ROWER ROMET FUSION 505 26" ODBIÓR OSOBISTY (6999900139)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT-marża
  • amortyzacja: przód
  • hamulce: tarczowe hydrauliczne
  • marka: Romet
  • rozmiar koła (cale): 26
  • wyposażenie dodatkowe: bagażnik, błotniki, oświetlenie

opis

Warszawa
Żelazna 67 Lok. 21 | tel. 22 620 09 72 | zelazna67@loombard.p­l

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że wszelkie zapytania związane z aukcją, korespondencję, wpłaty, reklamacje etc. prosimy kierować i wyjaśniać za pośrednictwem punktu, który oferuje niniejszą aukcję czyli:
Warszawa, Żelazna 67 Lok. 21, 22 620 09 72, zelazna67@loombard.p­l
PRZESYŁKI WYSYŁANE NA ADRES SIEDZIBY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE I ODSYŁANE NA KOSZT KLIENTA.

ROWER ROMET FUSION 505 2HT 26" ODBIÓR OSOBISTY

Witamy!W sprzedaży dla Państwa posiadamy

ROWER ROMET FUSION 505 2HTOpis przedmiotu:
Rower marki ROMET FUSION 505 2HT, używany, sprawny. Stan wizualny dobry, posiada normalne ślady użytkowania.
Romet Fusion to rower górski o ciekawej stylistyce oraz amortyzowanej ramie. Dodatkowego komfortu dodaje przedni amortyzator. Bezpieczeństwo oraz kontrolę nad rowerem zapewniają hamulce tarczowe. Wszystko widoczne na zdjęciach.

>>>>>ODBIÓR TYLKO OSOBISTY<<<<<

W zestawie znajduje się:
✔ Rower

Dane techniczne:
• koło 26"
• hamulce tarczowe
• rama aluminium 6010 T6 amortyzowana


Polecamy i zapraszamy na pozostałe nasze aukcje!!!Prosimy o sprawdzenie zakupionych przedmiotów w obecności kuriera, gdyż za usterki powstałe podczas transportu nie odpowiadamy.
W przypadku stwierdzenia mechanicznego uszkodzenia przedmiotu,
prosimy o spisanie protokołu szkody z kurierem.
Protokół ten jest podstawą uwzględnienia reklamacji!Zadaj pytanie on-line

Napisz do nas...
Wy&sacute;lij- wystawiamy fakturę VAT marża,
- przesyłkę realizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty,
- przy jednorazowym zakupie większej ilości przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko raz,
- możliwy odbiór osobisty,
- nie wysyłamy za pobraniem.

PŁATNOŚĆ

Nr konta bankowego:
85 1090 2398 0000 0001 3146 1473

lub:
- płatność przy odbiorze osobistym w punkcie sprzedaży
- nie wysyłamy za pobraniem

Warszawa

Żelazna 67 Lok. 21 | tel. 22 620 09 72 | zelazna67@loombard.p­l

WYSYŁKA

Przesyłkę wysyłamy
w ciągu 24h
w dni robocze od daty
zaksięgowania wpłaty
na naszym koncie.
Nie wysyłamy
ZA POBRANIEM!!!
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
15,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Loombard
Żelazna 67 lok. 21
00-871 Warszawa
woj. mazowieckie
tel.: 226200972

  • poniedziałek - niedziela 08:00 - 21:00

płatność kartą i gotówką
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT-marża
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Szanowni Państwo, 

Szablon na powyższej stronie aukcji „uniemożliwia wybór” okresu minimalnego na poziomie poniżej 1 miesiąca co jest niezgodne z Nasza polityką. Dlatego należy zignorować powyższe szablonowe oznaczenie okresu 1 miesiąca gwarancji.   

Warunki Gwarancji opisane są niniejszym tekstem poniżej. W związku z prowadzoną przez nas działalnością polegającą na skupie i sprzedaży towarów używanych, na oferowany przez nas produkty udzielamy 24 godzinnej gwarancji rozruchowej.   

Gwarancja ta rozpoczyna się od chwili odebrania zakupionego produktu od kuriera lub z punktu sprzedaży. Stosując takie rozwiązanie chcemy dać naszemu klientowi możliwość dokładnego, bardzo wnikliwego i skutecznego sprawdzenia zakupionego produktu. 

Gwarancja ta nie wyklucza możliwości jakie wynikają z przepisów kodeksu cywilnego mówiących o ewentualności odstąpienia od umowy w ramach dokonanych zakupów na odległość. Zakupiony przez Państwa produkt jest w stanie opisanym w aukcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed licytacją lub zakupem skontaktować się z punktem sprzedaży. Należy pamiętać, że sprzedawca nie odpowiada za wady rzeczy używanej wynikające z normalnego korzystania z niej.  Takie zużycie nie jest wadą, a w konsekwencji nie może stanowić podstawy do wysuwania roszczeń z tytułu rękojmi. 

Rękojmia związana ze sprzedawanym produktem chroni ten produkt w zakresie odpowiedzialności za wady prawne oraz wady związane z określoną funkcjonalnością sprzedawanego produktu, której nie można ocenić w chwili sprzedaży lub przy jego użytkowaniu. 

Okres trwania rękojmi ze względu iż sprzedaż dotyczy towarów używanych ograniczona została do 1 roku i całkowicie wyłączona w stosunku do przedsiębiorców. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Lombard
Żelazna 67 lok. 21
00-871 Warszawa
Dodatkowe informacje

 Szanowni Państwo dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad.   Nasza firma w swojej ofercie sprzedaje jednakże tylko produkty używane. Produkty mogą wyglądać jak nowe jak również mogą nosić ślady użytkowania.   Należy pamiętać, że sprzedawca nie odpowiada za wady rzeczy używanej wynikające z normalnego korzystania z niej. Takie zużycie nie jest wadą, a w konsekwencji nie może stanowić podstawy do wysuwania roszczeń z tytułu rękojmi. Jeśli jednak zakupiona rzecz używana posiada wady, które nie wynikają z prawidłowej eksploatacji, wówczas Kupującemu przysługują uprawnienia wynikające z tytułu rękojmi regulowanej przepisami Kodeksu Cywilnego. Okres trwania rękojmi ze względu iż sprzedaż dotyczy towarów używanych ograniczona została do 1 roku i całkowicie wyłączona w stosunku do przedsiębiorców. Jak złożyć  reklamację?:  - pisząc na adres email punktu sprzedaży lub   - w formie pisemnej kierując reklamację na adres punktu sprzedaży.

Poprawnie składana reklamacja, powinna zawierać co najmniej:    - imię i nazwisko oraz adres,   - numer oferty na Allegro   - datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji,  - przedmiot reklamacji oraz powód i wskazanie żądania.   Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedawca może zwrócić się o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.   Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Okres oczekiwania na uzupełnienie danych wstrzymuje bieg 14 dniowego terminu na rozpatrzenie reklamacji. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.   W związku z prowadzoną przez nas działalnością polegającą na skupie i sprzedaży towarów używanych, na oferowany przez nas produkty udzielamy 24 godzinnej gwarancji rozruchowej.   Gwarancja ta rozpoczyna się od chwili odebrania zakupionego produktu od kuriera lub z punktu sprzedaży. Stosując takie rozwiązanie chcemy dać naszemu klientowi możliwość dokładnego, bardzo wnikliwego i skutecznego sprawdzenia zakupionego produktu. Gwarancja ta nie wyklucza możliwości jakie wynikają z przepisów kodeksu cywilnego mówiących o ewentualności odstąpienia od umowy w ramach dokonanych zakupów na odległość. Zakupiony przez Państwa produkt jest w stanie opisanym w aukcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed licytacją lub zakupem skontaktować się z punktem sprzedaży. Rękojmia związana ze sprzedawanym produktem chroni ten produkt w zakresie odpowiedzialności za wady prawne oraz wady związane z określoną funkcjonalnością sprzedawanego produktu, której nie można ocenić w chwili sprzedaży lub przy jego użytkowaniu. Uwaga! Należy zadbać o bezpieczne zapakowanie produktu, tak aby dotarł do Sprzedawcy nieuszkodzony.
 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

LOOMBARD
ŻELAZNA 67 LOK.21
00-871 WARSZAWA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Konsument może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu.    

Aby to zrobić, konieczne jest poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu oraz odesłanie towaru w ciągu 14 dni od daty przesłania oświadczenia. Sprzedający w tym samym czasie zwróci wpłaconą kwotę (cena przedmiotu + koszt wysyłki), jednakże zastrzega się możliwość wstrzymania się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.   Koszty zwrotu towaru przez Kupującego nie są zwracane przez Sprzedawcę. Koszty zakupu zwracane są do wysokości najtańszego sposobu dostarczenia przedmiotu oferowanego przez sprzedającego – w przypadku wyboru sposób dostarczenia przedmiotu inny, niż najtańszy oferowany przez sprzedającego, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Kupującego dodatkowych kosztów. Towar powinien być  odesłany w opakowaniu, które uniemożliwia jego uszkodzenie.
 
 

O sprzedającym
alleloombard634
99,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

457

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 22 620 09 72
poniedziałek - niedziela
08:00 - 21:00

Informacje o sprzedającym

Sprzedaż prowadzimy w Warszawie na ul. Żelaznej 67 lok. 21

Pozostałe informacje

Zanim zalicytujesz zapoznaj się z warunkami aukcji – jeśli ich nie

akceptujesz – nie licytuj! Towary zakupione drogą licytacji nie podlegają zwrotowi.  

Jeśli wpłata z Twojej strony może się opóźnić, nie zapomnij nas o tym poinformować. W przeciwnym wypadku po 14 dniach wystawiamy towar ponownie na sprzedaż.

Nie wysyłamy za pobraniem. Wysyłkę realizujemy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie w BANKU, a nie na ALLEGRO.

Jeśli wybierasz płatność przelewem tradycyjnym prosimy o wpisanie nicka z Allegro w tytule przelewu.

Jeżeli paczka ma być wysłana pod inny adres, prosimy o zaznaczenie tego, w przeciwnym razie wysyłamy pod wskazany adres Allegro. Prosimy również o podanie nr telefonu, gdyż będzie to potrzebne dla kuriera.

Przesyłkę realizujemy najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania

pieniędzy na koncie. Zazwyczaj jest to na drugi dzień. Paczki wysyłamy kurierem, koszt 15 zł do 30 kg, powyżej 20 zł. Jeśli przesyłka jest niestandardowa do koszt kuriera 22 zł do 30 kg oraz 25 zł powyżej 30 kg.

NIE ODPOWIADAMY ZA USZKODZENIA FIZYCZNE WYNIKAJĄCE Z ZANIEDBAŃ FIRMY

KURIERSKIEJ! JAKIEKOLWIEK UWAGI ZWIĄZANE ZE STANEM PRZESYŁKI PROSZĘ ZGŁASZAĆ KURIEROWI DOSTARCZAJĄCEMU PRZESYŁKĘ. W TYM CELU, SPRAWDZENIA STANU PRZEDMIOTU I PACZKI, NALEŻY DOKONAĆ PRZY ODBIORZE PRZESYŁKI, W OBECNOŚCI KURIERA.

Wystawiamy faktury VAT-MARŻA, do tego potrzebne są dane firmy (nazwa, adres, NIP).

Sprzedaż prowadzimy na punkcie w WARSZAWIE przy ul.ŻELAZNEJ 67 LOK.21 oraz

na innych portalach.

Może się zdarzyć, że w tym samym czasie rzecz sprzeda się na punkcie oraz na Allegro. W takiej sytuacji pierwszeństwo mają Klienci, którzy kupują dany produkt  na punkcie.

Każdy sprzęt sprzedawany jako używany, posiada naszą gwarancję rozruchową, obowiązującą 3 dni od dnia otrzymania przedmiotu. W związku z tym, w razie zauważonych nieprawidłowości prosimy o natychmiastowe ich zgłoszenie.

W sprawach związanych z jakością obsługi proszę kontaktować się z numerem telefonu 22 620 09 72.