ROWEREK GOKART NA PEDAŁY ELEKTRA KOŁO ŚWIECI (6910638986)

zakończona
179,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
 • lokalizacja: Prochowice, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • wiek dziecka: 6 lat +
Paczki wysyłamy w dni robocze,
w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności lub informacji o wyborze przesyłki pobraniowej.

Przy wyborze opcji wysyłki, proszę brać pod uwagę deklarowany przez przewoźnika termin dostarczenia przesyłek:

pocztowa ekonomiczna:
ok. 3-4 dni roboczych

pocztowa priorytetowa:
1 do 2 dni roboczych od wysyłki

kurierska:
zwykle następnego dnia roboczego od wysyłki

Akceptujemy następujące formy płatności:

- Płacę z Allegro (PayU)
- Przelew bankowy
- Płatność przy odbiorze (pobranie)

Numer konta (mBank):
32 1140 2004 0000 3202 7651 0217

Regulamin aukcji na stronie

"O MNIE"

Przed wzięciem udziału w aukcji, proszę zapoznać się z regulaminem.

GOKART ELEKTRAWspaniały gokart z efektownymi światełkami w przednim kole.

Światełka mogą migać podczas jazdy lub świecić w sposób ciągły.

Solidna stalowa konstrukcja

Hamulce przednie w rączce

Pompowane przednie koło

Tylne koła wykonane z mocnego plastiku

Wymiary: 54 x 67 x 120 cm

Wysokość kierownicy od ziemi: ok 53cm

Wysokość siedziska: 18 cm

Odległość od brzegu siodełka do pedałów: od ok. 35cm do 53 cm

Waga: ok. 8,5 kg

Minimalny montaż

Wymagane baterie: 4 x AAA (nie dołączono)

Wiek: 6+

Produkt nowy, powystawowy, w opakowaniu zastępczym, posiada minimalne ryski i otarcia.(b122)

OSTRZEŻENIA:
Produkt nie jest przeznaczony do ruchu ulicznegoZapraszamy również na inne nasze aukcje

Nasze aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 32 1140 2004 0000 3202 7651 0217
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

SKONET Joanna Skoczylas
Kochanowskiego 1
59-230 Prochowice
NIP: 691-220-87-91
REGON: 020934017
Nr GIOŚ: E0022210WBW

reklamacje

Reklamacje można zgłaszać mailowo na adres kontakt@skonet.eu lub pisemnie na adres podany wyżej. Przed odesłaniem wadliwego towaru, proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mail z informacją o zamiarze odesłania produktu. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (paragon/faktura) oraz pismo reklamacyjne, w którym powinny znaleźć się następujące informacje: 1. imię, nazwisko, adres kupującego oraz numer konta do ewentualnego zwrotu należności, 2. numer aukcji, nazwa przedmiotu oraz przyczyna reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania wadliwego towaru. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne, wynikające z niewłaściwego użytkowania. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, zwrotowi podlegają również koszty wysyłki. Zwracany produkt musi być kompletny i powinien zostać odesłany w oryginalnym opakowaniu (o ile takie posiadał). Do paczki należy dołączyć dowód zakupu (paragon/faktura). Reklamowany produkt należy odesłać paczką zwykłą. Przesyłki pobraniowe nie będą przyjmowane.

pozostałe informacje

Wystawiamy paragony fiskalna, a na życzenie faktury BEZ VAT. __________________________________________________________________ Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej we Wrocławiu, Ośrodek zamiejscowy W Legnicy. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. Wszelkie dane osobowe, uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i wykorzystywane są wyłącznie dla celu realizacji zamówień. OCHRONA ŚRODOWISKA Większość urządzeń zasilanych prądem oraz baterie i akumulatory, w świetle europejskiego prawa, traktowane są jako produkty niebezpieczne dla środowiska. Obecność składników niebezpiecznych w tych produktach, może potencjalnie powodować negatywne skutki dla środowiska, takie jak skażenie, a co za tym idzie zagrożenie dla zdrowia ludzi. Produkty tego typu nie mogą być wyrzucane do zwykłych pojemników na odpady gospodarstw domowych, o czym informuje symbol przekreślonego pojemnika na odpady umieszczony na produkcie lub na opakowaniu. Takie produkty podlegają specjalnemu procesowi recyklingu. Obowiązki wynikające z odpowiednich ustaw, m.in. w zakresie zbierania zużytego sprzętu oraz baterii i akumulatorów, przejęła w imieniu przedsiębiorcy Organizacja Odzysku - Biosystem S.A. z Krakowa. Jeżeli posiadasz zużyty sprzęt w swoim gospodarstwie domowym, to kupując urządzenie tego samego typu na naszych aukcjach, możesz ten sprzęt oddać nieodpłatnie nam (odesłać na nasz adres), lub też oddać nieodpłatnie do jednego z lokalnych punktów zbiórki urządzeń elektrycznych, których lista znajduje się w Twoim Urzędzie Miasta lub Gminy. W ten sposób realnie przyczyniasz się do poprawy środowiska naturalnego! Powyższe dotyczy również baterii i akumulatorów. Symbole Pb, Cd, Hg oznaczają, że baterie zawierają ołów, kadm lub rtęć, które stanowią potencjalne zagrożenie i nie wolno wyrzucać ich razem z innymi odpadami! Gospodarstwo domowe pełni istotną rolę w przyczynianiu się do ponownego użycia i odzysku, w tym recyklingu, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii i akumulatorów. Przestrzeganie zasad selektywnej zbiórki ma zapewnić właściwy poziom ochrony zdrowia ludzkiego i środowiska naturalnego.