RUMMO FUSILLI n.48 - makaron włoski (6482302407)

zakończona
7,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
Zakupy powyżej 200 zł
 • lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
 • czas wysyłki: natychmiast

WinoToskanii

ul. Garbary 6
66-400 Gorzów Wlkp.
Infolinia
+48 664 131 704
E-mail
allegro@winotoskanii­.pl

Rummo Fusilli n.48 - makaron

WinoToskanii to podróż do słonecznej Italii bez konieczności wychodzenia z domu. Oryginalne włoskie produkty umieszczamy w zasięgu Twojej ręki, abyś był jednym z wybrańców, którzy mogą cieszyć się ich smakiem. Na naszych aukcjach kupisz najlepsze, prawdziwe, pyszne wina i delikatesy prosto z Włoch.
Rummo
Makarony – forma krótki
Czas gotowania 9 - 10 min
Data ważności 18.12.2018
Waga 500g
7.90 zł

Rummo Fusilli n.48, to makaron wykonany z najlepszej pszenicy durum, którego nazwa pochodzi od wnętrza gwintowanej lufy karabinu. Po ugotowaniu, w odpowiednim czasie, makaron ma idealną konsystencję, dzięki metodzie jaką jest wytwarzany, o nazwie Lenta Lavorazione®, metodzie, dzięki której jego proces przetwarzania jest wolny.
Metoda Lenta Lavorazione pochodzi bezpośrednio od tradycyjnego i rzemieślniczego sposobu wykonywania makaronu. Opiera się na starannym badaniu najlepszych składników, ostrożnym obchodzeniu się z nimi, z poszanowaniem ich potrzeb i cech, zgodnie z rytmem natury. Rummo wybiera tylko najlepszą pszenicę durum, jaką ma do zaoferowania natura, jedyną która zapewnienia makaronowi odpowiednią zawartość białka. Wykonany jest tylko z najczystszej wody z doliny Sannio.

Fusilli dzięki swojemu kształtowi idealnie pasuje do ciężkich sosów, a także do sałatek i do zapiekania.

 • Kupione przez Państwo produkty wysyłamy w 24h kurierem:
 • Przy zakupie powyżej 200zł przesyłka gratis!
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u wino_toskanii za co najmniej 200 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Raiffeisen Bank Polska S.A. w Warszawie 74 1750 0012 0000 0000 2922 3998
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie wina pochodzące z Włoch. Są to starannie wyselekcjonowane trunki będące idealnym połączeniem jakości i ceny. W wyborze każdego z nich uczestniczyli członkowie Włoskiej Federacji Sommerielów FISAR. Importowane przez nas wina tworzą gamę wyrafinowanych smaków. Są to gatunki do codziennych kolacji a także wybrane "perełki" do leżakowania. Wina z naszej oferty nie są dostępne na sklepowych półkach dlatego mogą być idealnym i unikalnym prezentem na ważną okazję. Od października 2012 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o wysokogatunkowe delikatesy włoskie m.in. oliwę z oliwek, makarony, sosy, sery czy słynne włoskie wędliny. Szczególną uwagę poświęciliśmy kawie, gdyż kawa produkowana na rynek włoski charakteryzuje się najwyższą jakością. Towary oferowane Państwu przez naszą firmę są bezpośrednio sprowadzone z Włoch z gwarancją świeżości i wysokiej jakości. Współpracujemy z uznanymi producentami i renomowanymi hurtowniami żywności w Italii.

kontakt

 • + 48 664 131 704
  Doradzimy w wyborze. Zadzwoń od poniedziałku do soboty 8:00 - 16:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Delikatesy włoskie WinoToskanii
Garbary 6
66-400 Gorzów Wielkopolski
Polska
 
Mają Państwo prawo do zwrotu zakupionych produktów w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do zwrotu produktów wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa do zwrotu, muszą Państwo poinformować nas (Toscana sp. z o.o., ul. Garbary 6, 66-400 Gorzów Wlkp., e-mail: allegro@winotoskanii.pl, telefon: +48664131704) o swojej decyzji o zwrocie produktów w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). . W przypadku złożenia wniosku o zwrocie zakupionych produktów zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, z wyjątkiem kosztów dostawy, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani od Państwa decyzji o zwrocie produktów. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać produkty nam lub kurierowi, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o zwrocie produktów. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prawo do zwrotu produktów przez konsumenta jest wyłączone w przypadku: Zakupy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia.

reklamacje

Zwrot towaru podlegającego reklamacji należy dokonać na własny koszt, który będzie zwrócony w przypadku uznania reklamacji. W przypadku reklamacji nieuzasadnionej wszelki koszty pokrywa kupujący. Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić nas o wszelkiej nieprawidłowości związanej z kupionymi produktami. Nieprawidłowości związane z kupionymi przez Państwa produktami można zgłaszać pisemnie na adres: Toscana sp. z o.o., Garbary 6, 66-400 Gorzów Wlkp., lub pocztą elektroniczną na e-mail: allegro@winotoskanii.pl. W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z kupionymi produktami. Zobowiązujemy się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni.

pozostałe informacje

Informacje dodatkowe: „Oświadczam, że prowadzę sprzedaż napojów alkoholowych o zawartości powyżej 4,5 % do 18% alkoholu, z wyjątkiem piwa, na podstawie aktualnego i ważnego zezwolenia. Miejscem zawarcia umowy będącej wynikiem złożenia oferty na Aukcji jest adres punktu sprzedaży alkoholu. Warunkiem wydania Towaru jest weryfikacja przez dostawcę pełnoletniości kupującego oraz stanu jego trzeźwości.” Punkt sprzedaży: Delikatesy włoskie WinoToskanii ul. Garbary 6 66-400 Gorzów Wielkopolski tel. +48 664 131 704 Pamiętaj, aby móc nabyć alkohol, musisz być pełnoletni i trzeźwy! Osoba dostarczająca alkohol, ma prawo i obowiązek sprawdzić, czy osoba odbierająca przesyłkę jest pełnoletnia (patrz: art 15 pkt 2 ustawy z dnia 26 października 1982 r. ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi).” Wysyłka: Wszystkie produkty dostępne na naszych aukcjach możemy wysyłać razem, a za przesyłkę zapłacisz tylko raz, o ile waga i wymiary paczki nie przekroczą 30kg. Przy dokonaniu zakupów za co najmniej 200zł towar wysyłamy gratis (nie dotyczy wysyłek za granicę). Towar wysyłamy najpóźniej w 24 godziny od momentu otrzymania zapłaty (przelew tradycyjny lub powiadomienie z PayU) lub poinformowaniu nas o wysyłce za pobraniem. Wszystkie paczki wysyłamy kurierem UPS. Paczki są odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone, a kurier wie, że przewozi m.in. wino.