Rolka Rolki do paleciaka wózka paletowego ACME (6541147433)

zakończona
13,53 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 25,00 zł
  • lokalizacja: Rybnik-9
  • waga (z opakowaniem): 0.45 [kg]

(32)4220507

(32)4218905

7:00-15:00
sobota nieczynne

1. Jeżeli nie jesteś pewny (a) dzwoń i pytaj , nie licytuj – jeżeli zakupisz i zrezygnujesz wystawiam komentarz negatywny.
2. Po wylicytowaniu – prześlij informację czy chcesz fakturę czy paragon – należy przesłać wszystkie potrzebne dane.( nie sprzedaję bez dokumentu )
3. Otrzymasz fakturę bądź paragon na podstawie którego zapłacisz. ( łącznie z transportem ) – jeżeli masz swojego kuriera to nie doliczam kosztu transportu.
4. Po wpłacie na konto wysyłam kurierem.
5. Nie wysyłam za pobraniem.

Rolka do paleciaka 80 x 70 mm poliamidowa

z łożyskami 6204

Cena 11,00 netto – 13,53 Brutto

Bez łożysk na innej aukcji za 6,00 zł netto

Produkuję też rolki poliamidowe
---
80 x 80
80 x 90

oraz metalowo – poliuretanowe
82x60
82x70
82x90
82x100

metalowo - gumowe

82x70

82x90

zapraszam na pozostałe aukcje

Aukcja dotyczy rolki z łożyskamiZobacz nasze pozostałe aukcje:
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 64
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego.Kupujący ponosi koszt związany z wysyłką do sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Warunki gwarancji: Kółka i zestawy kołowe ze względu na prostotę budowy podlegają 12 - miesięcznej gwarancji od dnia sprzedaży (obowiązuje faktura / paragon lub karta gwarancyjna razem z dowodem sprzedaży) Reklamacje winny zostać złożone w formie pisemnej z dokładnym opisem wady wyrobu oraz dostarczeniem wadliwego wyrobu na własny koszt do firmy ACME celem sprawdzenia przyczyny wady. Jeżeli wadliwy towar znajduje się w innym miejscu należy podać dane os kontaktowej oraz tel. Gdzie znajduje się wadliwy towar. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za zasadną nastąpi zwrot kosztów wysyłki jednak nie więcej niż aktualna stawka płacona przez firmę ACME u własnego kuriera z którą firma ACME ma podpisaną umowę. ( W dniu tej umowy firma xxx ) Utrata Gwarancji następuje w momencie użytkowania wyrobu niezgodnie z jego przeznaczeniem lub instrukcją obsługi, naprawami lub przeróbkami we własnym zakresie oraz uszkodzeniami powstałymi z winy użytkownika.( szczególnie często – przeładowanie ) Rękojmia nie obejmuje zużycia powstającego w trakcie użytkowania wyrobów. Klient ma obowiązek sprawdzenia towaru bezpośrednio przy odbiorze.