Rozrusznik gwiazda trójkąt 5,5 kW (6541595700)

zakończona
609,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka24 19,00 zł
 • Paczka48 22,00 zł
 • Przesyłka kurierska 24,00 zł
 • lokalizacja: Żary
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowe
 • waga (z opakowaniem): 6.00 [kg]

O MNIE
KOMENTARZE
INNE AUKCJE
ZADAJ PYTANIE


Dobry Czas Sp. z o.o.
Miłostowska 7/6
51-315 Wrocław
Tel 71 728 92 11
biuro@dobry-czas.pl

Przedpłata poczta priorytet -19zł
Przedpłata kurier - 20zł


Numer konta:
60 1160 2202 0000 0001 5401 1959

Wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Udział w aukcji oznacza akceptację regulaminu. Na nasze produkty udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Szczegółowe warunki gwarancji oraz regulamin aukcji zamieszczony jest na stronie O MNIE.


Rozrusznik gwiazda-trójkąt RGT-5,5/B

Przełącznik gwiazda - trójkąt zmniejsza trzykrotnie prąd rozruchowy silnika. Stosujemy go w celu zmniejszenia prądu pobieranego z sieci podczas rozruchu . Uzwojenie stojana łączone jest w gwiazdę tylko na czas rozruchu. Wówczas spadki napięć w instalacji są trzykrotnie mniejsze niż w przypadku rozruchów bezpośrednich. Ponieważ moment rozruchowy również jest trzykrotnie mniejszy, dlatego rozrusznik stosujemy, gdy rozruch odbywa się przy niewielkim obciążeniu – rozruch lekki. Ponadto rozrusznik stosujemy do uruchamiania silników średnich mocy oraz silników, które standardowo podczas ciągłej pracy pracują z uzwojeniami połączonymi w trójkąt. Oferujemy rozruszniki w następujących wykonaniach:

 • Wersja A - elementów do montażu przez klienta . W skład zestawu wchodzą tylko aparaty elektryczne potrzebne do zmontowania układu - styczniki -3 szt, przekaźnik termiczny, sterownik gwiazda - trójkąt, czujnik zaniku fazy.
 • Wersja B - zmontowane (wykonane połączenia elektryczne) na szynie TH35 lub płycie montażowej. W skład zmontowanego zestawu wchodzą dodatkowo złączki do podłączenia zasilania (5 szt. ), uzwojeń silnika (6 szt.) i przycisków sterowniczych (3 szt.)
 • Wersja C – układ zmontowany i umieszczony w obudowie z przyciskami sterowniczymi. Układ przygotowany do podłączenia zasilania i uzwojeń silnika. Zamontowane przyciski START-STOP oraz lampka kontrolna. Obudowa standardowa z poliwęglanu lub ABS. Stopień ochrony IP56.
 • Wersja D - wykonania specjalne wg uzgodnień z klientem np.
  • dodatkowe zabezpieczenie przed spadkiem napięcia w dowolnej fazie,
  • kontrola kierunku wirowania silnika,
  • kontrola styków stycznika głównego,
  • regulowana asymetria zasilania
  • rozruch sprężarek z podnoszeniem zaworów,
  • montaż dodatkowych przycisków sterowniczych, kaset sterowniczych, wyłączników bezpieczeństwa
  • układy Dahlandera
  • automatyczne układy do pracy prawo-lewo
Standardowo układy posiadają wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem (termik) oraz czujnik zaniku fazy który zabezpiecza silnik przed przegrzaniem spowodowanym zanikiem fazy. Próg asymetrii jest ustawiony na stałą wartość 80 V.

Do urządzenia załączamy instrukcję podłączenia i nastaw termika i czasów.

Układ przeznaczony do silnika o mocy 5,5 kW wersja B.

Dla innych wersji proszę pytać o indywidualną wycenę. Pełną dokumentację techniczno - ruchową można pobrać ze strony producenta:

http://www.dobry-cza­s.pl/content/downloa­d/1349/13975/file/DT­R_rozruszniki%20gwia­zda_trojkat_1.pdf

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Millennium S.A. 60 1160 2202 0000 0001 5401 1959
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka24 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Paczka48 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Spółka Dobry Czas Sp. z o.o. powstała w 2009 roku. Tworzy ją grupa inżynierów którzy chcąc wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę w zakresie projektowania i wytwarzania elementów automatyki przemysłowej, opracowali nowoczesną serie przekaźników nadzorczych, interfejsowych i czasowych o uniwersalnym napięciu zasilania. Dla tej grupy produktów została stworzona marka "GOTI ". Produkty nasze są projektowane od podstaw z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć technicznych oraz minimalizacji kosztów wytwarzania.Allegro wykorzystujemy jako szczególny kanał dystrybucji naszych produktów gdzie bazujemy na trzech zasadach:Wszystkie produkty sprzedajemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Reklamacje i zwroty załatwiamy sprawne i bezproblemowo. Zawsze służymy fachową poradą jeśli Państwo tego potrzebujecie.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Mariusz Wróbel
Kusocińskiego 16
68-200 Żary
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem wrobelm@adres.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 7 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.

pozostałe informacje

Warunki gwarancji:Firma Dobry Czas Sp. z o.o. udziela 24 miesięcznej gwarancji na sprzedawane wyroby.Gwarancja nie obejmuje:uszkodzeń mechanicznych powstałych w transporcie, załadunku, rozładunku lub innych okolicznościach,uszkodzeń powstałych w wyniku wadliwie wykonanego montażu lub eksploatacji niezgodnego z przeznaczeniem,uszkodzeń powstałych na skutek przeróbek dokonanych przez kupującego lub osoby trzecie a odnoszących się do wyrobów będących przedmiotem sprzedaży,uszkodzeń wynikających z działania siły wyższej lub innych zdarzeń losowych, za które firma Dobry Czas Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.Wszelkie roszczenia z tytułu gwarancji kupujący jest zobowiązany zgłosić w punkcie zakupu lub firmie Dobry Czas Sp. z o.o. na piśmie po ich stwierdzeniu.Firma Dobry Czas Sp. z o.o. zobowiązuje się do rozpatrywania reklamacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego.Wybór formy załatwienia reklamacji, np. wymiana towaru na wolny od wad, naprawa lub zwrot pieniędzy należy do firmy Dobry Czas Sp. z o.o.Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.