osoby które nabyły towar w celach związanych z działalnością gospodarczą nie podlegają tej ustawie, NIE MAJĄ PRAWA ZWROTU TOWARU. 3. Towar należy odesłać w stanie nienaruszonym tzn. towar nie może być przez niego w żaden sposób używany (próbowany montować). 4. Wszelkie koszty przesyłek pokrywa kupujący 5. Do przesyłki należy dołączyć w pełni wypisane „OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ” oraz Paragon 6. Zgodnie z ustawą w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki przez naszą firmę dokonamy zwrotu na rachunek bankowy podany w powyższym oświadczeniu. 7. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa sprzedającego lub usługodawcy albo umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nie dotyczy nabywców towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami. Tak wynika z art. 1 i art. 6 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych prawa konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (DzU z 2000 r. nr 22, poz. 271 z późn. zm.). Ustawowe uprawnienie do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny i – co do zasady – bez konsekwencji finansowych dotyczy bowiem, tylko transakcji, w których kupującym towar lub usługę jest konsument, czyli osoba fizyczna dokonująca zakupów w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością zawodową lub gospodarczą. Osoby fizyczne, które są przedsiębiorcami, a jednocześnie dokonują zakupu towaru lub usługi w celu związanym z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą, nie mogą więc korzystać z tego ustawowego uprawnienia. Sprzedawca towarów lub usług nie ma ustawowego obowiązku przyjmować zwrotu w takich przypadkach.

reklamacje

Gwarancja rozruchowa polega na możliwości wymiany towaru lub jego zwrotu w przypadku gdy część okaże się niesprawna. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni, polega na odesłaniu towaru bez podania przyczyny na swój koszt, bez jego użycia, naruszenia, korzystania! GWARANCJA 1. Części zakupione w firmie MOTOLOLO objęte są 7 dniowym okresem próbnym, wyznaczonym od daty otrzymania towaru. (Silniki / skrzynie biegów 14 dni) 2. Sprzedane części są znakowane przez pracownika plombą gwarancyjną, wymiana uwzględni tylko części posiadające nie uszkodzone plomby gwarancyjne. 3. Silniki z zamontowanym rozrządem, do ukończenia czasu próby czyli 14 dni, mogą być tylko i wyłącznie montowane i odpalane na tym rozrządzie, bez jego naruszania. Zmiana rozrządu przed ukończeniem czasu próby, powoduje utratę gwarancji. 4. Montaż w specjalistycznym warsztacie Gwarancja nie obejmuje uszczelnień silnika takich jak: uszczelki miski olejowej, pokryw zaworów, termostatu, pompy wody, uszczelnień wału korbowego oraz wałków rozrządu. Są to elementy wymienne. Gwarancja dotyczy jedynie uszczelki pod głowicą oraz uszczelniaczy zaworów. REKLAMACJA 1. Firma udziela gwarancji na używane części samochodowe zakupione w firmie na okres 7 dni (14 dni silniki / skrzynie biegów) od daty otrzymania towaru. 2. Stan techniczny części wynika z ich dotychczasowej eksploatacji i uwzględnia naturalny stopień zużycia. 3. Gwarant zapewnia zmianę towaru w przypadku uznania reklamacji przez Gwaranta. 4. Gwarant zobowiązuje się zamienić wadliwy towar w terminie 3 dni od daty zgłoszenia usterki. W przypadku braku części na zmianę Gwarant zwraca Nabywcy kwotę zakupu w terminie do 7 dni. 5. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa Nabywcy do domagania się zwrotu utraconych zysków lub przeniesionych kosztów montażu części w przypadku gwarancyjnej konieczności wymiany po stwierdzeniu usterki. 6. Nabywca traci uprawnienia wynikające z gwarancji w przypadku: - uszkodzenia plomby gwarancyjnej - nieprawidłowego zamontowania części, silnika lub skrzyni biegów w pojeździe - zastosowania olejów (jeżeli chodzi o stan i ilość) nie zgodnie z zaleceniami producenta. Kupujący jest zobowiązany akceptować warunki powyższej gwarancji.

pozostałe informacje

CZYNNE OD 8.00-17.00 1. Jeżeli nie jesteś pewien zakupu, Nie Kupuj! 2. Czytaj uważnie opis aukcji. 3. Sprawdź dokładnie stan ogłaszanego przedmiotu na zdjęciu, w razie jakichkolwiek wątpliwości dzwoń. 4. Zakup na Naszej aukcji jest jednoczesną akceptacją pełnego regulaminu (Wysyłka, Odbiór osobisty, Gwarancja, Reklamacja). 5. !!!!!!!!!!! BRAK WPŁATY=Wystawiamy komentarz negatywny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 6. Czekamy na wpłatę 7 dni, jeśli przelew nie wpłynie będziemy musieli wystawić komentarz negatywny i rozpocząć procedurę zwrotu prowizji. W przypadku gdy przewidujecie Państwo, że wpłata może się przedłużyć (np. przez pocztę) prosimy nas o tym poinformować np. telefonicznie bądź drogą mailową! Niektóre zdjęcia towaru mogą być tylko podglądowe. WYSYŁKA Wszystkie zakupione u nas części możemy wysłać za pośrednictwem: 1. Firmy kurierskiej DHL DPD CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA Zamówienia składane do godziny 11.00 nadajemy tego samego dnia CZAS DOSTARCZENIA – od 24 h – 48 h (99% przesyłek dostarczana jest do 24 h) Za uszkodzenia spowodowane przez firmę kurierską, nie odpowiadamy (posiadają one własne działy reklamacyjne). ODBIÓR OSOBISTY W naszej firmie odbiór osobisty przedmiotu jest możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu tego zamiaru telefonicznie i ustaleniu terminu odbioru.