Rozrusznik VW VOLKSWAGEN SEAT 113387 (6541530081)

zakończona
226,66 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
Zakupy powyżej 615 zł
  • lokalizacja: Międzyrzecze Górne
  • stan: nowe
  • producent części: inny
  • waga (z opakowaniem): 5.00 [kg]
Napisz do nas allegro@alts.eu lub zadzwoń 33 8183 064 / 608 670 706
Rozrusznik CARGO
Opis techniczny
Główny numer referencyjny: 113387
Dystrybutor: CARGO
A: 76.0 mm
B: 54.0 mm
Napięcie: 12 V
Moc: 2.0 kW
Obroty: CCW
Il. otworów mnocujących: 3
Ilość zębów: 10

Zastosowanie
VOLKSWAGEN
TRANSPORTER 1.9 TD
VOLKSWAGEN TRANSPORTER 1.9 DIESEL
VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.4
VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.4 DIESEL
VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5
VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 TDi
VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.8
VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.8 VR6
VOLKSWAGEN MULTIVAN 2.5
VOLKSWAGEN EUROVAN 2.4
SEAT IBIZA 1.9 DIESEL
Referencje
BOSCH
0001124005
BOSCH 0001124006
BOSCH 0001125001
BOSCH 0001125002
BOSCH 0001125011
BOSCH 0001125031
BOSCH 0001125032
BOSCH 0986016990
ELSTOCK 25-2167
HELLA 8EA732656-001
ISKRA/LETRIKA 11.131.056
ISKRA/LETRIKA AZE2625
ISKRA/LETRIKA IS1042
LUCAS LRT00133
DELCO REMY DRS6990
UNIPOINT STR-2220B
VALEO 438077
VALEO 458041
VALEO 726018
VALEO D7RS131
VALEO D7RS31
VOLKSWAGEN 028911023M
VOLKSWAGEN 02B911023D
VOLKSWAGEN 02B911023DX
VOLKSWAGEN 02B911023J
VOLKSWAGEN 02B911023L
VOLKSWAGEN 02B911023N
WAI 2-1994-BO
AUTOSTARTER S3026
AUTOSTARTER S0005
RS 2017-025RS
CARGO 113387
HC PARTS CS801
MAGNETON 9141319
MAGNETON 9141414
WOODAUTO STR50004
VALEO 188254
VALEO 191655
VALEO 455801
VW 02B911023M
RS 2011-005RS
BOSCH 1699
LUCAS LRT133
VALEO 726818
NIERMANN 01125001
LESTER 17750
PIC 120-385
PIC 120-385A
WILSON 91-15-7118
AUTOSTARTER S0005R
PRESTOLITE LEECE NEVILLE 20510133
RNL RNL1699
DELCO 916990
VALEO 437077
SOVEREIGN SS422
VALEO VS508
BOSCH EXCHANGE
BX1699
DRI 311061102
EURO CAR PARTS 402440621
GSF 90124
PRESTOLITE PBNS1133
ADL AES5075
AES US 17750N
DOSTĘPNOŚĆ I GWARANCJA
Oferowany przez nas produkt nie jest wirtualny. Jesteśmy gotowi, by od razu wysłać go na Twój adres Wszystkie towary są fabrycznie nowe - pochodzą bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz sprzęt z pełnym i bezproblemowym wsparciem serwisowym.

Gwarancja producenta 12-miesięczna pozwoli Ci spać spokojnie!

Galeria
SPRAWDŹ CO JESZCZE MOŻESZ U NAS KUPIĆ
Niniejsze opracowanie graficzne stanowi w całości wyłączną własność Firmy Serwis Sklep Alterntorów i Rozruszników Stanisław Osiński, dalej Firma Osiński. Zakazuję się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody Firmy Osiński. W przypadku naruszenia ww. zakazu Firma Osiński zastrzega sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa. Dokonując zakupu na naszych aukcjach, akceptujesz regulamin .
Numery producenta są podane tylko w celach informacyjnych.
Nazwy i numery są wykorzystywane wyłącznie w celu informacyjnym.

Dodano 2016-06-23 15:18
AKTUALNIE - TOWAR WYPRZEDAŻOWY

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Serwis_Sklep za co najmniej 615 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • ING Bank Śląski S.A. 80 1050 1070 1000 0090 7084 5129
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 20,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 25,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy