Rozrusznik Renault Master Trafic 2.4 2.5 Daily 2.4 (6912153938)

zakończona
299,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: bosch
  • produkt regenerowany: tak
  • waga (z opakowaniem): 8.0 [kg]
  • typ samochodu: samochody osobowe, samochody dostawcze
O FIRMIE KOMENTARZE INNE AUKCJE ZADAJ PYTANIE DODAJ DO ULUBIONYCH



512425720

jacek@aster-media.pl




Przedpłata kurier - 16zł
Pobranie kurier - 18zł
Odbiór osobisty - 0zł

Wpłata na konto


PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST PROFESJONALNIE ZREGENEROWANY ROZRUSZNIK

ZGODNY Z NUMERAMI PODANYMI PONIŻEJ:

12V , 2.5kW

BOSCH 0001362031
BOSCH 0001362062
BOSCH 0986011060
BOSCH 0986011061
BOSCH 0986012720
CARGO 110814
EFEL 14660
FIAT 4711699
FIAT 4719664
FIAT 4745930
FIAT 4807374
FIAT 4856056
FIAT 4919664
FIAT 77028560
HCP CS230
IVECO 42498138
IVECO 42498149
IVECO 4856055
LESTER 18461
LETRIKA (ISKRA) 11.130.123
LETRIKA (ISKRA) 11.130.500
LETRIKA (ISKRA) AZJ3137
LETRIKA (ISKRA) AZJ3514
LETRIKA (ISKRA) IS0500
LUCAS 27401
LUCAS LRS00838
MARELLI 30180309
MARELLI 63217104
MARELLI 63217107
MARELLI 63217147
MARELLI 63217148
MARELLI 943216748
MARELLI 943217147
MARELLI 943217148
MARELLI MSN229
MARELLI MSN242
MARELLI MT71D
MARELLI MT71DA
MARELLI MT71DB
NIERMANN 01362062
REMY 19024255
REMY DRS1060
VALEO 436037

ZASTOSOWANIE

Marka Model Pojemność [Typ silnika] Rok od Rok do

Alfa Romeo AR 8 2.4 [8140.21.200D.I.] 1985 04 1988 12
Alfa Romeo AR 8 2.4 [8140.61.200] 1978 04 1986 08
Alfa Romeo AR 8 2.4 TD [8140.21.200D.I.] 1985 04 1989 12
Fiat 131 1.3 [131B.000] 1978 03 1980 12
Fiat 131 1.6 [131C2.000] 1976 11 1984 12
Fiat 131 2.0 [131C4.000] 1981 01 1984 12
Fiat 131 2.5 [8144.61] 1978 06 1984 02
Fiat Regata 1.9 TD [831D1.000] 1986 05 1989 07
Fiat Uno 1.1 [146C3.000] 1992 06 1993 12
Fiat Uno 1.3 [146A2.246] 1989 09 1991 03
Fiat Uno 1.4 [146A8.046] 1989 09 1993 09
Fiat Uno 1.4 [160A1.046] 1989 09 1993 12
Iveco Daily I 2.4 [8140.21.200] 1985 01 1989 12
Iveco Daily I 2.4 [8140.27S] 1985 01 1989 12
Iveco Daily I 2.4 [8140.61.200] 1978 01 1989 12
Iveco Daily I 2.5 [8140.27.2720] 1990 01 1996 04
Iveco Daily I 2.5 [8140.27.2720] 1991 01 1996 12
Lancia A 112 0.9 [112A.000] 1981 03 1986 06
Lancia A 112 0.9 [112A5.000] 1981 03 1986 06
Lancia A 112 0.9 [112B2.000] 1981 03 1986 06
Lancia Delta 1.6 [149C2.000] 1987 05 1992 08
Lancia Delta 1.6 [831B7.046] 1987 04 1989 03
Lancia Delta 2.0 [831D5.000] 1989 03 1991 09
Lancia Thema 2.0 [834C.146] 1989 01 1992 03
Lancia Thema 2.0 [834C1.246] 1989 04 1992 05
Lancia Thema 2.0 [834C1.246] 1989 04 1993 03
Renault Master 28-35 2.4 [8140.61.2300] 1980 08 1989 08
Renault Master 28-35 2.4 [S8U731] 1980 08 1989 08
Renault Master 28-35 2.5 [8140.61.2300] 1980 09 1998 07
Renault Master 28-35 2.5 [S8U731] 1980 09 1998 07
Renault Trafic 2.5 [8140.61.240] 1980 03 1989 04
Renault Trafic 2.5 [8140.61.240] 1989 05 2001 03
Renault Trafic 2.5 [S8U720] 1980 03 1989 04
Renault Trafic 2.5 [S8U720] 1989 05 2001 03
Renault Trafic 2.5 [S8U722] 1980 03 1989 04
Renault Trafic 2.5 [S8U722] 1989 05 2001 03

Mamy 20-letnie doświadczenie w regeneracji rozruszników i alternatorów.
W naszej ofercie posiadamy zarówno regenerowane jak i nowe produkty do aut osobowych,
ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych.
WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

Gwarancja 12 miesięcy, dostawa z dnia na dzień.
Możliwy odbiór w Warszawie.


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT