Rrejestrator Kguard + dysk 500 GB + 1 kamera, używ (6542264730)

zakończona
299,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 24,00 zł
  • lokalizacja: Wysyłka
  • stan: używany

Sprzedam używany rejestrator w bardzo dobrym stanie firmy KGUARD H.264 4CH DVR SHA 104.V2 z możliwością podłączenia czterech kamer. W zestawie za podaną cenę dodaje dysk 500 GB umieszczony już w rejestratorze, jedną kamerę IR na podczerwień w wandaloodpornej obudowie również firmy KGUARD oraz okablowanie.

Informacje o produkcie

KGUARD H.264 4CH DVR SHA 104.V2 jest zestawem do monitoringu typu DIY (Do It Yourself – zrób to sam), który zawiera wszystkie elementy jakie są potrzebne do stworzenia profesjonalnego systemu monitoringu. Gotowy zestaw składa się z profesjonalnych produktów CCTV firmy KGUARD, w tym z rejestratora cyfrowego DVR. Prezentowany zestaw idealnie nadaje się do samodzielnej budowy instalacji monitoringu dla domów jednorodzinnych, biur oraz handlu detalicznego - a jego łatwa i komfortowa obsługa sprawiają, że cieszy się popularnością wśród wielu Klientów indywidualnych.

Po podłączeniu rejestratora do internetu zyskamy możliwość monitorowanie domu lub firmy z dowolnego miejsca na świece poprzez przeglądarkę internetową (Internet Explorer) lub telefon typu smartphone.

W razie pytań kontakt mailowy pod adresem : okularium2009@wp.pl


płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje