ROYAL BERKEY Filtr wody klasy Hi-End 4 x Black B. (6992793530)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • kolor dominujący: srebrny/szary
 • waga (z opakowaniem): 4 [kg]

opis

Royal Berkey RB40 (4 x Black Berkey)

Grawitacyjny, wolnostojący system filtrowania wody klasy Hi-End przeznaczony dla 2-6 osób

Przeznaczenie i cechy systemu:

 • Zastosowanie: dom (pary, rodziny z dziećmi), biuro, wyjazdy, kemping etc.
 • Odpowiedni dla 2-6 osób (max. 26 osób)
 • Pojemność dolnej komory ok. 11,4 l
 • Wysokość w użyciu ok. 60 cm / po złożeniu ok. 39 cm
 • Średnica ok. 24,1 cm
 • Waga (bez wody) ok. 3,8 kg
 • Prędkość filtrowania do 30,3 l/h
 • Możliwość rozbudowy o 4 filtry PF-2

Zawartość zestawu:

 • Obudowa Royal Berkey ze stali nierdzewnej AISI 304
 • 4 elementy filtrujące Black Berkey o wydajności do 45 400 l
 • Kranik wraz zestawem uszczelek
 • Instrukcja montażu i obsługi w języku polskim
 • Gwarancja w języku polskim realizowana w Polsce

Jak działają Filtry wody Berkey

Obejrzyj film (w j.ang.): https://www.youtube.com/watch?v=S3p_TNsWamc 

Opis produktu

Uniwersalny system filtrowania wody Royal Berkey to idealny wybór do domu dla par oraz rodzin z dziećmi, a także do biur. Dzięki większej niż w systemie Big Berkey komorze na przefiltrowaną wodę o pojemności 11,4 l potrafi on z powodzeniem zaspokoić zapotrzebowanie na wodę pitną dla 2-6 osób, a w pełni rozbudowany, w nagłych wypadkach może zapewnić czystą wodę nawet dla 26 użytkowników.

Royal Berkey doskonale sprawdzi się również u osób spędzających czas na wyjazdach organizowanych na wolnym powietrzu, w terenie, podróżujących z przyczepą kempingową, a także wszędzie tam, gdzie dostęp do wody pitnej jest utrudniony lub niemożliwy.

To niezwykle skuteczne urządzenie oczyszcza do postaci wody pitnej zarówno wodę z miejskiej sieci wodociągowej czy studni, jak i wodę surową, pochodzącą z takich źródeł jak jeziora, strumienie, stawy czy inne zbiorniki wody stojącej, deszczówkę, a nawet wodę ze zwykłej kałuży. Idealnie sprawdzi się również w podróżach do obcych krajów, gdzie przepisy odnośnie jakości wody bieżącej mogą być nieuregulowane. Doskonale nadaje się do codziennego użytku w domu czy w firmie lub na świeżym powietrzu. Royal Berkey będzie też użyteczny wszędzie tam, gdzie prąd, ciśnienie wody lub zwykła woda pitna mogą być niedostępne.

Przygotowanie systemu Royal Berkey do pracy zajmuje tylko kilka minut i nie wymaga narzędzi, energii elektrycznej, ciśnienia wody czy pomocy hydraulika.

Sercem systemu Royal Berkey są elementy filtrujące Black Berkey. Dzięki użytym do ich produkcji materiałom oraz zastosowaniu najnowocześniejszej technologii w której są wykonane, elementy filtrujące Black Berkey charakteryzują się dużą trwałością, wydajnością oraz potwierdzoną przez liczne badania i testy skutecznością i co bardzo ważne, nie tracą swych właściwości wraz z upływem czasu. Tym samym ich wymiana konieczna jest dopiero wtedy, gdy przefiltrowana zostanie graniczna dla nich ilość wody, nie zaś bezwarunkowo po upływie miesiąca czy roku.

Royal Berkey jest prosty w obsłudze, czyszczeniu i konserwacji.

Oferowany w tej aukcji system Royal Berkey wyposażony jest w 4 elementy Black Berkey. Jest to maksymalna ilość tych filtrów możliwa do zainstalowania w Royal Berkey (większa ilość elementów filtrujących Black Berkey obsługiwana jest przez wydajne systemy Imperial Berkey i Crown Berkey).

Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304 obie komory i pokrywa systemu są neutralne dla wody i nie mają wpływu na jej jakość. Górna komora po odwróceniu idealnie wpasowuje się w komorę dolną co sprawia, że Royal Berkey jest wygodny w transporcie, mierząc po złożeniu zaledwie 39 cm wysokości.

Uzbrojony w elementy filtrujące Black Berkey, system Royal Berkey usuwa m.in. wirusy, bakterie chorobotwórcze, zawarte w wodzie farmaceutyki, cysty i pasożyty oraz adsorbuje szkodliwe substancje chemiczne, takie jak herbicydy, pestycydy, rozpuszczalniki organiczne, radon 222, chrom 6-wartościowy, trihalogenometany i wiele, wiele innych coraz powszechniej występujących w wodzie zanieczyszczeń. Berkey usuwa również całkowicie, lub redukuje do ilości często nie wykrywalnych przez laboratoria zawarte w wodzie azotany, szkodliwe dla zdrowia minerały nieorganiczne i metale ciężkie, takie jak ołów i rtęć. System ten jest tak efektywny, że można za jego pomocą odfiltrować z wody czerwony barwnik spożywczy, bez usuwania z niej niezbędnych organizmowi minerałów. Biorąc pod uwagę ten fakt, w połączeniu z uzyskiwaną jakością przefiltrowanej wody i prędkością jej filtrowania, innym systemom grawitacyjnego filtrowania wody trudno jest równać się z tą wydajnością.

Każdy z elementów filtrujących Black Berkey jest w stanie przefiltrować do 11 350 litrów wody. Zestaw Royal Berkey z czterema takimi elementami pozwala więc na uzyskanie do 45 400 litrów czystej wody pitnej - bez konieczności wymiany filtrów na nowe (!). Biorąc pod uwagę cenę zestawu daje to koszt ok. 4 gr./litr przefiltrowania wody. Po wymianie elementów filtrujących na nowe, koszt uzyskania 1 litra wody pitnej to zaledwie 2 grosze za litr.

Przy średnim zapotrzebowaniu na jeden zbiornik wody dziennie (11,4 l), Royal Berkey z 4 elementami Black Berkey jest w stanie zapewnić czystą wodę bez konieczności wymiany elementów filtrujących przez prawie 11 lat!

Prędkość filtrowania w zestawie Royal Berkey wyposażonym w 4 elementy Black Berkey wynosi do 30,3 litrów wody pitnej na godzinę.*

Royal Berkey wyposażony w 4 elementy Black Berkey może przefiltrować ponad 720 litrów wody na dobę!

Royal Berkey może zostać również rozbudowany o filtry PF-2, służące dodatkowej ochronie przeciw związkom fluoru i arsenu, które mogą być zawarte w wodzie. Maksymalnie rozbudowany system Royal Berkey zawiera 4 elementy filtrujące Black Berkey i 4 filtry PF-2. Oba rodzaje filtrów muszą być instalowane parami (np. 2 Black Berkey + 2 PF-2, albo 4 Black Berkey + 4 PF-2).

Poznaj również inne akcesoria Berkey

Obejrzyj film (w j.ang.): https://www.youtube.com/watch?v=END1vICZA_o

Royal Berkey - porównanie konfiguracji

System Royal Berkey dostępny jest w następujących konfiguracjach:

 • Royal Berkey RB20 (2 x Black Berkey)
 • Royal Berkey RB22 (2 x Black Berkey + 2 x PF-2)
 • Royal Berkey RB40 (4 x Black Berkey) -> Ta oferta
 • Royal Berkey RB44 (4 x Black Berkey + 4 x PF-2)

* Prędkość filtrowania wody mierzono przy niezmiennym wypełnieniu górnej komory do jej krawędzi (największe ciśnienie grawitacyjne, woda zakrywa całą powierzchnię elementów filtrujących). Natężenie przepływu zmniejsza się wraz ze spadkiem poziomu wody, a także zależne jest od jakości wody poddanej filtrowaniu, tj. od stopnia jej zanieczyszczenia. Ponieważ utrzymywanie górnej komory wypełnionej przez cały czas po brzeg nie jest z zasady stosowane, jak również poddana filtrowaniu woda różni się jakością, w praktyce prędkość przepływu może być mniejsza niż podana optymalna prędkość filtracji.

Istotne zanieczyszczenia wody usuwane przez elementy filtrujące Black Berkey

Wirusy (>99,999% - powyżej norm)

Kolifagi: MS2 Coliphage; Fr Coliphage.

Bakterie patogeniczne (>99,9999% - powyżej norm)

Bacillus atrophaeus (przedstawiciel wąglika); Raoultella terrigena (przedstawiciel bakterii chorobotwórczych); Pałeczki Salmonella Enterica.

Farmaceutyki (>99,5% - poniżej limitów wykrywalnych przez laboratoria)

4-tert-Oktylofenol; Paracetamol; Bisfenol A (BPA); Kofeina; Cyprofloksacyna; Erytromycyna; Ibuprofen; Naproksen Sód; Prymidon; Progesteron; Triclosan; Trimetoprym i wiele innych.

Trihalogenometany (usuwa do 99,8% - poniżej limitów wykrywalnych przez laboratoria)

Bromodichlorometan; Bromoform; Chloroform; Dibromochlorometan.

Pestycydy, herbicydy i pochodne (usuwa do ilości poniżej poziomu wykrywalności przez laboratoria)

1,1,1,2-Tetrachloroetan; 1,1,1-Trichloroetan (TCA); 1,1,2,2-Tetrachloroetan; 1,1,2-Trichloroetan; 1,1,2- Trichlorotrifluoroetan; 1,1-Dichloroetan (1,1-DCA); 1,1-Dichloroetylen (1,1-DCE); 1,1-Dichloropropen; 1,2,3-Trichlorobenzen; 1,2,3-Trichloropropan; 1,2,4-Trichlorobenzen; 1,2,4-Trimetylobenzen; 1,2-Dibromo-3-chloropropan (DBCP); 1,2-Dibromoetan; 1,2-Dichloro-1,1,2-trifluoroetan (CFC 123a); 1,2-Dichlorobenzen; 1,2-Dichlorobenzen-d4; 1,2-Dichloroetan; 1,2-Dichloropropan; 1,3,5-Trimetylobenzen; 1,3-Dichlorobenzen; 1,3-Dichloropropen; 1,4-Dichlorobenzen; 2,2-Dichloropropan; 2,4,5-T; 2,4,5-TP (Silvex); 2,4-D; 2,4-DB; 2-Butanon (MEK); 2-Chlorotoluen; 2-Hexanon; 2-Metylo-2-propanol; Kwas 3,5-Dichlorobenzoesowy; 3-Hydroxycarbofuran; 4-Bromofluorobenzen; 4-Chlorotoluen; 4-Izopropylotoluen; 4-Metylo-2-pentan; 4-Nitrofenol; 4,4‘-DDD; 4,4‘-DDE; 4,4‘-DDT; 5-Hydroxydicamba; Aceton; Acenaftylen; Acifluorfen; Alachlor; Aldicarb; Aldicarb Sulfone; Aldicarb Sulfoxide; Aldrin; alpha-Chlordane; Ametryn; Antracen; Aroclor (1016; 1221; 1232; 1242; 1248; 1254; 1260); Atraton; Atrazyna; Baygon; Bentazon; Benzen; Bromacil; Kwas bromooctowy; Bromobenzen; Bromochlorometan; Bromometan; Butachlor; Butylat; Ftalan benzylu butylu; Karbaryl; Carbofuran; Tetrachlorometan; Karboksyna; Chloramben; Chlordan; Kwas chlorooctowy; Chlorobenzen; Chlorobenzyl; Chloroetan; Chlorometan; Chlorprofam; Chlorprofan; cis-1,2-Dichloroetylen; cis-1,3-Dichloropropen; cis-Nonachlor; Cycloate; Metylochloroftalan; Dalapon; Diazinona; Kwas Dibromooctowy; Dibromochloropropan (DBCP); Dibromometan; Dicamba; Kwas Dichlorooctowy; Dichlorodifluorometan (CFC 12); Dichlorometan; Dichlorovos; Diclorprop; Dieldrin; Dietylftalany; Dinoseb; Difenamid; Disulfoton; Disulfoton Sulfone; Disulfoton Sulfoxidea; Endryna; EPTC; Entoprop; Etylobenzen; Bromek etylenu (EDB); Fenamiphos; Fenarymol; Fluorobenzen; Fluoridon; gamma-Chlordane; Glifosat; Kwasy Halooctowe (HAA5); Heptachlor; Epoxyd Heptachloru; Hexachlorobenzen; Hexachlorobutadiene (CCC); Hexachlorocyclepentadiene; Hexazinone; Isophorone; Izopropylobenzen (Kumen); Lindan (Gamma-BHC); Merfos; Metiokarb; Methomyl; Methoxychlor; Methylcyclohexane-methane; Methyl Paraoxon; Methyl tert-Butyl Ether (MTBE); Metolachlor; Metribuzin; Mevinphos; MGK 264; Molinate; Monochlorobenzen; m-Xyleny; Naftalen; Napropamid; n-Butylobenzen; Norflurazon; n-Propylobenzen; Oxamyl; o-Xylene; Pebulate; Pentachlorophenol; Picloram; Prometon; Prometryn; Pronamidea; Propazine; p-Xylenes; sec-Butylbenzene; Simazyna; Simetryna; Stirofos; Styren; Tebuthiuron; Terbacyl; Terbufos; Terbutryn; tert-Butylobenzen; Tetrachloroetylen (PCE); Tetrahydrofuran (THF); Thiobencarb; Toluen; Toksafen; trans-1,2-Dichloroetylen; trans-1,3-Dichloropropen; trans-Nonachlor; Triademefon; Kwas Tribromooctowy; Kwas Trichlorooctowy; Trichloroeten (TCE); Trichloroetylen; Trichlorofluorometan (CFC 11); Tricyklazol; Trifuralina; Vernolat; Chlorek winylu i wiele innych.

Metale ciężkie

Aluminium (>99%); Antymon (>99,9%); Bar (>80%); Beryl (>99,9%); Bizmut (>99,9%); Kadm (>99,7%); Kobalt (>95%); Chrom (>99,9%); Chrom 6-wartościowy (>99,85%); Miedź (>99,9%); Żelazo (>99,9%); Ołów (>99,9%); Rtęć (>99,9%) Molibden (>90%); Nikiel (>99,9%); Wanad (>87,5%); Cynk (>99,9%).

Znacznie redukowane procentowo bądź usuwane całkowicie są również

Arsen (>99,9%); Pałeczka okrężnicy (R. coli) (>99,999%); Fluoren (>99,9%); Mangan (>99,9%); MBA (>96,67%); Nitryle (>95%); PCB (>99,9%); Produkty ropopochodne (benzyna, olej napędowy, ropa naftowa, nafta, benzyna lakowa, olej rafinowany - wszystkie >99,9%); Selen (>99,9%); Tal (>99,5%); rdza; muł; osad; mętność; zły smak i zapach.

Niepożądane związki znajdujące się w wodzie adsorbowane przez filtry PF-2

Fluorki

Fluorek sodu, Fluorokrzemian sodowy, Kwas fluorokrzemowy (Kwas heksafluorokrzemowy).

Arsen

Arsen V (Pentatlenek diarsenu), wstępnie utleniony Arsen III (Tritlenek diarsenu).

Inne zawarte w wodzie jony metali ciężkich

10 powodów, dla których warto wybrać system Berkey

Ekonomiczny i wydajny

Każdy z elementów Black Berkey zaprojektowany jest do przefiltrowania do 11 350 litrów wody. System z dwoma elementami zapewnia do 22 700 litrów świeżej wody pitnej.

Zatrzymuje wirusy i bakterie

Dzięki zaawansowanej strukturze mikro-por filtrów Berkey, nawet bakterie, wirusy i cząsteczki metali ciężkich, mimo swej mikroskopijnej wielkości nie są w stanie przez nie przeniknąć.

Nie wymaga częstej wymiany filtrów

Elementy Black Berkey nie wymagają kłopotliwej, częstej wymiany. Przy 2 filtrach i zapotrzebowaniu na 10 litrów wody pitnej dziennie, ich wymiana zalecana jest dopiero po 6 latach.

Przynosi oszczędności

Systemy Berkey biją na głowę konkurencję również jeśli chodzi o stosunek wydajności do ceny. Średni koszt uzyskania 1 litra czystej, zdrowej wody pitnej to tylko ok. 6 groszy.

Dla domu, biura i na wyjeździe

Berkey sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze. Dzięki lekkiej, składanej konstrukcji możesz zabrać go też na wakacje, gwarantując sobie zdrową, świeżą wodę również na urlopie.

Dla zdrowia, urody i samopoczucia

Berkey zapewnia czystą, pozbawioną szkodliwych związków chemicznych wodę, nie usuwając z niej mikroelementów, w tym tak ważnych dla organizmu elektrolitów i minerałów.

Filtruje z zawrotną prędkością

Standardowy system z dwoma elementami filtrującymi Black Berkey jest w stanie zapewnić do 300 l wody pitnej dziennie, przy zachowaniu jej niezmiennej, wyśmienitej jakości.

Nie wymaga zasilania

Urządzenia filtrujące Berkey napędzane są grawitacją, nie potrzebują więc energii elektrycznej, a co za tym idzie mogą być używane również podczas awarii prądu oraz w terenie.

Wykonany z wysokiej klasy materiałów

Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej AISI 304, urządzenia Berkey są wytrzymałe, nie powodując przy tym przenikania do wody aldehydów i bifenolu, obecnych w butelkach PET.

Idealny na prezent

System Berkey to zawsze udany prezent dla bliskich, przyjaciół czy znajomych, których zdrowie leży Ci na sercu. Doda też uroku i funkcjonalności każdej kuchni.

Copyright © 2017 Berkey Polska. All rights reserved

KONTAKT:

Berkey Polska

tel.: 74 66 22 99 0

fax: 74 66 22 99 3

mail: berkey@berkey.pl

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Jaworzyna Śląska, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
22 dni roboczych

Punkty odbioru

Berkey Polska - Magazyn
ul. Gdyńska 25
58-100 Świdnica
woj. dolnośląskie
email: berkey@berkey.pl
tel.: 746622990

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 18:00

wymagana przedpłata
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

OGRANICZONA GWARANCJA


Warunki gwarancji:

REACTIVE Sp. z o.o. gwarantuje, że zakupiony produkt będzie wolny od wad materiałowych i produkcyjnych podczas zwykłego użytku konsumenckiego. Niniejsza ograniczona gwarancja nie obejmuje reklamacji produktu spowodowanych przez inne przyczyny, niż dla okresu czasu i warunków określonych poniżej, oraz gdy produkt nie został nabyty bezpośrednio od REACTIVE Sp. z o.o. W zależności od nabytego produktu, przez okres maksymalnie 24 miesięcy, zgodnie z oznaczeniem okresu udzielenia gwarancji dla poszczególnych produktów poniżej, REACTIVE Sp. z o.o. będzie rozpatrywać roszczenia gwarancyjne reklamowanych produktów, które oceni jako nie działające prawidłowo w sposób wyłącznie według własnego uznania.


REACTIVE Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za przypadkowe lub wynikłe w trakcie użytkowania nabytych produktów uszkodzenie mienia osobistego, także w przypadku wady produktu, niewłaściwego użycia, nadużycia, wypadku lub zaniedbania. Również odpowiedzialność zapobiegania niewłaściwemu użyciu i wymiana części, które ze względu na naturalny przebieg zużycia należy wymienić, leży po stronie użytkownika.


Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania do produktów użytych w celach nie zgodnych z przewidzianym zastosowaniem oraz które, w ocenie REACTIVE Sp. z o.o., zostały zmienione w sposób, który negatywnie wpływa na jego wydajność, a także do drobnych, naturalnych ukruszeń krawędzi w nowych elementach filtrujących Black Berkey. Ponadto niniejsza gwarancja dotyczy wyłącznie zakupów detalicznych i nie może być przenoszona. Wszelkie spory dotyczące gwarancji lub zgłoszonego roszczenia regulowane będą przez prawo obowiązujące w Polsce. Niniejsza gwarancja stanowi jedyną gwarancję udzielaną przez REACTIVE Sp. z o.o. 


Elementy filtrujące Black Berkey, Elementy filtrujące Berkey Earth oraz zbiorniki systemów Berkey objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Elementy filtrujące Berkey PF-2, PF-4, Ceramic Super Sterasyl oraz akcesoria Berkey objęte są 6-miesięczną gwarancją.


Wyłączenie gwarancji:

Oprócz wszelkich uszkodzeń mechanicznych, następujące działania spowodują utratę gwarancji:

1. Próby użycia elementów filtrujących Berkey Earth lub Ceramic Super Sterasyl w sposób ciśnieniowy. 

2. Doprowadzenie któregokolwiek z elementów filtrujących Berkey do zamarznięcia.

3. Używanie osuszaczy wody z którymkolwiek z elementów filtrujących Berkey.

4. Złamanie, pęknięcie lub inne uszkodzenie elementów filtrujących Berkey lub ich części.

5. Przeprowadzenie testu czerwonego barwnika spożywczego z zainstalowanymi elementami filtrami PF-2. Uwaga: Aby elementy filtrujące PF-2 nie utraciły sześciomiesięcznej gwarancji, przed wykonaniem próby czerwonego barwnika spożywczego muszą zostać zdemontowane.

6. Używanie wody pochodzącej z układu zmiękczającego wodę.

Uwaga: Takie działanie może skleić elementy Berkey lub spowodować rdzewienie stali.

7. Jeśli produkt nie jest używany zgodnie z zaleceniami i instrukcjami producenta lub sprzedawcy.


Jak otrzymać usługę gwarancyjną

Aby uzyskać usługę gwarancyjną należy dostarczyć produkt wraz z dowodem nabycia towaru od REACTIVE Sp. z o.o., w oryginalnym opakowaniu lub opakowaniu gwarantującym podobny poziom ochrony na adres: REACTIVE Sp. z o.o., ul. Gdyńska 25, 58-100 Świdnica. Dostarczenie reklamowanego produktu odbywa się na koszt reklamującego. Nie będą odbierane przesyłki reklamacyjne przesłane za pobraniem.


Zapytania dotyczące reklamacji należy kierować do Biura Obsługi Klienta:

ul. Gdyńska 25, 58-100 Świdnica, email: berkey@berkey.pl, tel.: 53 772 88 18.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

REACTIVE Sp. z o.o.
ul. Gdyńska 25
58-100 Świdnica
Dodatkowe informacje

OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ


Aby uzyskać usługę gwarancyjną należy dostarczyć produkt wraz z dowodem nabycia towaru od REACTIVE Sp. z o.o., w oryginalnym opakowaniu lub opakowaniu gwarantującym podobny poziom ochrony na adres: REACTIVE Sp. z o.o., ul. Gdyńska 25, 58-100 Świdnica. Dostarczenie reklamowanego produktu odbywa się na koszt reklamującego. Nie będą odbierane przesyłki reklamacyjne przesłane za pobraniem.


Zapytania dotyczące reklamacji należy kierować do Biura Obsługi Klienta:

ul. Gdyńska 25, 58-100 Świdnica, email: berkey@berkey.pl, tel.: 53 77 288 18.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

REACTIVE Sp. z o.o.
ul. Gdyńska 25
58-100 Świdnica

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Warunki i zasady odstąpienia od umowy i zwrotu towaru 


1. Kupujący może odstąpić od umowy tylko w przypadku nowych przedmiotów.

2. Odsyłany w ramach ostąpienia od umowy towar nie może nosić żadnych śladów używania i powinien zostać odesłany na podany adres do zwrotów bezwzględnie w oryginalnym opakowaniu, tak, aby nadal możliwe było zaoferowanie tego produktu innym klientom jako nowy, nigdy nie używany.

3. Koszty wysyłki w przypadku odstąpienia od umowy i zwrotu towaru pokrywa kupujący.

4. O odstąpieniu od umowy kupujący winien poinformować sprzedającego na piśmie pocztą rejestrowaną (tradycyjną bądź elektroniczną) w terminie 14 dni od daty otrzymania zakupionego towaru, przy czym dla zachowania terminu odstąpienia od umowy liczy się data nadania korespondencji.

5. Kupujący może skorzystać z poniższego formularza:


FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY


REACTIVE Sp. z o.o.

ul. Gdyńska 25

58-100 Świdnica

berkey@berkey.pl


Niniejszym informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży:

nazwa produktu: .............................................................................

data zakupu i nr Oferty: ..................................................................

imię i nazwisko:...............................................................................

adres ................................................................................................

data (odstąpienia od umowy) ...........................................................

Podpis (jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej) ...........................................


6. W przypadku odstąpienia od umowy kupujący winien odesłać towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od dnia zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy. 

7. W celu realizacji prawa odstąpienia od umowy, z zastrzeżeniem spełnienia w/w warunków, kupujący jest zobowiązany do załączeniu do odsyłanego produktu oryginału dowodu zakupu.

8. W przypadku stwierdzenia przez sprzedającego, że odesłany towar jest uszkodzony, był używany, względnie nosi ślady używania, bądź też nie został załączony oryginał dowodu zakupu, sprzedający ma prawo odmówić uznania zwrotu.

O sprzedającym
BerkeyPolska
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

3

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 53 772 88 18
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

REACTIVE Sp. z o.o. z siedzibą w Nowicach, NIP 8842755281, REGON 361861679, KRS 0000564155 Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Biuro / Adres do korespondencji: REACTIVE Sp. z o.o., 58-100 Świdnica, ul. Gdyńska 25

Pozostałe informacje

email: berkey@berkey.pl
telefon: 53 772 88 18