Rosyjski dla bystrzaków + CD (6541233987)

zakończona
19,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 11,00 zł
 • lokalizacja: Legionowo
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: używany
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2010
 • zestaw: książka + CD
 • ćwiczenia: tak, z kluczem
ROSYJSKI DLA BYSTRZAKÓW

Przedmiotem aukcji jest ROSYJSKI DLA BYSTRZAKÓW. Książka została przeczytana raz, niektóre ćwiczenia były wypełnione ołówkiem (został on starty) poza tym jest w bardzo dobrym stanie. Rosyjski już poznany, więc wystawiam ją na Allegro ponieważ nie będę jej czytać, a szkoda, żeby stała na półce.
Do książki dołączona jest płyta CD • Książkę wysyłam zapakowaną w papier oraz w kopertę bąbelkową, tylko i wyłącznie Pocztą Polską.

 • Po wysłaniu listu przesyłam maila z nr przesyłki, aby Kupujący mógł ją śledzić.

 • Paczki wysyłam na drugi dzień w przypadku wpłaty na rachunek PayU.
 • Na wpłatę czekam 7 dni.
 • Ceny nie podlegają negocjacji! (nie targuję się kiedy kupuję, tak więc proszę nie negocjować)
 • Przed zakupami zapoznaj się ze stroną " O MNIE ".

Pozdrawiam :)

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Cześć :) Witam wszystkich na mojej aukcji :) Konto na Allegro zostało założone głównie z chęci kupowania :) Jednak czasem może uda się coś wystawić. Coś co już mi nie posłuży, ale może przyda się innym Allegrowiczom. Tak więc zaczynamy: 1. książki, komiksy, mangi, filmy, płyty, gry, ubrania, akcesoria (najczęściej do akwarium) które wystawiam przeczytane (obejrzane, przesłuchane, założone, użyte) są tylko raz (jeżeli więcej niż raz informacja o tym będzie na stronie przedmiotu). 2. ceny nie podlegają negocjacji! (nie targuję się kiedy kupuję, tak więc proszę nie negocjować). 3. listy, paczki wysyłam na drugi dzień po godzinie 18:00 po wpłacie na rachunek PayU. 4. wpłaty przyjmuję wyłącznie przez PayU. 5. na wpłatę czekam 7 dni od momentu zakupu (jeśli paczka po 7 dniach nie została opłacona i nie odpowiadasz na malia, zwracam się do Allegro o zwrot prowizji, anuluję zakup i wystawiam przedmiot ponownie). Wiem, że nie każdy ma czas, coś mu wypadnie czy się wydarzy, proszę zatem o kontakt, jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy z płatnością. Przetrzymam przedmiot aż do wpłaty przez Kupującego jeżeli otrzymam taką informację (kiedy kupuję płatności dokonuję zaraz po zakupie, tak więc proszę o wzajemny szacunek. W razie czego patrz pkt. 12). 6. jeśli zamówienie zostanie złożone w piątek paczkę wyślę we wtorek za pośrednictwem Poczty Polskiej. 7. nie ponoszę odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez Pocztę Polską. 8. jeżeli jest to książka, komiks, manga, film, płyta, gra, ciuch: wysyłam je zapakowane w papier w kopercie bąbelkowej, jako list polecony priorytetowy (do kosztów wysyłki doliczona jest cena koperty bąbelkowej). 9. niektóre wystawione książki czy komiksy, których już nie będę czytać mają podpis po wewnętrznej stronie tylnej okładki lub na ostatniej stronie bloku książki (taka informacja jest zawsze na stronie przedmiotu). Na życzenie wysyłam dokładne zdjęcia takich książek (komiksów), które mają podpis. Jeżeli masz taką ochotę proszę wypełnić formularz Pytanie do... lub napisz maila. 10. jeśli gabaryty wymagają wysłania paczki jest to paczka priorytetowa (np. akcesoria do akwarium). 11. NAJWAŻNIEJSZE: proszę o rozważne zakupy! NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW! Jeśli opisane punkty Ci nie odpowiadają - proszę NIE LICYTUJ! Sprzedaję rzeczy, które już mi się nie przydadzą, ale komu innemu mogą być potrzebne. 12. w razie jakichkolwiek pytań proszę pisać. Jako sprzedający czekam na komentarz od Kupującego - jest to dla mnie sygnał, że przesyłka dotarła. Jeśli masz zastrzeżenia, jakiekolwiek pytania to skontaktuj się ze mną zanim wystawisz komentarz - spróbuję jakoś rozwiązać problem (wierzę iż każdy problem można rozwiązać przy odrobinie chęci ;)). 13. komentarz jako kupujący wystawiam po otrzymaniu przesyłki, jeśli mam jakieś wątpliwości zanim wystawię komentarz kontaktuję się ze Sprzedającym. Kontakt: zwawy.zolw@o2.pl lub wypełnij formularz Pytanie do... Pozdrawiam Żwawy Żółw