Rolki termiczne 57x30 10 sztuk DATURA (6983671650)

zakończona
13,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Kurier wieczór
  nowość
  12,24 zł
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost darmowa
Zakupy od 299 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Iława, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

opis

Rolki termiczne 57x30 10 sztuk DATURA

Rolki termiczne

- papier termoczuły o gramaturze 50 +/- 5g/m2

- zapakowane w folię termokurczliwą

- gwarancja trwałości wydruku do 7 lat

Zapraszamy na inne aukcje TuszoManiak - w ofercie tusze, tonery, artykuły biurowe. Za wysyłkę zapłacisz tylko raz.

Dostawa i płatność
od 7,20 zł

Lokalizacja: Iława, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u tuszomaniak za co najmniej 299,00 zł.

Darmowa dostawa na 18. urodziny Allegro

Wybierz Paczkomat, a podczas zakupu dostaniesz kupon na darmową dostawę.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1-2 dni robocze
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1 dzień roboczy
Kurier wieczór
pierwsza sztuka
12,24 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
15,68 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1 dzień roboczy
Kurier wieczór pobraniowy
pierwsza sztuka
15,31 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

TuszoManiak.pl PEN. Artykuły Biurowe
Kościuszki 3/6A
14-200 iława
woj. warmińsko-mazurskie

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Tuszomaniak.pl Pen. Artykuły Biurowe Paweł Hładyszewski
Kościuszki 3/6A
14-200 Iława
Dodatkowe informacje

 

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) i oryginalnego opakowania.

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze  sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie  posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia  przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami.

Po opłaceniu kwoty pobrania i  pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w  obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany  jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej  reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć  wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie  zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:


 1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w  którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę  rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie  dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
 2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni  roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez  Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego  egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Tuszomaniak.pl PEN. Artykuły Biurowe Paweł Hładyszewski
Kościuszki 3/6A
14-200 Iława

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w  ciągu 10 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru,  masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od  umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania  umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc  stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w  celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów  używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany,  towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W  przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:


 1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
 2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć  zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot  pieniędzy.
 3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej  przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów  użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w  oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
 4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy  informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer  konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie  odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania),  przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu  produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy  produkt, pokrywając koszt przesyłki.

O sprzedającym
tuszomaniak
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

25

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Witamy w naszym sklepie! Działalność rozpoczliśmy w 2012 roku, od początku zajmujemy się sprzedażą tuszy i tonerów do drukarek oraz artykułów biurowych. Powszechnie wiadomo jak ważnym i niezbędnym urządzeniem, jest w dzisiejszych czasach, firmowa lub domowa drukarka. W związku z tym, że prowadzimy również serwis napraw drukarek, mamy szeroką wiedzę na temat sprzętu, tuszy i tonerów oraz ich jakości, wydajności i awaryjności. Wiedze tą i doswiadczenie wykorzystujemy, aby zaoferować Państwu najlepsze jakościowo, najbardziej wydajne produkty do drukarek w przystępnej cenie. Ofertę sklepu uzupełnia szeroki wybór artukułów biurowych. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej ofery, zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych, dla małej i dużej firmy, biura i domu. Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. .

Pozostałe informacje

Regulamin aukcji sklepu internetowego TuszoManiak §1 Postanowienia ogólne 1. Sklep internetowy (dalej "Sklep") prowadzi sprzedaż detaliczną przez Właściciela Sklepu za pośrednictwem Allegro, na podstawie niniejszego Regulaminu (dalej "Regulamin"). 2. Właścicielem Sklepu jest: PEN.Artukuły biurowe Paweł Hładyszewski z siedzibą ul. Tadeusza Kościuszki 3/6A, 14-200 Iława, NIP: 7411945510. 3. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem. 4. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta. 5. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). §2 Zamówienia 1. Zamówienia można składać poprzez system aukcyjny Allegro. 2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację klienta i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia emailem lub telefonicznie. 3. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej aukcji przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób dostawy. §3 Płatności 1. Klient ma do wyboru formy płatności określone w zakładce Formy płatności. 2. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy. 3. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę. §4 Wysyłka towaru 1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm wysyłkowych lub udostępnia do odbioru przez Klienta w siedzibie firmy lub punkcie odbioru. 2. W przypadku płatności za pomocą karty płatniczej, termin realizacji zamówienia jest liczony od chwili pozytywnej autoryzacji transakcji. 3. W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu. §5 Reklamacje 1. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności. 2. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji klienta w terminie 14 dni od momentu otrzymania reklamacji. 3. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep. 4. Sprzedawca zastrzega, że różnice dotyczące zdjęć Towarów, a wynikające z indywidualnych ustawień komputera danego klienta (kolor, proporcje itd.) nie mogą być podstawą doreklamacji towaru. §6 Prawo odstąpienia od umowy 1. Na podstawie Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpienia od umowy. 2. Klient będący Konsumentem może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 (dziesięć) dni od dnia dostawy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 3. W razie skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, umowa jest uważana za niezawartą.klient zobowiązany jest do zwrotu zakupionego towaru, niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (czternaście) dni. 4. W terminie 14 dni od odstąpienia przez Klienta od umowy Właściciel Sklepu zwraca klientowi zapłaconą kwotę. 5. Prawo odstąpienia nie przysługuje Klientowi w przypadkach określonych w ustawie, o której mowa w ust. 1. §7 Ochrona prywatności 1. Administratorem danych osobowych jest Właściciel Sklepu. 2. Dane osobowe przekazane Właścicielowi Sklepu podawane są dobrowolnie, z tym jednak zastrzeżeniem, że niepodanie określonych tych danych uniemożliwia złożenie i realizację zamówienia Klienta. 3. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania. 4. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetworzenie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. §8 Własność intelektualna 1. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowejaukcji Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.