Rowerek mini stacjonarny DAVINA (6541305215)

zakończona
100,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Jadowniki
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

Firma: Selwiko,
Kontakt telefoniczny:
od poniedziałku do piątku
10:00-18:00,
Telefon: 601 586 257,
Email: biuro@selwiko.pl,

Firma kurierska DHL

Przelew zwykły PayU
Płatność należy dokonać
do 7 dni od daty wygranej
licytacji.
Nr konta: 82 1030 0019
0109 8518 0488 4248
lub: 07 1950 0001 2006
0975 6198 0001
Wysyłka towaru od
poniedziałku do piątku
najczęściej 24 godz od
momentu zaksięgowania
wpłaty na koncie lub wpłaty
przez PayU.
Do każdego produktu
dołączam dowód sprzedaży
lub na życzenie klienta
fakturę VAT.

Dokonując zakupów
akceptujesz mój regulamin
dostępny w zakładce
,,O mnie"

ROWEREK MINI STACJONARNY DAVINA

Opis przedmiotu:

 • Przedmiot nowy pochodzi z dystrybucji angielskiej
 • Cena obniżona z powodu licznika, który nie wskazuje ilości spalonych kalorii
 • Mechanicznie sprawny
 • Max waga 100 kg
 • Płynna regulacja napięcia
 • Paski na pedałach
 • Wymagane baterie
 • Waga 5 kg
 • Opakowanie oryginalne lekko podniszczone
 • Wymiary wysokość 41,5 cm szerokość 36,5 cm długość 30 cm
 • Zwroty i reklamacje przyjmowane do 14 dni od daty otrzymania towaru wraz z paragonem fiskalnym

NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Handlowy w Warszawie SA 82 1030 0019 0109 8518 0488 4248
  • Idea Bank S.A. 07 1950 0001 2006 0975 6198 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 601586257
  Sklep internetowy ,kontakt pn-pt 10:00-18:00, sobota 9:00-14:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
ODSTĄPIENIE OD UMOWY W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (Konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Bieg terminu do odstąpienia umowy rozpoczyna się w momencie odebrania przesyłki od przewoźnika.Prawo do odstąpienia od umowy dotyczy tylko Konsumentów zgodnie z ustawową definicją. Kupujący może odstąpić od umowy wysyłając pocztą bądź drogą mailową oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie takie może być wysłane razem ze zwracanym towarem. Kupujący musi niezwłocznie odesłać towar, nie później niż po 14 dniach od momentu odstąpienia od umowy. Zwrot należności z tytułu odstąpienia od umowy następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu otrzymania oświadczenia na podane w nim konto bankowe. Ze zwrotem należności mam prawo się wstrzymać do chwili otrzymania rzeczy z powrotem (art 32 ust 3 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014). Adres do zwrotów jest taki sam jak adres firmy. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

reklamacje

Reklamacje:Po otrzymaniu przesyłki należy sprawdzić ją w obecności kuriera w celu upewnienia się czy nic nie uległo uszkodzeniu w trakcie transportu.W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół reklamacyjny w obecności kuriera w momencie dostawy.W przypadku stwierdzenia niezgodności zakupionego towaru z umieszczonym w aukcji opisem , klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji.Reklamacje należy składać na adres biuro@selwiko.pl Opis reklamacji powinien zawierać:imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,wszelkie okoliczności uzasadniające reklamacjęJeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mailW przypadku stwierdzenia niezgodności może nie być możliwości do wymienienia towaru na inny.W takim przypadku kupujący odsyła towar na wskazany przez sprzedającego adres.Sprzedający zwraca gotówkę za zakupiony towar na wskazane przez kupującego konto wraz z kosztami transportu poniesionymiprzez klienta. Koszt przesyłki zwrotnej zwracany jest do kwoty 20 zł.W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy sprzedawca zobowiązuje się dokonać zwrotu płatności do 14 dni od momentu przyjęcia prawidłowo wypełnionej reklamacji.

pozostałe informacje

Proszę o zapoznanie się z regulaminem i uwagami sprzedaży w sklepie Selwiko. Zajmuję się sprzedażą towarów nowych, powystawowych, używanych sprawnych, używanych wymagających drobnej naprawy.Oferowane towary są sprawdzane i dokładnie opisywane.W razie jakichkolwiek pytań odnośnie warunków zakupu proszę o kontakt emailowy lub telefoniczny.Oferowane na moich aukcjach przedmioty nie posiadają gwarancji producenta w związku z czym na zakupione towary udzielam 10 dniowej (od daty otrzymania towaru) gwarancji w celu sprawdzenia przedmiotu.Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym ustaleniu ze sprzedawcą.Po wylicytowaniu przedmiotu należy dokonać przelewu podając w jego tytule nick allegro oraz numer aukcji.Jeżeli paczka ma być wysłana na inny adres proszę o podanie go w formularzu opcji dostawy.Na opłate za towar czekam do 7 dni kalendarzowych od zakończenia aukcji. Po tym czasie towary trafiają do ponownegowystawienia.Paczki wysyłane są od poniedziałku do piątku najczęściej na następny dzień po otrzymaniu przelewu.Koszt przesyłki podawany jest przy każdej aukcji.