Rozrusznik Ford Mondeo Focus Galaxy C-max 2.0 TDCi (6483512007)

zakończona
239,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • producent części: ford (oryginalne OEM)
  • produkt regenerowany: tak
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • waga (z opakowaniem): 5.00 [kg]
  • marka samochodu: ford, volvo

O FIRMIE
KOMENTARZE
INNE AUKCJE
ZADAJ PYTANIE
DODAJ DO ULUBIONYCH



512425720

jacek@aster-media.pl




Przedpłata kurier - 16zł
Pobranie kurier - 18zł
Odbiór osobisty - 0zł

Wpłata na konto



PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST PROFESJONALNIE ZREGENEROWANY ROZRUSZNIK

ZGODNY Z NUMERAMI PODANYMI PONIŻEJ:

12V , 2.2kW

BOSCH 986023380
CARGO 113911
FORD 1231963
FORD 1351989
FORD 1376305
FORD 1385784
FORD 1465115
FORD 1469721
FORD 1529431
FORD 3M5T-11000DB
FORD 3M5T-11000DC
FORD 4M5T-11000FA
FORD 4M5T-11000FB
FORD 4M5T-11000FC
FORD 4M5T-11000FD
FORD 6G9N-11000FA
HCP CBS1377
LUCAS LRS02171
LUCAS LRS02263
MARELLI 63280036
REMY DRS0161
REMY DRS0161N
REMY DRS3969
REMY DRS3969N
VISTEON 20-100-01036
VOLVO 30667058
VOLVO 30667494
VOLVO 30667874
VOLVO 36000221
VOLVO 8603409

ZASTOSOWANIE W NASTĘPUJĄCYCH POJAZDACH:

FORD Focus 2.0 TDCi [G6DA] 11.2004-
FORD Focus 2.0 TDCi [G6DA] 04.2005-
FORD Focus 2.0 TDCi [G6DA] 10.2006-
FORD Focus 2.0 TDCi [G6DC] 10.2003-03.2007
FORD Focus 2.0 TDCi [IXDA] 02.2008-
FORD Focus 2.0 TDCi [TXDB] 04.2011-
FORD Focus 2.0 TDCi [TXDB] 05.2011-
FORD Focus 2.0 TDCi C-Max [G6DA] 10.2003-03.2007
FORD C-Max 2.0 TDCi [G6DA] 02.2007-
FORD C-Max 2.0 TDCi [IXDA] 02.2008-
FORD C-Max 2.0 TDCi [TXDB] 12.2010-
FORD C-Max 2.0 TDCi [TYDA] 02.2011-
FORD S-Max 2.0 TDCi [AZWA] 05.2006-
FORD S-Max 2.0 TDCi [KLWA] 11.2007-
FORD Galaxy 2.0 TDCi [AZWA] 05.2006-
FORD Galaxy 2.0 TDCi [KLWA] 11.2007-
FORD Grand C-Max 2.0 TDCi [TXDB] 12.2010-
FORD Grand C-Max 2.0 TDCi [TYDA] 02.2011-
FORD Mondeo 2.0 TDCi [AZBA] 03.2007-
FORD Kuga 2.0 TDCi [G6DG] 03.2008-
FORD Kuga 2.0 TDCi [UFMA] 03.2013-
FORD Kuga 2.0 TDCi 4x4 [G6DG] 03.2008-
FORD Mondeo 2.0 TDCi [KLBA] 11.2007-
FORD Kuga 2.0 TDCi 4x4 [TXDA] 03.2013-
FORD Mondeo 2.0 TDCi [TXBA] 03.2010-
VOLVO V50 2.0 Diesel [D4204T] 04.2004-
VOLVO V70 2.0 Diesel [D4204T] 10.2007-
VOLVO S40 2.0 Diesel [D4204T] 01.2004-
VOLVO C30 2.0 Diesel [D4204T] 10.2006-
VOLVO C70 2.0 Diesel [D4204T] 01.2008-
VOLVO S80 2.0 TDi [D4204T] 02.2008-

Mamy 20-letnie doświadczenie w regeneracji rozruszników i alternatorów.
W naszej ofercie posiadamy zarówno regenerowane jak i nowe produkty do aut osobowych,
ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych.
Wszelkich szczegółowych informacji na temat naszej oferty udzielamy pod numerem telefonu
512-425-720
WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

Gwarancja 12 miesięcy, dostawa z dnia na dzień.
Możliwy odbiór w Warszawie.

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua