Rura guma łącznik E-klasa W210 2,2 A6041410183 (6483744172)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
19,00 zł
Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Świnoujście
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • producent części: mercedes-Benz (oryginalne OEM)
 • typ samochodu: samochody osobowe
 • marka samochodu: mercedes-Benz

Tel. 882-811-364
E-mail - autouznam@gmail.com

Wysyłka codziennie około godziny 9:00. Zakupy po godzinie 9:00 są wysyłane dnia następnego.

Przesyłka powinna być zawsze u Państwa następnego dnia. Za opóźnienia z winy firmy kurierskiej nie odpowiadamy.

Przelew bankowy

Konto CreditAgricole

18 1940 1076 3146 6693 0000 0000

Przesyłka za pobraniem

Gotówka (odbiór osobisty)

Przed zakupem proszę zapoznać się z zakładką "Informacje od sprzedającego".

Każda część przed wysyłką zostaje oznaczona plombą i jest objęta gwarancją.

AUTO-UZNAM

Łącznik gumowy rury dolotowej powietrza

Nr OEM: A 604 141 01 83

Marka Mercedes
Model E-klassa
Typ W210 (E220)
Data produkcji 1996 rok
Okres produkcji 1995 - 2003 rok
Pojemność silnika 2,2 (2155 cm3)
Oznaczenie silnika
Moc 70 KW / 95 KM
Rodzja paliwa Diesel
Skrzynia biegów Manualna
Rodzaj nadwozia Sedan
Ilość drzwi 5
[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QmIQ4Y3kcm7qDxkgxf06­sM/bMEs55ZGa59AikIKk­XYWAIbik2KK+F5elSyDD­mRk54[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
ADRES KORESPONDENCYJNY ZWROTÓW Auto-uznam ul. Grunwaldzka 66/38 72-600 Świnoujście e-mail do zwrotów: autouznam@gmail.com PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć w terminie 14 dni od otrzymania produktu Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, na adres e-mail: autouznam@gmail.com albo na adres pocztowy AUTO-UZNAM UL. GRUNWALDZKA 66/38 72-600 ŚWINOUJŚCIE. W związku z odstąpieniem od umowy Konsument ma obowiązek zwrócenia rzeczy niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Przesyłkę należy nadać na adres AUTO-UZNAM UL. GRUNWALDZKA 66/38 72-600 ŚWINOUJŚCIE. Sprzedawca zwróci konsumentowi dokonane przez niego płatności, w tym również koszty dostawy do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie (jeżeli klient wybierze droższy środek transportu, nie otrzyma zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy a najtańszym sposobem transportu), nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. WZÓR FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY Auto-uznam ............................. Grunwaldzka 66/38 miejscowość, data 72-600 Świnoujście tel: 882-811-364 e-mail: autouznam@gmail.com Imię i nazwisko konsumenta (-ów) ................................................................... Adres konsumenta (-ów) ................................................................................. Numer zamówienia / faktury ............................................................................ Formularz odstąpienia od umowy (należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Niniejszym informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży następującego produktu: [nazwa produktu] ............................................................................................ Data zawarcia umowy: ............................. ............................... Podpis konsumenta (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) KOSZT ZWROTU RZECZY W przypadku odstąpienia od Umowy Kupujący ponosi koszt odesłania towaru.

reklamacje

ADRES KORESPONDENCYJNY REKLAMACJI Auto-uznam Grunwaldzka 66/38 72-600 Świnoujście e-mail do reklamacji: autouznam@gmail.com OPIS PROCEDURY REKLAMACJI Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem autouznam@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: Auto-uznam, ul. Grunwaldzka 66/38, 72-600 Świnoujście 1. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: a). Imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego. b). Datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji. c). Przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego. d). Wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD Sprzedawca zobowiązuje się dostarczać rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. W przypadku ofert sprzedaży rzeczy używanych Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności w ramach rękojmi za takie zmniejszenie wartości lub użyteczności rzeczy używanej, które jest normalnym następstwem prawidłowego korzystania z niej. POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIE ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Szczecinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce \"Rozstrzyganie sporów konsumenckich\".

pozostałe informacje

INFORMACJE 1. Dokładny opis sprzedawanego przedmiotu znajduje się w zakładce "Opis" 2. Informacja o prawie odstąpienia od umowy znajduje się w w zakładce "Dostawa i płatność" oraz "Informacje od sprzedającego" 3. Sposób płatności oraz koszt dostawy znajdują się w w zakładce "Dostawa i płatność" 4. Możliwe sposoby kontaktu z e Sprzedawcą : a). e-mail: autouznam@gmail.com b). telefon : 882-811-364 c). Przesłanie korespondencji na adres: Auto-uznam, ul. Grunwaldzka 66/38, 72-600 Świnoujście