Rewolucyjna formuła zwiększenia sprzedaży - HBRP (6999456891)

zakończona
119,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • List polecony priorytetowy darmowa
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • okładka: twarda z obwolutą
 • rok wydania (xxxx): 2017
 • kondycja: bez śladów używania

opis

Poznaj przełomowe podejście The Sales Acceleration formula, które przyniosło fortunę hubspotowi!


UWAGA! KUPUJESZ W PRZEDSPRZEDAŻY!
Wysyłka zamówień od 27 września.

W większości organizacji sprzedaż przypomina sztukę, a nie naukę. Takie podejście spowodowało, że do tej pory nie istniał żaden wzór, który krok po kroku pozwalał stworzyć sprawny zespół sprzedażowy realizujący swoje cele. Wyzwaniu temu próbowano sprostać na chybił-trafił, skazując się na przypadkowy efekt i utratę wielu pieniędzy. Dziś nie musisz już ryzykować!

Mark Roberge, legendarny twórca sukcesu HubSpota, stworzył unikalny wzór The Sales Acceleration Formula, która pozwoli Ci przełożyć proces tworzenia przychodów na łatwe i wymierne kroki:

 1. Zatrudnienie sprzedawców.
 2. Szkolenie zespołu sprzedaży.
 3. Eksperymentowanie z nowymi technologiami.
 4. Zarządzanie sprzedażą.
 5. Generowanie popytu

Bez względu na wielkość, branżę i profil swojej firmy wykorzystaj formułę, dzięki której Mark Roberge zeskalował przychody HubSpota z 0 do 100 milionów dolarów – i to bez znajomości standardowych metod sprzedażowych i doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą. Taki wynik zagwarantowało mu wykorzystanie danych, analityki i mierników. Teraz i Ty możesz zwielokrotnić swoje zyski ze sprzedaży oraz zwiększyć skuteczność i wydajność swoich handlowców!

Sięgnij po książkę Marka Roberge’a i przekonaj się, że wzór na przewidywalną sprzedaż istnieje:

 • dowiedz się, jak wykorzystywać nowe technologie do skutecznego generowania leadów, przyspieszania transakcji oraz zwielokrotniania zysków ze sprzedaży,
 • opracuj plan zwiększenia sprzedaży poprzez pozyskanie nowych i utrzymanie dotychczasowych klientów,
 • zwiększ skuteczność rekrutacji oraz zaplanuj rozwój swoich handlowców w taki sposób, by zapobiec ich rotacji i zwiększyć zaangażowanie w pracę,
 • dopasuj swoje strategie i działania sprzedażowe do rożnych ścieżek zakupowych klienta.

Autor: Mark Roberge - legendarny twórca HubSpota

Rewolucjonista, który udowadnia, że sukces sprzedaży tkwi w wykorzystaniu danych i w analityce. Pełnił funkcję wiceprezesa ds. globalnej sprzedaży i usług w start-upie HubSpot, zwiększając roczne przychody do 100 milionów dolarów i rozwijając zespół z 1 do 450 pracowników. W tym czasie magazyn „Forbes” zaliczył go do grona 30 najskuteczniejszych ekspertów do spraw sprzedaży na świecie.

Obejmując stanowisko wiceprezesa w HubSpocie nie miał żadnego doświadczenia związanego z zarządzaniem sprzedażą. Jako inżynier z dyplomem Massachusetts

Institute of Technology (MIT) wykorzystał swoje umiejętności analityczne do stworzenia systemu zatrudniania handlowców w oparciu o mierniki i analizy ilościowe. Szybko się okazało, że takie podejście zdaje egzamin, a Roberge zaczął je wykorzystywać do usprawniania kolejnych płaszczyzn funkcjonowania sprzedaży. W ten sposób powstała jego autorska formuła przyspieszenia sprzedaży – The Sales Acceleration Formula – którą opisał w swojej książce.

Obecnie jest członkiem zarządów wielu start-upów oraz inwestorem. Wykłada na Harvard Business School, gdzie prowadzi zajęcia z zarządzania sprzedażą i z przedsiębiorczości.

Oprawa: twarda
Ilość stron: 195
ISBN: 978-83-63662-55-4
Wydanie pierwsze
Wydawca: ICAN Institute
Rok wydania: 2017

Przekonaj się, jak krok po kroku wykorzystać je w swojej firmie, by stworzyć skalowalną i efektywną ekipę handlową realizując ambitne cele sprzedażowe!
Rekomendacja praktyków biznesu

Dzisiaj wszyscy wiedzą, jak dużą rolę w procesie sprzedaży odgrywają analiza danych, media społecznościowe oraz marketing przychodzący, ale już nie wszyscy potrafią wykorzystywać w pełni ich możliwości. Mark Roberge w przystępny sposób wyjaśnia, jak to zmienić, stosując przepis na skalowalny zespół sprzedażowy, zapewniający firmom przewidywalny wzrost przychodów. Książki tej nie można pominąć, szczególnie w kontekście ogromnych zmian zachodzących w obszarze sprzedaży."

Krzysztof Krasucki,
dyrektor Centrum Bankowości Korporacyjnej – Małe Korporacje Lublin Makroregion Południowo-Wschodni SE, Raiffeisen Polbank

________________

Pora sprawdzić poziom oleju w silniku sprzedażowym! The Sales Acceleration Formula pozwala przejść od tajników sprzedaży do konkretnej metodologii, którą powinni zaimplementować wszyscy liderzy..

Jill Konrath,
wybitny strateg sprzedaży i ekspert relacji z klientem, autorka rewolucyjnych bestsellerów Selling to Big Companies, SNAP Selling i Agile Selling

____________________­______________

Na początku mojej kariery pracowałem jako przedstawiciel handlowy w firmie konsultingowej na Wall Street. W tamtym czasie, dzięki dostępowi do informacji, to sprzedawca miał przewagę w relacjach z klientem. W dobie internetu handlowcy stracili ten atut, a tradycyjna sprzedaż przestała przynosić oczekiwane rezultaty. W swojej książce Mark dzieli się rewolucyjnym podejściem do sprzedaży, które gwarantuje sukces w świecie współczesnych kupujących.”.

David Meerman Scott,
uznany strateg sprzedaży, marketingu oraz PR, autor branżowych książek, m.in. The New Rules of Sales and Service

Wystawiamy faktury VAT.

Faktura zostanie dołączona do przesyłki.

Cena wysyłki:
Wysyłka na terenie Polski: 0zł

Wysyłka zagraniczna:
Prosimy o kontakt:
allegro@hbrp.pl ,
tel.: 22 250 11 14 w celu ustalenia kosztów wysyłki zagranicznej.

Wysyłka następuje w przeciągu 48h od złożenia zamówienia. Rozpoczęcie realizacji zamówienia złożonego w piątek po godz. 14:00 następuje w najbliższy dzień roboczy. Produkty wysyłamy od poniedziałku do piątku, oprócz dni świątecznych i ustawowo wolnych od pracy.
Dział Obsługi Klienta

tel.: 22 250 11 14
e-mail:
allegro@hbrp.pl

ICAN Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.
Wydawca Harvard Business Review Polska
NIP: 585-10-72-522

Adres siedziby:
Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

ICAN Institute
Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ICAN INSTITUTE
Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
HBRP
96,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

29

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,7

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

email: allegro@hbrp.pl
telefon: 22 250 11 14