ROSENTHAL BETTINA - Pariser Fruhling cukierniczka (6542519860)

zakończona
34,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
  • lokalizacja: brak odbioru osobistego
  • uszkodzenia: porcelana bez defektów
  • data powstania: 1907 – 1956
Witam Kolekcjonerów i miłośników pięknej porcelany
Mam do zaoferowania piękną bombonierkę/cukierni­czkę renomowanej manufaktury syg. ROSENTHAL BETTINA - Pariser Fruhling (Paryska wiosna) - kolor porcelany biały, zdobiony motywem roślinnym, kwiatowym i złoceniami, stan zachowania b.dobry.

Wymiary: średnica - 13 cm, wysokość - 9,5 cm.

uprzejmie proszę o zapoznanie się ze "stroną o mnie" przed przystąpieniem do licytacji.


Wszystkie przedmioty, które wystawiam pochodzą z prywatnych zasobów a zdjęcia odzwierciedlają dokładnie to co oferuję do sprzedaży.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony, zapraszam do licytacji oraz na inne moje aukcje
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witam serdecznie na moich aukcjach gdzie oferuję przedmioty pochodzące z domowych zasobów moich lub moich bliskich, nagromadzonych latami. Posiadamy mnóstwo rzeczy zarówno używanych jak i nowych (nie zawsze trafione prezenty) i nie sposób już mieszkać ze wszystkimi - ciasno się zrobiło więc wystawiam je na aukcjach - może jeszcze kogoś ucieszą. Wszystkie rzeczy na moich aukcjach pochodzą z moich prywatnych zasobów Wystawiam je na aukcjach, ponieważ z nich nie korzystam. Nie są przedmiotem działalności zarobkowej.Nie podlegają również gwarancjom oraz reklamacjom Oto zasady jakimi się kieruję: Moje aukcje mogą być jedno lub wielo-przedmiotowe - proponowana cena zawsze jest ceną jednostkową i dotyczy 1 sztuki, 1 zestawu lub 1 kompletu. Osoby nie mające pełnej aktywacji konta, z tzw. kopertką, proszone są o potwierdzenie zakupu w razie wygranej aukcji. Po zakończeniu aukcji moje dane do dokonania przelewu bankowego otrzymasz w powiadomieniach. Na przelew czekam 7 (siedem) dni - od zakończenia aukcji. Po tym czasie zwracam się do Allegro o zwrot prowizji a przedmiot wystawiam ponownie do sprzedaży. Nie oferuję możliwości odbioru osobistego, nie wysyłam zakupionego u mnie towaru za pobraniem, nie wysyłam przesyłek w soboty, niedziele i święta. W przypadku zakupu przedmiotów delikatnych ze szkła, porcelany proponuję przesyłkę "na szczególnych warunkach" (inne formy wyłącznie na odpowiedzialność Kupującego) Na przelewie proszę o podanie swojego nicka - fakt ten usprawni wysyłkę. Nie wysyłam za granicę Polski. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o zadawanie pytań przed złożeniem oferty, to pozwoli na uniknięcie niepotrzebnych nieporozumień i rozczarowań. UWAGA ! W związku z przepisami prawa UE (01.08.03) o zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że przedmioty wystawione na moich aukcjach nie podlegają: gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. CHYBA ŻE W KONKRETNEJ AUKCJI ZAZNACZONE JEST INACZEJ ! Jeżeli bierzecie Państwo w nich udział tzn. że się z tym ZGADZACIE ! Zgodnie z prawem UE dodatek ten powinien znajdować się pod każdą aukcją online Jeżeli nie przyjmujesz tych warunków - nie licytuj. Jeśli nie jesteś zainteresowany kupnem przedmiotu na mojej aukcji nie licytuj, gdyż nie odwołuje ofert i nie przyjmuję zwrotów, chyba, że będzie to zwrot z mojej winy ! Jeżeli przesyłka dotrze do Ciebie uszkodzona, lub będziesz miał powody do niezadowolenia - skontaktuj się ze mną. Zwrot towaru jeśli posiada wadę, o której nie było mowy w opisie aukcji przyjmuje do 10 dni od daty doręczenia przesyłki! Na pytania odpowiadam mailem. Pozdrawiam i życzę samych udanych transakcji!