ROZRZĄD SKF + POMPA VOLVO S40 II V50 1.6 16V (6912098014)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
320,00 zł
z 3 kompletów
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 25,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: SKF
  • typ samochodu: samochody osobowe
Numer Nazwa Producent
VKPC 84217 Pompa wodna SKF

Wykonanie pompy wodnej: dla napędu paskiem zębatym

Numer Nazwa Producent
VKMA 04226 Zestaw paska rozrządu SKF

Ilosć zębów: 117

Szerokość [mm]: 22

Pasek: z trapezowym profilem zębów

ZASTOSOWANIE W SAMOCHODACH:

Model Rok produkcji Moc kW (KM) Pojemność
FORD C-MAX 1.6 2007.02- 74 (100) 1596
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 2002.05-2008.06 55 (75) 1242
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 2003.03-2008.06 51 (70) 1242
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 2001.11-2008.06 59 (80) 1388
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 2001.11-2008.06 74 (100) 1596
FORD FIESTA Van 1.25 2009.01- 60 (82) 1242
FORD FIESTA VI 1.25 2008.06- 60 (82) 1242
FORD FIESTA VI 1.25 2008.06- 44 (60) 1242
FORD FIESTA VI 1.4 2008.06- 71 (97) 1388
FORD FIESTA VI 1.4 LPG 2009.01- 71 (97) 1388
FORD FIESTA VI 1.4 LPG 2009.01- 68 (92) 1388
FORD FIESTA VI 1.6 Ti 2008.06- 88 (120) 1596
FORD FIESTA VI 1.6 Ti 2010.12- 99 (134) 1596
FORD FOCUS C-MAX 1.6 2003.10-2007.03 74 (100) 1596
FORD FOCUS C-MAX 1.6 Ti 2004.08-2007.03 85 (115) 1596
FORD FOCUS II (DA_) 1.4 2004.11- 59 (80) 1388
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 2004.11- 74 (100) 1596
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 LPG 2009.10- 85 (115) 1596
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 Ti 2004.11- 85 (115) 1596
FORD FOCUS II kabriolet 1.6 2006.10- 74 (100) 1596
FORD FOCUS II kombi (DA_) 1.4 2004.11- 59 (80) 1388
FORD FOCUS II kombi (DA_) 1.6 2004.11- 74 (100) 1596
FORD FOCUS II kombi (DA_) 1.6 LPG 2009.10- 85 (115) 1596
FORD FOCUS II kombi (DA_) 1.6 Ti 2004.11- 85 (115) 1596
FORD FOCUS II sedan (DA_) 1.4 2005.04- 59 (80) 1388
FORD FOCUS II sedan (DA_) 1.6 2005.04- 74 (100) 1596
FORD FOCUS II sedan (DA_) 1.6 Ti 2005.04- 85 (115) 1596
FORD FUSION (JU_) 1.25 2004.08- 55 (75) 1242
FORD FUSION (JU_) 1.4 2002.08- 59 (80) 1388
FORD FUSION (JU_) 1.6 2002.08- 74 (100) 1596
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 2007.03- 92 (125) 1596
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 2007.03- 81 (110) 1596
FORD MONDEO IV sedan 1.6 Ti 2007.03- 92 (125) 1596
FORD MONDEO IV Turnier 1.6 Ti 2007.03- 92 (125) 1596
FORD MONDEO IV Turnier 1.6 Ti 2007.03- 81 (110) 1596
VOLVO C30 1.6 2006.10-2012.12 74 (100) 1596
VOLVO S40 II (MS) 1.6 2005.01- 74 (101) 1596
VOLVO V50 (MW) 1.6 2005.01- 74 (101) 1596

NUMERY OE:

FORD 1672144
FORD 5M5Q8A615AA
FORD 1057134
FORD 1361983
FORD 1376164
FORD 1406755
FORD 1672144
FORD 1823388
FORD 5M5G 6K254 AB
FORD 5M5Q8A615AA
FORD 88WM 6K340 DA
FORD 96MM 6K288 A1A
FORD 96MM 6K288 A2A
FORD 96MM 6K288 BA
FORD 96MM 6K340 AB
MAZDA 1E05-12-205
MAZDA 1E06-12-205
VOLVO 274562
VOLVO 30640509
VOLVO 30711637
VOLVO 30735750
VOLVO 30750905
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Net-cars
Kraszewskiego 16
05-400 Otwock
NIP: 532-188-99-71
REGON: 141052170
Net-cars Lisia 27 03-678 Warszawa

kontakt

  • 501269976
    Sklep i serwis czynny od poniedziałku do piątku 8-18 Sobota 9-13

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Net-cars
Lisia, 27
03-678 Warszawa
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Wypełniony protokół zwrotu ułatwi nam identyfikację towaru oraz przyspieszy procedurę zwrotu. Jeżeli jesteś zainteresowany wymianą produktu na pasujący - skontaktuj się z Nami. Zaproponujemy właściwy towar - stworzymy dogodne warunki wymiany towaru. Uszkodzona przesyłka? Skontaktuj się z Nami poprzez email net-cars2@wp.pl dokumentując zdjęciami otrzymany produkt. Znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie problemu. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. ............................................. Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................................................................................................................................., numer oferty............................................................. . Data zawarcia umowy to ............................................................, data odbioru............................................................................... . Imię i nazwisko.......................................................................................... Login Allegro.............................................................................................. Adres ........................................................................................................... Data.............................................................................................................. .................................................................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

reklamacje

Reklamacje towaru reguluje ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa. 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem net-cars2@wp.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Postanowienia końcowe Wszelkie spory wynikłe w związku ze stosowaniem Regulaminu, o ile Stronom nie uda się porozumieć, rozstrzygać będzie sąd właściwy dla siedziby Sprzedającego. Postanowienie to nie wiążę w stosunkach z konsumentami w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. Informujemy ponadto, że Konsument ma możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów tj. w trybie mediacji przy pomocy mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.

pozostałe informacje

Sklep i serwis