Rower elektryczny GEOBIKE Alpino LX (6999617493)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • akumulator: litowo-jonowy
 • amortyzacja: przód i tył
 • kolor: odcienie białego
 • liczba biegów: 7
 • materiał ramy: aluminium
 • moc silnika (W): 250
 • rodzaj przerzutki: wewnętrzna (w piaście)
 • rozmiar koła (cale): 28
 • rozmiar ramy: 19,5 cala
 • waga (z opakowaniem): 24 [kg]
 • zasięg (km): 80
 • marka: Inna marka
 • hamulce: rolkowe, tarczowe mechaniczne
 • wyposażenie dodatkowe: bagażnik, błotniki, dzwonek, licznik, oświetlenie, pedały, stopka
 • płeć: kobieta, mężczyzna, dziewczynka, chłopiec

opis

O nas

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży, dystrybucji oraz wynajmie pojazdów o napędzie lub wspomaganiu elektrycznym.
Zadzwo­ń bądź napisz jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty. Chętnie podpowiemy i doradzimy.

Sklep stacjonarny

SALON POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH
Autodoradca.PL
91-839 Łódź, ul. Łagiewnicka 61
tel. 510 101 224
mail: info@gobikes.pl
NIP 727 279 18 35 ------------------------------------------- Zapraszamy na prezentację
oraz jazdy testowe:

poniedziałek - piątek: 10-19.00
sobota: 10 - 15.00

konto bankowe: mBANK:
12 1140 2004 0000 3602 7509 0398

Informacje dodatkowe

GWARANCJA
Na wszystkie produkty udzielana jest gwarancja producenta lub importera. Jeśli pojawi się problem z zakupionym produktem prosimy o kontakt. Z pewnością nie pozostanie on bez odpowiedzi oraz udzielenia pomocy w jego usunięciu.

DOWÓD ZAKUPU
Do każdego zakupionego produktu wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura FVAT. Faktury za zakupiony produkt są przesyłane w formie elektronicznej. W związku z tym, akceptacja naszej Oferty stanowi jednocześnie Twoją zgodę na przesyłanie faktur w formie elektronicznej, w rozumieniu przepisów o podatku od towarów i usług.

DOSTAWA
Dostawa realizowana jest transportem własnym lub pocztą kurierską (np.DPD,DHL)
Czas dostawy: 24-48 godzin.
Zamówienia złożone w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego, w kolejności chronologicznej wpłynięcia.
Dostawa produktów możliwa jest tylko na terenie Polski, w terminie określonym w danej Ofercie i następuje na adres wskazany przez kupującego.

REKLAMACJE
Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie. Na rozpatrzenie reklamacji mamy 30 dni. Reklamowany towar należy odesłać na adres sklepu wraz z dowodem zakupu, opisem przyczyny reklamacji oraz roszczeniami gwarancyjnymi ze strony Kupującego.
Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy przed odesłaniem produktu.
UWAGA: Nie przyjmujemy zwrotów lub reklamacji przesyłanych za pobraniem. Prosimy więc liczyć się z tym, że taka przesyłka nie zostanie odebrana i żadnym razie nie pokryjemy kosztów związanych z jej wysłaniem.
Przesyłki zwrotne należy właściwie zabezpieczyć przed ich uszkodzeniem. Nieodpowiednie zabezpieczenie towarów, ich zniszczenie lub zgniecenie na skutek niewłaściwego zapakowania może być podstawą do wykluczenia prawa zwrotu. Zastrzegamy sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o wartość wyrządzonej szkody.

ZWROTY
Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny.
Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na powyżej wskazany adres firmy, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: info@gobikes.pl.
Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym.
Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument.
Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

Dzisiaj na aukcji oferujemy


Rower elektryczny GEOBIKE Alpino LX

Nowoczesny rower miejski z elegancką ramą wyposażony w 26-calowe koła i kolorowy wyświetlacz LCD. Wygodny rower do codziennej jazdy, który sprawdzi się również podczas dłuższych wycieczek poza miasto.
 • Model Alpino LX wyposażony jest w aluminiową ramę o estetycznej, jednolitej strukturze z gładkimi, niemal niewidocznymi spawami.
 • Rower posiada 7 przerzutek SHIMANO Nexus 7 zamieszczonych w piaście zapewniających odpowiednie dopasowanie przełożeń do warunków jazdy. 5 biegów elektrycznych wspomaga jazdę po bardziej ukształtowanym terenie. Tryb pchania (6 km/h) sprawdza się w przypadku konieczności prowadzenia roweru, np. na stromych podjazdach lub podczas wyprowadzania roweru z garażu.
 • Amortyzowany widelec przedni ZOOM z blokadą skoku oraz amortyzowana sztyca pod siodłowa zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy po nierównościach czy dziurach.
 • Za pomocą kontrolera z kolorowym wyświetlaczem LCD zamieszczonym na kierownicy można sterować wspomaganiem elektrycznym. Wyświetlacz wskazuje poziom naładowania baterii, prędkość, liczbę przejechanych kilometrów oraz godzinę. Wyposażony jest gniazdo USB, które pozwala ładować w czasie jazdy baterie smartfonów, MP3 i innych urządzeń elektronicznych.
 • Model z możliwością wyboru pojemności baterii (10 Ah i 13 Ah).
 • Kolor katalogowy: biały.
Rama Aluminiowa
Zawieszenie widelec amortyzowany ZOOM
Koła / Opony 26" / KENDA
Hamulce P.T.: V-brake / rolkowy
Przerzutka Shimano Nexus 7
Silnik 250W w przedniej piaście
Kontroler LCD, 9 trybów jazdy
Bateria Litowo-jonowa 36V 10 Ah
Światła Spanninga LED
Kolor biały
Zasięg max. 80 km
Akcesoria światła, bagażnik, osłona łańcucha


Galeria produktu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie. Salon Pojazdów Elektrycznych * Łódź, ul. Łagiewnicka 61 * tel. 510 101 224 * www.gobikes.pl
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Łódź, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Czas dostawy: 24-48 godzin. ► Zamówienia złożone w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego, w kolejności chronologicznej wpłynięcia. ► Dostawa produktów możliwa jest tylko na terenie Polski, w terminie określonym w danej Ofercie i następuje na adres wskazany przez kupującego.

Punkty odbioru

Salon Pojazdów Elektrycznych
ul. Łagiewnicka 61
91-839 Łódź
woj. łódzkie
email: info@gobikes.pl
tel.: 510 101 224

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota 10:00 - 15:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 Jeśli pojawi się problem z zakupionym produktem prosimy o kontakt. Z pewnością nie pozostanie on bez odpowiedzi oraz udzielenia pomocy w jego usunięciu.
 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

GEOBIKE
ul. Mickiewicza 21
70-383 Szczecin
Dodatkowe informacje

 

Wszystkie towary objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Dodatkowo na wszystkie  ramy rowerów obowiązuje 60-miesięczna gwarancja.

WARUNKI REKLAMACJI

Podstawą  przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu oraz w przypadku rowerów, także  karta gwarancyjna z wykonanym przeglądem zerowym i przeglądami rocznymi. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta. Produkty uszkodzone w wyniku niewłaściwego użytkowania oraz te, które uległy naturalnemu zużyciu nie podlegają reklamacji.
Wszelkie przeróbki towarów powodują utratę prawa do reklamacji.

JAK ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ?

1. Wypełnij formularz reklamacyjny.
2. Odeślij reklamowany towar wraz z dowodem zakupu, kartą gwarancyjną i wypełnionym formularzem reklamacji na adres: GEOBIKE Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 21, 70-383, Szczecin, z dopiskiem "Reklamacja".
3. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez GEOBIKE.

Klient  wysyła reklamowany towar na swój koszt. GEOBIKE nie przyjmuje wysyłek  za pobraniem. Koszty odesłania reklamowanego towaru do Klienta  ponosi GEOBIKE.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

GEOBIKE
ul. Mickiewicza 21
70-383 Szczecin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Towar zamówiony w sklepie internetowym GEOBIKE można zwrócić bez  podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

JAK DOKONAĆ ZWROTU TOWARU?

1. Wyślij  oświadczenie odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania  przesyłki. Oświadczenie odstąpienia od umowy można przesłać drogą  elektroniczną na adres info@gobikes.pl
2. W ciągu 14 dni od wysłania oświadczenia odstąpienia od umowy odeślij zwracany towar na adres: GEOBIKE Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 21, 70-383, Szczecin, z dopiskiem "Zwrot".
3. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Uszkodzony, niekompletny lub pobrudzony asortyment nie podlega zwrotowi.
4. W przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej zwrócimy płatności na konto podane w formularzu zwrotu.
5. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi Klient.

Nie odbieramy przesyłek zwrotnych wysłanych za pobraniem i do paczkomatów.
Towar  będący produktem na specjalne zamówienie (wyprodukowany według  specyfikacji Klienta) nie podlega zwrotowi - dotyczy to rowerów  elektrycznych typu POWER BIKE z możliwością konfiguracji więcej niż  jednego elementu. 

O sprzedającym
goBIKES
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

3

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 510 101 224
poniedziałek - piątek
09:00 - 18:00
sobota
10:00 - 15:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży, dystrybucji  oraz wynajmie pojazdów o napędzie lub wspomaganiu elektrycznym.  W ofercie posiadamy: rowery elektryczne, hulajnogi, deskorolki, monocykle, typu segway i  inne. 

Zadzwoń bądź napisz jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty. Chętnie podpowiemy i doradzimy.

Pozostałe informacje

email: info@gobikes.pl
telefon: 510 101 224