ROSENTHAL MONBIJOU FORTUNE - DZBANEK 0,9 LITRA (6912080176)

8 monet
zakończona
99,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 14,49 zł
Zakupy od 250 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: GÓRKA, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • data powstania: po 1957
 • uszkodzenia: porcelana bez defektów
 • waga (z opakowaniem): 3.0 [kg]
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 10.00 do 18.00
telefon
500 135 400
email
idc-eco@o2.pl
adres

IDC ECO SP. Z O.O.

GÓRKA 2

62-060 STĘSZEW

Przedmioty wysyłamy najpóźniej do 72 h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy
 • Paczkomaty
Kurier InPost -
 • Kurier Przedpłata -

Kupujący w momencie złożenia zamówienia udziela Sprzedającemu pełnomocnictwo na jednorazowe zawarcie umowy z Pocztą Polską, w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru na wskazany adres, w imieniu i na koszt kupującego.

Działając w oparciu o pełnomocnictwo jedynie przekazujemy pieniądze kupującego Poczcie Polskiej nie wykazując tego w ewidencjach po stronie przychodów ani nie wrzucając ich w koszty opłat pocztowych.

Możliwość zwrotu lub wymiany towaru do 14 dni (nie dotyczy licytacji).

Kupując na wielu aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!

Rosenthal
Monbijou
zdobienie Fortune
dzbanek
biały kolor porcelany,
piękny wyraźny relief
Dzbanek w bardzo dobrym stanie - bez wad.
wysokość z pokrywką ca. 20 cm
rozpiętość ca. 20 cm
pojemność 0,9 litra
Sygnatura Rosenthal Classic Rose .
Wystawiamy więcej naczyń z serii Monbijou
Proszę samemu ocenić oglądając materiał fotograficzny poniżej.
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u idc-eco za co najmniej 250 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 50 1950 0001 2006 0873 4163 0002
  • 78 1020 4027 0000 1202 1189 6075
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

IDC ECO Sp. z o.o.
Górka 2
62-060 Stęszew
NIP: 777-323-29-86
REGON: 302498816
KRS: 0000472759
Zakupione przedmioty wysyłamy kurierem lub usługą InPost . Można je również odebrać osobiście w Górce, po uprzednim ustaleniu terminu. W wypadku zakupu większej ilości przedmiotów prosimy o kontakt mailowy celem ustalenia najniższych możliwych kosztów przesyłki - odpowiadamy szybko, nawet w weekendy!

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
IDC ECO Sp. z o.o.
Górka 2
62-060 Stęszew
 
Prawo odstąpienia od umowy Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta ,Klient będący Konsumentem w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki z towarem, może odstąpić od umowy, nie podając przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Przed odesłaniem towaru klient ma obowiązek skontaktowania się ze sprzedawcą telefonicznie ( 500 135 400 ) lub mailowo idc-eco@o2.pl , w celu uzgodnienia szczegółów przesyłki zwrotnej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może być złożone przy użyciu poniższego wzoru: -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Prawo odstąpienia od umowy posiada wyłącznie Konsument - osoba fizyczna dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej nie związanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. (Sprzedający) IDC ECO SP. Z O.O. GÓRKA 2 62-060 STĘSZEW Ja / imię i nazwisko i adres kupującego/ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy / nazwa towaru, ilość, cena / numer/numery oferty Allegro................ Data zawarcia umowy to ............ data odbioru .............. Proszę o zwrot płatności na moje konto / podać numer konta do zwrotu/ /Czytelny podpis/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Towary zwracane muszą być w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni wraz z wypełnionym, podpisanym formularzem zwrotu wyłącznie na adres: IDCE CO SP. Z O.O. GÓRKA 2 62-060 STĘSZEW Konsument zobowiązuje się odpowiednio zabezpieczyć zwracany towar aby bezpiecznie wrócił do Sprzedawcy. Sprzedawca IDC ECO SP. Z O.O. zastrzega sobie prawo do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem. Niezwłocznie (nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru i oświadczenia o odstąpieniu od umowy ) zwróci wszystkie płatności dokonane przez konsumenta bez opłat za przesyłkę towaru w obie strony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności rzeczy.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje i uwagi dotyczące zawartej umowy telefoniczne mailowo pod adresem idc-eco@o2.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: IDC ECO SP. Z O.O. GÓRKA 2 62-060 STĘSZEW Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację oraz dane konta na które zwracamy pieniądze. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Jeśli zakupiony Towar ma wady/ o których nie było mowy w ofercie sprzedaży/ Konsument zobowiązany jest odesłać go lub zwrócić osobiście na adres Sprzedawcy : IDC ECO SP. Z O.O. GÓRKA 2 62-060 STĘSZEW wraz z opisem przyczyn reklamacji i treścią żądania. Konsument zobowiązuje się odpowiednio zabezpieczyć zwracany towar aby bezpiecznie wrócił do Sprzedawcy. W przypadku reklamacji koszty odesłania wadliwego towaru przez Konsumenta ponosi Sprzedający. Sprzedający i jest to najniższy koszt przesyłki towaru wskazany w aukcji. Pieniądze zwracamy w ciągu 14 dni od otrzymania reklamowanego towaru. Jeśli wymiana rzeczy okaże się niemożliwa albo wymagałaby nadmiernych kosztów, zwracamy pieniądze bez konieczności odsyłania wadliwego towaru. IDC ECO SP. Z O.O.

pozostałe informacje

Wszystkie przedmioty sprzedawane na Allegro znajdują się w GÓRCE i stąd są wysyłane do Państwa. Odbiór osobisty w GÓRCE jest możliwy , ale po wcześniejszym ustaleniu terminu.