Rosja 7kop.+1, 1915 rok, czysty, ząbkowanie 12,5 (7062800575)

zakończona

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • klej: z klejem
  • rodzaj: czysty
  • rok emisji: 1915

opis

Znaczek emisji dobroczynnej na rzecz rodzin żołnierzy o nominale 7kop+1kop z roku 1915, czysty; ząbkowanie 12,5, z klejem, ślad podlepki. Znaczek pochodzi z kolekcji.

Mogę bez problemu zakończyć aukcję przed czasem. Pytania na meil wer145@op.pl .

Wysyłka lub odbiór osobisty we Wrocławiu (Uwagi dotyczące wysyłki są w zakładce "Informacje od sprzedającego)

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 7,00 zł

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
joana07
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

16

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Pozostałe informacje

UWAGA, bardzo ważne! Ponieważ Poczta Polska ostatnio zbyt często "gubi" nawet listy polecone lub listy docierają otwarte i podklejone, proponuję opcje wysyłki listem Poleconym Wartościowym w cenie 21zł lub listem Poleconym Wartościowym Priorytetowym w cenie 23zł, gwarantujące 100% zwrot należności.Wybierając opcję bez ubezpieczenia (zwykły list polecony za 7zł) Kupujący świadomie podejmuje ryzyko utraty pieniędzy w przypadku niedostarczenia listu przez pocztę, ponieważ ja jako Sprzedający, w tym przypadku pieniędzy nie zwracam. Nie wysyłąm za pobraniem, tylko przelew-przedpłata. Pozdrawiam i zapraszam do licytacji!