RHYTHM 'N' BLUES - FINE BROWN SUGAR [BOX 4CD].50 (5228721839)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • liczba płyt w wydaniu: trzy i więcej

opis

SKLEP KRAUTROCK-VINYL

UWAGA!

ZANIM PIERWSZY RAZ U MNIE KUPISZ, PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZĄ INFORMACJĘ!

NA MOICH AUKCJACH KAŻDY MIŁOŚNIK MUZYKI COŚ DLA SIEBIE ZNAJDZIE.
SKLEP TEN DZIAŁA NA ZASADZIE SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ.
NA TYM KONCIE SPRZEDAJĘ ORYGINALNE PŁYTY CD, PŁYTY DVD, KASETY VHS, KASETY AUDIO, PLAKATY, KSIĄŻKI ORAZ ZDJĘCIA O TEMATYCE MUZYCZNEJ I FILMOWEJ .
NA DRUGIM KONCIE "krautrock-vinyl" SPRZEDAJĘ PŁYTY WINYLOWE: POP, ROCK, METAL, JAZZ I ITP.
NA TRZECIM KONCIE "klasyka-vinyl" SPRZEDAJĘ WYŁĄCZNIE PŁYTY WINYLOWE Z MUZYKĄ POWAŻNĄ.

NA CZWARTYM KONCIE "singiel7cali" SPRZEDAJĘ WYŁĄCZNIE PŁYTY WINYLOWE SP 7 CALI.

PŁYTY ORAZ INNE PRZEDMIOTY NA MOICH AUKCJACH SĄ W WIĘKSZOŚCI UŻYWANE.

W PRZYPADKU NIEZADOWALAJĄCEGO STANU KUPIONEGO PRZEDMIOTU, MOŻNA GO W CIĄGU 5 DNI ODESŁAĆ,ALE NA SWÓJ KOSZT, A JA ZWRÓCĘ PIENIĄDZE ZA SAM PRZEDMIOT BEZ KOSZTÓW PRZESYŁKI.

JEŚLI KOMUŚ NIE ODPOWIADAJĄ ZASADY MOJEJ SPRZEDAŻY, PROSZĘ NIE KUPOWAĆ!!!

ZANIM WYSTAWISZ NEGATYWNY KOMENTARZ, NAJPIERW SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!!!

PAMIĘTAJ, KAŻDY PROBLEM MOŻNA ROZWIĄZAĆ BEZ WZAJEMNEGO OCZERNIANIA SIĘ!!!

STAN WYSTAWIANEGO PRZEDMIOTU JAK NA ZDJĘCIU. JEŚLI CHCESZ DOKŁADNIEJSZY OPIS PRZED ZAKUPEM ZADAJ PYTANIE.

OPIS ORAZ ZDJĘCIA SPRZEDAWANEGO PRZEDMIOTU PONIŻEJ

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST PŁYTA CD

RHYTHM 'N' BLUES - FINE BROWN SUGAR [BOX 4CD].50

STAN PŁYTY : PRAWIE IDEALNY.

STAN OPAKOWANIA : JAK NA ZDJĘCIU

WYSTAWIĘ NA INNYCH AUKCJACH NA TYM KĄCIE DUŻO RZADKICH ORYGINALNYCH VIDEO Z RÓŻNYMI KONCERTAMI I W PIĘKNYCH KOLEKCJONERSKICH STANACH A NIEKTÓRE TE KONCERTY BYŁY WYDANE TYLKO NA NOŚNIKU VHS,NA DVD JESZCZE NIE ZOSTAŁY WYDANE I MOŻE NIGDY NIE BĘDĄ

Dostawa i płatność
od 11,00 zł

Lokalizacja: Szczytno, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
2,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
7-8 dni roboczych

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Sprzedaję przedmioty używane, które nie posiadają gwarancji

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

KRAUTROCK-VINYL Eugeniusz Szyszka
K. I. Gałczyńskiego 10
12-100 Szczytno
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem plakat.kaseta@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

KRAUTROCK-VINYL Eugeniusz Szyszka
K. I. Gałczyńskiego 10
12-100 Szczytno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: plakat.kaseta1970@gmail.com Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres ..................................................................................... Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. ............................................. Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................................................................................................................................., numer oferty............................................................. . Data zawarcia umowy to ............................................................, data odbioru............................................................................... . Imię i nazwisko.......................................................................................... Login Allegro.............................................................................................. Adres ........................................................................................................... Data.............................................................................................................. .................................................................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

O sprzedającym
plakat-kaseta197
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

256

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 796****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Olsztynie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.
Numer oferty:5228721839
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry