ROZRUSZNIK Opel Movano Vivaro 1.9 DCi Di D od 2001 (6911182989)

zakończona
199,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: valeo
  • produkt regenerowany: tak
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • waga (z opakowaniem): 4.00 [kg]

O FIRMIE KOMENTARZE INNE AUKCJE ZADAJ PYTANIE DODAJ DO ULUBIONYCH



512425720

jacek@aster-media.pl



Przedpłata poczta priorytet -8zł
Pobranie poczta - 15zł
Przedpłata kurier - 16zł
Pobranie kurier - 18zł
Odbiór osobisty - 0zł

Wpłata na konto


Regulamin dostępny
na stronie "O mnie"


PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST PROFESJONALNIE ZREGENEROWANY ROZRUSZNIK

ZGODNY Z NUMERAMI PONIŻEJ:

12V , 1.8kW

BOSCH 986020131
CARGO 112474
HCP CS1193
LESTER 32571
LESTER 32572
LETRIKA (ISKRA) 11.139.423
LETRIKA (ISKRA) AZE2188
LETRIKA (ISKRA) IS9417
LUCAS LRS01571
MITSUBISHI 1810A048
MITSUBISHI M1T85681
MITSUBISHI M1T85682
MITSUBISHI M1T85981
MITSUBISHI MW30620657
NISSAN 23300-00QAC
OPEL 4414332
OPEL 4414402
OPEL 91167270
OPEL 91167474
OPEL 93160655
OPEL 93174002
OPEL 93858918
OPEL 9512644
REMY DRS3817
REMY DRS3955
RENAULT 7700113622
RENAULT 7700115479
RENAULT 7700116260
RENAULT 7711134792
RENAULT 7711134802
RENAULT 8200040415
RENAULT 8200054336
RENAULT 8200075362
RENAULT 8200096510
RENAULT 8200331251
RENAULT 8200628419
RENAULT 8200628426
SUZUKI 31100-67J00
VALEO 438090
VALEO 438095
VALEO 455959
VALEO 455971
VALEO D7R44
VALEO D7R47
VALEO D7R49
VOLVO 8251643
VOLVO 8253786

ZASTOSOWANIE W NASTĘPUJĄCYCH POJAZDACH:

.
Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS 2005-
Nissan Interstar 2.5 DCi rocznik po 2003-
Nissan Primastar 1.9 DCi rocznik po 2001-
Nissan Primera 1.9 DCi rocznik po 2003-
Opel Movano 1.9 DTi rocznik po 2001-
Opel Vivaro 1.9 D DTi Di rocznik po 2001-
Renault Espace 1.9 DCi 2002-
Renault Grand Scenic 1.9 DCi 2004-
Renault Laguna 1.9 DCi 2001-
Renault Master 1.9 DCi 2001-
Renault Megane 1.9 DCi 2002-
Renault Scenic 1.9 DCi 2003-
Renault Trafic 1.9 DCi 2001-
Mitsubishi Carisma 1.9 Di rocznik 2000-2006
Mitsubishi Space Star 1.9 Di rocznik po 2000-

Mamy 20-letnie doświadczenie w regeneracji rozruszników i alternatorów.
W naszej ofercie posiadamy zarówno regenerowane jak i nowe produkty do aut osobowych,
ciężarowy­ch, maszyn budowlanych i rolniczych.
Wystawiamy faktury vat
WSZYSTKIE PRODUKTY OBEJMUJE 12-MIESIĘCZNA GWARANCJA
DOSTAWA Z DNIA NA DZIEŃ
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY W WARSZAWIE
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT