Roleta okienna Mini Dzień Noc NA WYMIAR 0,75zł/1cm (6912098162)

2 osoby kupiły 51 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
1,00 zł
z 99949 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 8,99 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Gorlice, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • stopień zaciemnienia: regulowany dopływ światła
 • rodzaj: mini
 • kolor: biały, kremowy, beżowy, odcienie żółtego, odcienie pomarańczowego , odcienie czerwieni, odcienie różowego, odcienie fioletowego, odcienie niebieskiego, odcienie zieleni, odcienie brązowego, odcienie szarości, czarny
Przedmiotem sprzedaży jest roleta DZIEŃ NOC mini z prowadnicami żyłkowymi

Montaż naszych rolet jest bezinwazyjny - na zaczepach - nie wymagane jest wiercenie w ramie okiennej - nie uszkodzą Twojego okna. Zastosowany mechanizm samoblokujący ułatwi wybranie pozycji na której roleta utrzymuje się na żadanej wysokości. Prowadznice żyłkowe, które są w zestawie przytrzymają roletę przy uchylonym oknie. Na życzenie możemy dodać specjalne uchwyty do montażu w przypadku, gdy posiadają Państwo nieotwieralne okna.


SPECYFIKACJA:

1. MATERIAŁ: 100% poliester
2. GRAMATURA: 115 ± 10g/m2
3. PROWADNICE: żyłkowe, mechanizm samoblokujący
4. SPOSÓB MONTAŻU: bezinwazyjny, haczyki na skrzydło okienne
5. KOLOR MECHANIZMU: do wyboru: biały lub brązowy
6. KLASA: Standard
7. ŁAŃCUSZEK: prawa lub lewa strona
8. CERTYFIKAT: Oeko Tex/m2

W zestawie:
1. Roleta materiałowa
2. Komplet elementów potrzebnych do bezinwazyjnego montażu
3. Instrukcja bezinwazyjnego montażu (pobierz)
4. Prowadnica żyłkowa
5. Napinacz łańcuszka

Posiadasz okna z systemem FIX (okna nieotwieralne)? Żaden problem! Umieść taką informację w wiadomości dla Sprzedającego, a my dodamy zupełnie gratis do Twojego zamówienia specjalne uchwyty :)


7 Kolorów do wyboru

*W zależności od indywidualnych ustawień monitora wyświetlany kolor może się różnić od koloru materiału.
Uwaga! Przed zakupem rolety możesz otrzymać próbnik dostępnych materiałów! Zobacz więcej

Jak obliczyć koszt rolety?Cena rolety to 0,75 zł za 1 cm szerokości rolety (do wysokości 150 cm), np.
Roleta o wymiarach 78x140 cm = 78*0,75 = 58,5 zł - cenę zaokrąglamy w górę do pełnej złotówki - cena takiej rolety to 59 zł, należy kupić 59 sztuk po 1 zł.
Powyżej 150 cm wysokości rolety, cena 1 cm szerokości to 0,98 zł, np. 78x160 cm = 78*0,98 = 76,44 - cenę zaokrąglamy w górę do pełnej złotówki - cena takiej rolety to 77 zł, należy kupić 77 sztuk po 1 zł.


Jak złożyć zamówienie?

Zamówienie można złożyć na dwa sposoby:

Sposób 1: Skorzystać z naszego kalkulatora - po złożonym zamówienie w kalkulatorze otrzymają Państwo unikalny kod zamówienia, który należy podać w wiadomości dla Sprzedającego

Sposób 2: W wiadomości dla Sprzedającego należy podać szerokość, wysokość, kolor rolety oraz kolor mechanizmu. Ilość sztuk należy obliczyć samemu wg powyższego przykładu.


Jak dobrze zmierzyć roletę?

Szerokość - Mierzona wraz z listwami przyszybowymi (o ile są zamontowane w oknie)

Wysokość - Cała wysokość skrzydła okiennego.

Pamiętaj, że szerokość rolety, to szerokość materiału. Cała roleta (razem z mechanizmami) jest szersza o około 4cm.
Każde szklenie wymaga zainstalowania oddzielnej rolety (okno balkonowe przedzielone poprzeczką – 2 rolety).
71 1020 5558 0000 8402 3043 0869
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u oobrazy-pl za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 71 1020 5558 0000 8402 3043 0869
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 8,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10000
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10000
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Inmani Radzik Paweł
ul. Kościuszki 36
38-300 Gorlice
NIP: 738-188-86-11
REGON: 120360978
Dla nas ważne jest zadowolenie Klienta, doradzamy na etapie przed zakupowym, służymy również pomocą po zakupie. Zapraszamy do zakupów i kontaktu. W życiu kierujemy się zasadą: Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, cuda zajmują nam trochę czasu :)

kontakt

pozostałe informacje

1. Aukcja firmy Inmani Radzik Paweł, ul. Kościuszki 36, 38-300 Gorlice, NIP: 7381888611  

2. Adres na potrzeby korespondencji, reklamacji Inmani Radzik Paweł, ul. Kościuszki 36, 38-300 Gorlice. Adres do zwrotu: Inmani Radzik Paweł, ul. Kościuszki 36, 38-300 Gorlice  

3. Rodzaje, koszty i terminy dostawy znajdują się w zakładce „Dostawa i płatność” na stronie każdej aukcji.  

4. Wszystkie ceny wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT jeśli jest należny)  

5. Wszelkie terminy liczone są zgodnie z art. 111 Kodeksu cywilnego, czyli termin oznaczony w dniach kończy się z upływem ostatniego dnia, a jeżeli początkiem terminu oznaczonego w dniach jest pewne zdarzenie, nie uwzględnia się przy obliczaniu terminu dnia, w którym to zdarzenie nastąpiło.  

6. Realizacja zamówienia następuje niezwłocznie. Wysłanie zamówionego produktu ma miejsce w ciągu 48h od dokonania zakupu (w przypadku dostaw płatnych za pobraniem) lub zaksięgowania wpłaty (dla zamówień płatnych przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych).  

7. Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem kosztów odesłania rzeczy na nasz adres. 

 8. Konsumentowi jednak zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy:  

a. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;  

b. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;  

c. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;  

d. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  

e. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;  

f. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  

g. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy; 

 h. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę. 

 9. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.  

10. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 30 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie konsument może złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do Prawa konsumenckiego lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim. 

11. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt.  

12. Nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez konsumenta zwrócimy wszystkie dokonane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, ale jeżeli konsument wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas, to nie zwrócimy konsumentowi dodatkowych kosztów (zgodnie z art 33 Prawa konsumenckiego). 

 13. Świadczymy usługi i sprzedajemy rzeczy wolne od wad fizycznych i prawnych. 

14. Ponosimy odpowiedzialność wobec konsumenta na zasadach określonych w art. 556 Kodeksu cywilnego i kolejnych za wady (rękojmia). Pismo określające żądanie: obniżenia ceny, odstąpienia od umowy, wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady należy przesłać na nasz adres. Odpowiemy na nie jak najszybciej, nie później niż w 14 dni.  

15. Zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.  

16. Nie pobieramy żadnych opłat za komunikację.  

17. Przestrzegamy zbióru zasad postępowania, a w szczególności norm etycznych i zawodowych, o których mowa w art 2 pkt. 5 Ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym z dnia 23 sierpnia 2007 roku z późniejszymi zmianami. 

 18. Kwestie sporne, jeśli konsument wyrazi taką wolę, rozwiązuje się na drodze postępowania mediacyjnego przed Wojewódzkich Inspektoratach Inspekcji Handlowej lub procesu przed sądem polubownym przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej lub na drodze równoważnych i zgodnych z prawem metod przedsądowego lub pozasądowego rozwiązywania sporów wskazanych przez konsumenta. W ostateczności sprawę rozstrzyga sąd właściwy miejscowo i rzeczowo. 

19.W przypadku niezgodności jakiejkolwiek części udzielonych przez nas informacji z obowiązującym prawem deklarujemy bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego zapisu, gdyż może być on jedynie wynikiem błedu, a nie celowym działaniem. Użyte na stronie pojęcia: Kodeks cywilny – ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 roku z późniejszymi zmianami. Prawo konsumenckie – ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku.