Rolka paska klinowego OPEL Astra Corsa Tigra Omega (6911080392)

zakończona
9,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 17,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Ruda Śląska, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: ruville
  • typ silnika: benzyna
  • typ samochodu: samochody osobowe

Szerokość [mm]: 22,6
średnica wewnętrzna [mm]: 8
średnica zewnętrzna [mm]: 75
Materiał: tworzywo sztuczne
Rolka Ruville 55318

Zastosowanie:
Marka Model Typ Pojemność silnika [ccm] Rok produkcji
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 1389 1991.09 - 1993.09
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 i 1389 1991.09 - 1998.09
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 Si 1389 1992.03 - 1998.09
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 1389 1992.09 - 1998.09
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 i 16V 1389 1996.02 - 1998.09
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i 1598 1992.03 - 1998.09
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 Si 1598 1992.05 - 1994.12
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i 1598 1993.05 - 1996.07
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i 16V 1598 1994.08 - 1998.09
OPEL ASTRA F kabriolet (53_B) 1.4 Si 1389 1993.05 - 2001.03
OPEL ASTRA F kabriolet (53_B) 1.4 i 16V 1389 1996.01 - 2001.03
OPEL ASTRA F kabriolet (53_B) 1.6 i 1598 1993.03 - 1996.08
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) 1.4 1389 1991.09 - 1993.09
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) 1.4 i 1389 1991.09 - 1998.01
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) 1.4 Si 1389 1992.03 - 1998.01
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) 1.4 1389 1992.09 - 1998.01
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) 1.4 i 16V 1389 1996.02 - 1998.01
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) 1.6 i 1598 1991.09 - 1998.01
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) 1.6 Si 1598 1992.03 - 1994.12
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) 1.6 i 1598 1993.05 - 1996.07
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) 1.6 i 16V 1598 1994.08 - 1998.01
OPEL ASTRA F liftback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 1389 1991.09 - 1993.09
OPEL ASTRA F liftback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 i 1389 1992.03 - 1998.01
OPEL ASTRA F liftback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 Si 1389 1992.03 - 1998.01
OPEL ASTRA F liftback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 1389 1992.09 - 1998.01
OPEL ASTRA F liftback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 i 16V 1389 1996.01 - 1998.01
OPEL ASTRA F liftback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 i 1598 1991.09 - 1998.01
OPEL ASTRA F liftback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 Si 1598 1992.03 - 1994.12
OPEL ASTRA F liftback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 i 1598 1993.05 - 1996.07
OPEL ASTRA F liftback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 i 16V 1598 1994.08 - 1998.01
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.0 i 1998 1986.09 - 1994.03
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 (3000) 2969 1987.03 - 1990.09
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 (3000) CAT 2969 1988.03 - 1994.03
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 24V (3000) 2969 1989.09 - 1994.03
OPEL OMEGA A kombi (66_, 67_) 2.0 i 1998 1986.09 - 1994.03
OPEL OMEGA A kombi (66_, 67_) 3.0 2969 1987.03 - 1990.09
OPEL OMEGA A kombi (66_, 67_) 3.0 CAT 2969 1987.03 - 1994.03
OPEL OMEGA A kombi (66_, 67_) 3.0 24V Omega 3000 2969 1988.09 - 1994.04
OPEL SENATOR B (29_) 3.0 2969 1988.01 - 1990.09
OPEL SENATOR B (29_) 3.0 i CAT 2969 1988.01 - 1993.09
OPEL SENATOR B (29_) 3.0 24V 2969 1989.09 - 1993.09
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 i 1985 1985.09 - 1990.08
Kod OE
A.B.A YP300535
AUTEX 651463
AUTLOG RT1029
AUTOKIT 03.238
AUTOTEAM A01272
BREDA LORETT POA1487
BSG BSG 65-615-024
BTA E2X5318BTA
CAFFARO 87-45
CALIBER 26368
DAYCO APV2122
FEBI BILSTEIN 1237
FLENNOR FU24991
GATES T36038
GENERAL MOTORS 90409238
HUTCHINSON T0345
INA 532 0109 10
IPD 15-0458
JP GROUP 1218300500
JP GROUP 1218300509
KM International FI3180
KRAFT AUTOMOTIVE 1221900
LEMFÖRDER 22087 01
LYNXauto PB-7078
MAGNETI MARELLI 331316170038
MAPCO 24752
MAXGEAR 54-0261
OPEL 01340 535
OPEL 1340 535
OPTIMAL 0-N1439
PATRON PT35002
QH Talbros QTA917
QH Talbros QTT917
QUINTON HAZELL QTA917
RUVILLE 55318
SAAB 13 40 535
SASIC 1626152
SKF VKM 35002
SNR GA353.52
SPIDAN 66318
STELLOX 03-40079-SX
SWAG 40 03 0016
TECHNOX TP10415
TREVI AUTOMOTIVE TA1040
TRISCAN 8641 242001
VAICO V40-0170
VAUXHALL 90409238
VEMA 65513698
WILMINK GROUP WG1252735
WILMINK GROUP WG1429717
WILMINK GROUP WG1433057
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u outlet_czesci za co najmniej 500 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy


 698 418 868 

ewaszweda@interia.eu

nr konta: mBank  

12 1140 2004 0000 3702 4636 8940

pozostałe informacje

W większości modeli samochodów w tym samym czasie często występuje kilka typów części, dlatego w przypadku wątpliwości czy dana część na pewno pasuje, przed zakupem prosimy o kontakt, unikniemy w ten sposób nieporozumień. Nie jesteś pewien czy dana część pasuje do Twojego samochodu? Podaj nam dane auta, sprawdzimy.

Nasze części pochodzą z likwidowanych magazynów, hurtowni itp., stąd mogą mieć zniszczone, pobrudzone opakowania, lub być bez opakowań. Same części są zawsze pełnowartościowe, opisany jest ich stan faktyczny i zrobione zdjęcie dokładnie tego, co jest sprzedawane, a nie poglądowe jak u innych. 

Części są tylko nowe, nieużywane, nie handlujemy częściami używanymi. Każdą część wyjmujemy z pudełka, sprawdzamy i robimy zdjęcie- nie kupujesz kota w worku. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub zdjęć- dzwoń, pisz, odpowiemy na każde pytanie.

 Odbiór osobisty jest możliwy w Rudzie Śl. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Towar wysyłamy najdalej w następnym dniu roboczym po otrzymaniu wpłaty. Na każdą część wystawiamy paragon lub fakturę VAT.


zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Ewa Szweda
ul. Wirecka 59
41-707 Ruda Śl.
PL
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.