ROTOR ZESPOLONY rehabilitacyjny do ćwiczeń wys.24h (6541497859)

zakończona
1 150,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
 • lokalizacja: Opole
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowe
 • waga (z opakowaniem): 20.00 [kg]

Rotor Rehabilitacyjny zespolony

Nowy Rotor Rehabilitacyjny do ćwiczeń rąk i nóg + spinacze stóp lub sandały rehabilitacyjne + instrukcja + gwarancjaGwarancja najszybszej wysyłki towaru !!!
- Pytania i informacje tel. 77 54 74 260 lub kom. 724 554 500

Prezentowany tutaj sprzęt to rotor rehabilitacyjny przeznaczony do ćwiczeń kończyn górnych oraz dolnych w tym samym czasie. Znajduje on zastosowanie w szpitalach, a także w domu pacjenta cierpiącego na niedowład kończyn bądź też na schorzenia ortopedyczne, w których wymagana jest rehabilitacja lecznicza lub rekreacyjna.
Najwyższej jakości produkt medyczny!!!
Jest to rotor zespolony dzięki czemu umożliwia jednoczesną rehabilitację kończyn górnych oraz dolnych. Mechanizm zespolony powoduje, że przy kręceniu pedałami dolnymi – pedały górne kręcą się samoczynnie zaś przy kręceniu pedałami górnymi – kręcą się także dolne.
Ten rotor do ćwiczeń kończyn umożliwia także używanie specjalnych spinaczy stóp oraz rękawic – chwytaków, które pozwalają na stabilizację kończyn, co daje następnie możliwość wymuszenia ruchu tychże kończyn.
Sprzęt ten daje możliwość płynnej regulacji oporu za pomocą specjalnego pokrętła, dzięki czemu pozwala na dostosowanie poziomu trudności ćwiczeń do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Rotor ten jest wyjątkowym sprzętem w tej kategorii, gdyż umożliwia on ćwiczenie osobom siedzącym na wózku. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odkręcanych podjazdów, które zapewniają doskonałą stabilizację urządzenia podczas wykonywania ćwiczeń.
Urządzenie to cieszy się powodzeniem na oddziałach rehabilitacji, kinezyterapii oraz ortopedii.

Oferowany rotor zespolony jest PRODUKTEM POLSKIM wykonanym przez firmę z wieloletnim doświadczeniem w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego. Serwis gwarancyjny znajduje się w Opolu. Rotor objęty jest gwarancją producenta na 12 miesięcy.
Przy zakupie rotora zespolonego otrzymują Państwo w komplecie także: spinacze stóp lub sandały rehabilitacyjne. Po dokonaniu zakupu prosimy o informację, co Państwo wybierają.

Spinacze stóp

Sandały Rehabilitacyjne

Istnieje także możliwość dodatkowego zakupienia: rękawicy (chwytaka) zamkniętej, rękawicy (chwytaka) otwartej wykonanej ze skóry juchtowej lub modułu siedziska. Dodatki te dostępne są na zamówienie.

UWAGA: W przypadku chęci zakupienia także rękawicy otwartej lub zamkniętej bądź modułu siedziska niezbędny jest kontakt przed zakupem w celu potwierdzenia czasu oczekiwania na wybrane akcesoria.
Tylko rotor zespolony z sandałami lub spinaczami stóp dostępny jest "od ręki".

Zdjęcia tych dodatkowych sprzętów prezentujemy poniżej.

Rękawica zamknięta (dopłata 70zł/szt.)

Rękawica otwarta (dopłata 100zł/szt.)


Rotor zespolony z modułem siedziska (dopłata 480 zł)

Gwarancja na 12 miesięcy!!!

Zalety produktu:

 • płynna regulacja oporu
 • przystosowany do ćwiczeń dla osób na wózku inwalidzkim
 • możliwość regulacji kąta nachylenia
 • specjalne spinacze stóp/sandały i rękawice
 • jednoczesne ćwiczenie kończyn górnych i dolnych
 • kolor: biały
 • wymiary: podstawa dł. 51/76 cm x szer. 48 cm x dł. wysięgnika 110 cm
 • waga ok. 17 kg
Dodatkowe informacje:
- PRZEZNACZENIE:
Zespolony rotor rehabilitacyjny do kończyn górnych i dolnych umożliwia jednocześnie ćwiczenia kończyn górnych i dolnych, zarówno z oporem jak i bez. Zalecany przy jednostronnych paraliżach. Specjalne spinacze stóp pozwalają na stabilizację kończyn dolnych. Do stabilizacji kończyn górnych, natomiast można zastosować specjalną rękawicę chwytak.

- KONSTRUKCJA: Do budowy rotora użyto kształtowników o profilu zamkniętym i przekrojach 70x30x3 cm, 30x30x3 cm oraz 25x25x1,5 cm.
Podstawę stanowi rama na której zamocowany jest wysięgnik i umieszczone są stabilizatory.
Wysięgnik posiada możliwość regulacji wysokości przy użyciu pokrętła zamocowanego na teleskopowej podporze. Przenoszenie napędu z mechanizmu górnego na dolny i odwrotnie realizowane jest przez przekładnię łańcuchową wewnątrz wysięgnika.
Na osi górnej wysięgnika zamontowane są korby z uchwytami dla kończyn górnych, natomiast w części dolnej korby wyposażone w pedały ze spinaczami do stabilizacji kończyn dolnych. W razie potrzeby stabilizację kończyn górnych można uzyskać poprzez zastosowanie rękawicy chwytak.
Mechanizm oporowo - hamujący zbudowany jest na zasadzie zjawiska tarcia o siebie dwóch elementów ciernych.
Konstrukcję elementu ciernego (cylindrycznego) z wałkiem zamykają pokrywki mocowane przy pomocy śrub i nakrętek. Element cierny osadzono na łożyskach toczonych. Drugi element cierny, który odpowiednio umiejscowiony, umożliwia płynną regulację oporu hamowania za pośrednictwem pokrętła, wykonano z ferrodofibry.

Wysięgnik z regulacją wysokości

Pokrętło regulacji wysokości

Rączki

Pokrętło regulacji oporu

Podjazdy

Stopki antypoślizgowe


- OBSŁUGA: Rotor dostarczany jest do klienta w stanie zmontowanym.
Do pracy odpowiednio dla indywidualnego pacjenta służą pokrętła stabilizujące wysokość, natomiast do ustalenia wielkości oporu pokrętło nad korbami do ćwiczeń kończyn górnych zaś do regulacji wysokości pokrętło podpory teleskopowej.

- PRZEGLĄD I KONSERWACJA:
Konserwacja polega na utrzymaniu rotora w czystości.
Części metalowe lakierowane należy przecierać miękką ściereczką, używając środków myjących rozpuszczalnych w ciepłej wodzie. Elementy chromowane przecierać wazeliną techniczną, następnie wytrzeć do sucha.
Konserwacja okresowa polega na przesmarowaniu łożyska kulkowego współpracującego z osią zespołu co dwa lata oraz gwinty pokręteł. W celu przesmarowania łożysk należy zdjąć pokrywki, odkręcając śruby. Do smarowania użyć wazeliny technicznej.

- ZASTOSOWANIE:
Na oddziałach rehabilitacji, kinezyterapii, ortopedii i reumatologi, oraz do użytku domowego jako urządzenie do rekreacji indywidualnej

Kupując na aukcji akceptujesz warunki regulaminu zawarte na stronie "o mnie"

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 16 1050 1504 1000 0090 7086 2538
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
NAJSZYBSZA EKSPRESOWA WYSYŁKA 24H !!
WYSYŁKI KURIEREM GLS!
TOWAR NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI - ZGŁOSZONY JAKO WYRÓB MEDYCZNY !
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Firma czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymaną od Kupującego płatność. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli oraz niezwłocznie odesłać zakupiony towar na adres Sprzedającego wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, które można pobrać ze strony Sprzedającego.. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji oraz dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do tego trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Brak odstąpienia od umowy: -------------------------------------------------------------- Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

reklamacje

Celem zgłoszenia reklamacji, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Pozwoli nam to ustalić najbardziej dogodną dla Państwa metodę rozwiązania zaistniałego problemu. Sprzedawca rozpatruje reklamację w ciągu 14 dni od jej prawidłowego złożenia.

pozostałe informacje

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Z przyjemnością pomożemy.