Rocznik Statystyczny Województwa Łódzkiego 2001 (6482356021)

zakończona
29,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 11,00 zł
 • Paczka48 17,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 26,00 zł
Zakupy powyżej 200 zł
 • lokalizacja: Lubsko
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: używany
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2001

Tytuł : Rocznik Statystyczny Województwa Łódzkiego 2001

Autor : Praca Zbiorowa

Wydawca : Urząd Statystyczny w Łodzi

Rok : 2001

Stan : używany : b.dobry, (lekko wytarta okładka,zagięty róg okładki)

Informacje dodatkowe : Kolorowe mapy, wykresy, tabele

Opis : Rocznik Statystyczny Województwa Łódzkiego 2001 zawiera bogaty zestaw informacji i danych statystycznych na temat zagadnień demograficznych, gospodarczych, rynku pracy, finansów publicznych, kultury, edukacji, ochrony zdrowia, ochrony środowiska i bezpieczeństwa publicznego w województwie w ujęciu przestrzennym. Przekroje: województwo, podregiony, powiaty, gminy, miasta.

Zapraszam na inne moje aukcje na Allegro

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u valdi6619 za co najmniej 200 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 51 1020 5460 0000 5402 0023 2199
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka48 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 5 dni
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI ZAKUPU PRZEDMIOTÓW WYSTAWIONYCH NA MOICH AUKCJACH. ZAPRASZAM DO ZAKUPU INNYCH PRZEDMIOTÓW (KSIĄŻEK I PUBLIKACJI) NA MOICH AUKCJACH NA ALLEGRO, ZNAJDZIECIE TU PAŃSTWO DUŻO UNIKATOWYCH PUBLIKACJI NOWYCH I UŻYWANYCH: GŁÓWNEGO URZĘDU STATYSTYCZNEGO W WARSZAWIE I URZĘDÓW STATYSTYCZNYCH WOJEWÓDZKICH I INNYCH.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy) oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego". Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin. WZÓR OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać wraz z zakupionym przedmiotem tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy,na adres podany na przesyłce otrzymanej z zakupionym przedmiotem) OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY Dane sprzedającego (podane na przesyłce z zakupionym przedmiotem) Ja [imię,nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres:[adres kupującego] Numer konta bankowego: (pełna nazwa banku oraz dane do zwrotu) Data:[data odstąpienia od umowy] Podpis:[własnoręczny]Oświadczenie może być napisane odręcznie jak również wydrukowane (konieczny własnoręczny podpis) Oświadczenie i zakupiony przedmiot kupujący wysyła na swój koszt (tylko przesyłką rejestrowaną za potwierdzeniem odbioru) Zwrot na adres podany na przesyłce otrzymanej z zakupionym przedmiotem.

pozostałe informacje

WAŻNE INFORMACJE: 1. W przypadku braku zadowolenia przed wystawieniem komentarza negatywnego proszę o kontakt. Z pewnością uda nam się rozwiązać powstały problem. 2. Proszę o wystawienie komentarz po odebraniu przesyłki będzie to dla mnie wiadomość że przesyłka dotarła i nie muszę przechowywać dowodu nadania przesyłki. 3. Komentarze wystawiam w odpowiedzi na otrzymane. 4. Nie łącze wysyłek miedzy kontami. 5. Jeśli przełyka ma zostać wysłana na inny adres niż w danych allegro trzeba go podać w Formularzu opcji dostawy od razu po zakupie. 6. Jeśli przesyłka nie zostanie do Państwa dostarczona możemy złożyć reklamację na Poczcie po 14 dniach od daty nadania. WAŻNE: W przypadku płatności przelewem na moje konto bankowe: PKO BP SA O/Lubsko 51 1020 5460 0000 5402 0023 2199 w tytule przelewu proszę podawać numer AUKCJI oraz swój NICK, to ułatwi i przyspieszy wysłanie towaru. 7. Niektóre książki mogą zawierać stemple biblioteczne nawet jeśli takiej informacji nie ma w opisie przedmiotu. 8. NIE PRZYJMUJE ZWROTÓW UŻYWANYCH KSIĄŻEK. 9. Przy zakupie 9 i więcej książek możliwość wysłania w jednej przesyłce po wcześniejszym uzgodnieniu. 10. Za uszkodzenia przesyłki w czasie transportu odpowiada Poczta Polska i tam proszę składać reklamacje. 11. Zakupione przedmioty wysyłam tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej : List Polecony Ekonomiczny (rejestrowany) koszt 11zł (opłata za wysłanie 9,50+koszt opakowania 1,50) oraz Paczki 48 koszt 17 zł (opłata za wysłanie 15,50+koszt opakowania 1,50) Paczka priorytetowa 26 zł