Retro CATA Clasica 900 Okap Piekarnik Płyta NOWOŚĆ (6999788452)

zakończona
2 897,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa darmowa
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Zestaw Retro CATA
Okap Piekarnik Płyta

Okap:
Płyta:

Piekarnik:

02177405
08028403
07­035407
 • Okap przyścienny retro Cata Clasica 900 w kolorze Czarnym
 • Wielofunkcyjny piekarnik CATA 7008 w kolorze Czarnym.
 • Płyta gazowa Cata RCI 631 w kolorze Czarnym.
 • Kupując zestaw na naszych
  aukcjach masz pewność co do jednakowej kolorystyki produktów.
 • Produkty wykonane ze stali nierdzewnej, ze złotym wykończeniem.
 • Silnik M3R (Zapewniający niski poziom hałasu) Max. wydajność do 650 m3/h.
 • 4 pola gazowe w tym jedno pole z potrójną koroną o mocy 3,5 kW.
 • Piekarnik z 8 funkcjami o pojemności aż do 60 Litrów.
 • W zestawie kupujesz o 200 zł taniej!
 • Parametry zgodne z najnowszą dyrektywą UE: UNE-EN 61591/UNE-EN 60704.

Każdy okap Nodor może spełniać funkcję wyciągu lub pochłaniacza. Jeśli działa w obiegu otwartym (wyciąg), opary powstałe podczas gotowania usuwane są na zewnątrz budynku. Wymaga to podłączenia do kanału wentylacyjnego. Pochłaniacz pracuje w obiegu zamkniętym, co oznacza, że urządzenie zasysa opary i po przefiltrowaniu oczyszczone powietrze powraca do pomieszczenia.


Energooszczędność

Duża wydajność przy małym zużyciu? Już teraz jest to możliwe dzięki tym modelom, które zapewnią nam pracę na najwyższych obrotach pobierając przy tym o wiele mniejsze zasoby prądu niż w przypadku innych produktów.

Stosunkowo cicha praca

W tej cenie produkt jest w stanie zapewnić nam stosunkowo cichą pracę biorąc pod uwagę konkurencyjne produkty w przybliżonych realiach kosztowych.

Zapalarka w pokrętle

Produkt ten posiada w standardzie pokrętło od zapalarki, które znacznie ułatwi oraz przyspieszy korzystanie z tej płyty.

Płyta gazowa

W tej cenie producent zapewnia nam płytę gazową składającą się z 4 (w tym 1 z potrójną koroną) oddzielnych palników o łącznej mocy 8,1 kW.

06 1160 2202 0000 0001 3624 0106
F.H.U TAURUS MARLENA BENDYK
ul. Wschodnia 15 lok. 12, 78-100 Kołobrzeg
NIP: 6711538412, REGON: 320638166

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

Okap Cata Clasica 900
Typ Dekoracyjny - rustykalny.
Instalacja Przyścienny
Moc silnika(W) 240
Wydajność okapu (m3/h) Min. 385 /max. 645
Min. / Max. db(A) 57,8 / 71,8
Oświetlenie

Halogenowe

Szer. x Głęb. x Wysokość (mm) 900 x 500 x min.746/max.1045
Płyta Cata RCI 631
Typ Płyta gazowa - retro.
Instalacja W blacie
Ruszty Żeliwne
Moc (kW) max 8,1
Pola gotowania 4 palniki gazowe w tym
1 z potrójną koroną
Regulacja Pokrętła, zapalarka w pokrętłach
Szer. x Głęb. x Wysokość (mm) 584 x 510 x 100
Piekarnik Cata 7008 MRA
Typ Piekarnik multifunkcyjny
Instalacja Do zabudowy
Sterowanie Za pomocą pokręteł
Pojemność 60 Litrów
Oświetlenie Tak
Szer. x Głęb. x Wysokość (mm) 592 x 529 x 595
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

FHU TAURUS
Odlewnicza 7 bud. A
03-231 Warszawa
woj. mazowieckie
email: allegro@nodor.com.pl

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 2 dni robocze
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

FHU TAURUS
Odlewnicza 7
03-231 Warszawa
Dodatkowe informacje

  

 1. Podstawa i zakres odpowiedzialności  Sprzedawcy wobec Klienta będącego Konsumentem, z tytułu niezgodności  Produktu z Umową Sprzedaży, są określone w ustawie Kodeks cywilny z dnia  23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.)
 2. Zawiadomienia o niezgodności Produktu z  Umową Sprzedaży oraz zgłoszenie odpowiedniego żądania można dokonać za  pomocą poczty elektronicznej na adres: allegro@nodor.com.pl
 3. W powyższej wiadomości e-mail należy podać  jak najwięcej informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu  reklamacji, w szczególności rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości  oraz dane kontaktowe. Podane informacje znacznie ułatwią i przyspieszą  rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę.
 4. Gdy jest to niezbędne dla oceny  niezgodności Produktu z umową, należy go dostarczyć na adres: FHU Taurus ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa. Prosimy o  dołączenie dowodu zakupu Produktu oraz karty gwarancyjnej.
 5. W przypadku niezgodności Produktu z Umową  Sprzedaży powstałej w wyniku dostawy (np. uszkodzone opakowanie, zerwane  taśmy zabezpieczające) prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego w  obecności kuriera i dołączenie go do zwracanej przesyłki.
 6. W przypadku reklamacji dotyczącej usterki  sprzętu prosimy o bezpośredni kontakt z siecią serwisową: Agdom  Serwis–Centrala Powstańców Śląskich 106c/101, 01-466 Warszawa.  Infolinia:0801000891 Telefon: (022)436-36-45; (022)436-36-55,  Fax:(022)436-03-12, e-mail: warszawa@agdom.pl;
 7. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania  Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Odpowiedź w  sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres e-mail  lub w inny podany przez Klienta sposób.
 8. W przypadku reklamacji Klienta będącego  Konsumentem –nierozpatrzenie reklamacji w terminie 14 dni jest  jednoznaczne z jej uwzględnieniem. W związku z uzasadnioną reklamacją  Klienta będącego Konsumentem, Sprzedawca pokrywa koszty odbioru, dostawy  i wymiany towaru na wolny od wad.

2. Reklamacje związane ze świadczeniem Usług Elektronicznych przez Usługodawcę:

        1. Reklamacje związane ze  świadczeniem Usług Elektronicznych za pośrednictwem Sklepu Internetowego  Usługobiorca może składać   za pośrednictwem poczty elektronicznej na  adres: allegro@nodor.com.pl

       2. W powyższej wiadomości e-mail,  należy podać jak najwięcej informacji i okoliczności dotyczących  przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaj i datę wystąpienia  nieprawidłowości oraz dane kontaktowe. Podane informacje znacznie  ułatwią i przyspieszą rozpatrzenie reklamacji przez Usługodawcę.

       3. Rozpatrzenie reklamacji przez Usługodawcę następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

       4. Odpowiedź Usługodawcy w sprawie  reklamacji jest wysyłana na adres e-mail Usługobiorcy podany w  zgłoszeniu reklamacyjnym lub  w inny podany przez Usługobiorcę sposób.

3. Produkty posiadają gwarancję Producenta, obowiązującą na terenie Polski. Gwarancja Producenta wynosi 24 miesiące.

4. Gwarancja na sprzedany Produkt nie  wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Klienta z tytułu  odpowiedzialności Sprzedawcy za niezgodność Produktu z Umową sprzedaży w  zakresie określonym ustawą z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych  warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego. W  przypadku reklamacji Produktu z tytułu gwarancji, do reklamowanego  Produktu należy dołączyć dowód zakupu (Paragon/Faktura VAT), który jest  podstawą gwarancji zakupionego Produktu oraz kartę gwarancyjną.

5. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie  Produktu zamówionego z otrzymanym, które wynikają z różnicy w  ustawieniu parametrów monitora Kupującego, w szczególności różnicy w  barwach i odcieniach materiałów, z których został wykonany Produkt, nie  stanowią podstawy do reklamacji Produktu.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FHU TAURUS
ODLEWNICZA 7
03-231 WARSZAWA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie wręczonego przez Sklep oświadczenia o odstąpieniu od umowy. W razie odstąpienia od umowy, Umowa Sprzedaży jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni na adres: FHU TAURUS, ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa. Sprzedawca dokona zwrotu wartości Produktu na konto bankowe, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Konsument odstępujący od Umowy Sprzedaży, zgodnie z ptk. 1 niniejszego rozdziału, ponosi jedynie koszty odesłania Produktu do Sprzedawcy. Termin czternastodniowy, w którym Konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia, w którym Konsument objął Produkt w posiadanie. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w wypadkach świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone. Dotyczy to również Produktów wykonanych na indywidualne Zamówienie. Towar należy odesłać na swój koszt na adres: FHU Taurus, ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa. Uwaga: Nie przyjmujemy paczek za pobraniem, zwracamy pieniądze tylko na konto bankowe lub przekazem pocztowym. W przypadku decyzji o zwrocie zakupionego towaru, prosimy o kontakt telefoniczny na numery podane wyżej, lub kontakt mailowy na adres: allegro@nodor.com.pl Zwracany towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia, powinien być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta wraz z wszelkimi dodatkami.

O sprzedającym
Nodor_Polska
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

61

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Biuro/Showroom:

ul. Odlewnicza 7 bud. A

03-231 Warszawa

Tel. 504 801 814

Tel. 518 196 616

allegro@nodor.com.pl

Pozostałe informacje

W związku z ciągłym rozwojem struktur sprzedaży oraz umacnianiem pozycji lidera na rynku międzynarodowej  grupy CNA, jak również wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy cenią sobie wygodę robienia zakupów bez wychodzenia z domu, powstał nasz sklep również na portalu handlowym Allegro.pl

Poniżej przedstawiamy Państwu niezbędne informacje na temat sprzedaży:

1. ODBIÓR OSOBISTY

Aby dokonać  odbioru osobistego zakupionego towaru, prosimy podczas zakupów o zaznaczenie takiej formy dostawy (czyli odbiór osobisty). Odbiór osobisty zakupionego produktu  jest możliwy gdy zamówiony towar zostanie dostarczony do punktu, jest to do 3 dni roboczych.

Ważne !

Odbiór osobisty jest możliwy tylko w Warszawie przy ul. Odlewniczej 7, budynek

A, w godzinach 9:00 – 17.00

2. WYSYŁKA:

Towary wysyłamy tylko za pośrednictwem firmy kurierskiej. Korzystamy z usług firmy DPD oraz Pekaes.

Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na taką opcję, bardzo prosimy o zaznaczenie takiej formy dostawy podczas dokonywania zakupów.

Towar wysyłany jest z naszego magazynu głównego, który mieści się w Łodzi.

Prosimy określenie formy płatności:  za pobraniem czy przedpłatą przelewem.

Do każdego zakupu dołączamy paragon lub  FV na życzenie klienta.

Wszystkie podane ceny na naszych aukcjach są cenami brutto i zawierają 23%VAT. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, posiadają oryginalne opakowania.

Kurier nie ma obowiązku wniesienia produktu o wadze powyżej 30kg.

Czas od złożenia zamówienia do momentu wysłania towaru liczony jest w dniach roboczych.

Przy płatności wpłata/przelew czas wysyłki jest naliczany od momentu wpłynięcia środków na konto (do 1 dnia roboczego)

Jeżeli zamówienia dokonano po godzinie 12:00, wówczas przesyłka zostanie wysłana w następnym dniu roboczym (dotyczy płatności za pobraniem).

W sytuacji gdy zamówiony towar uległ uszkodzeniu przed wysyłką, zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, o czym niezwłocznie poinformujemy.

Jeżeli zostało stwierdzone szkodzenie bądź macie Państwo zastrzeżenia co do ogólnego stanu przesyłki, należy niezwłocznie, w obecności kuriera sporządzić protokół szkody z dokładnym opisem. Podpisany protokół należy przesłać nas na adres: allegro@nodor.com.pl. 

Przy wybranej formie płatności za pobraniem, sprawdzenie przesyłki jest możliwe tylko po uregulowaniu należności.


Przesyłki dostarczane są w godzinach 8-16 (możliwa dostawa w innych godzinach po indywidualnych ustaleniach z kurierem dostarczającym przesyłkę).

Termin doręczenia wynosi do 2 dni od momentu wysyłki. Maksymalna waga wysyłanego sprzętu to 300 kg. Kurierzy mają obowiązek wniesienia do mieszkania sprzętu o wadze nie przekraczającej 30 kg

(nie dotyczy zamówień z wykupioną dodatkowo usługą wniesienia przesyłki do mieszkania usługi dostępnej dla zamówień, których łączna waga nie przekracza 100 kg).

Jeżeli kurier nie zastanie Państwa pod podanym adresem wysyłki, wówczas zostawia awizo z dalszymi wskazówkami dostawy/odbioru.

Jeżeli awizowana przesyłka nie zostanie odebrana, towar wraca do naszego magazynu centralnego.

Przy odbiorze przesyłkę należy sprawdzić przy kurierze. Przy wybranej formie płatności za pobraniem, sprawdzenie przesyłki jest możliwe tylko po uregulowaniu należności.


3. ZWROTY

Dajemy Państwu 14-dniową gwarancję satysfakcji.

Gwarantujemy  możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie wręczonego przez Sklep oświadczenia o odstąpieniu od umowy. W razie odstąpienia od umowy, Umowa Sprzedaży jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni na adres: FHU TAURUS MARLENA BENDYK UL. ODLEWNICZA 7, 03-231 WARSZAWA


Konsument odstępujący od Umowy Sprzedaży, zgodnie z ptk. 1 niniejszego rozdziału, ponosi jedynie koszty odesłania Produktu do Sprzedawcy.

Termin czternastodniowy, w którym Konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia, w którym Konsument objął Produkt w posiadanie.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w

wypadkach świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone. Dotyczy to również Produktów wykonanych na indywidualne zamówienie.

Towar należy odesłać na swój koszt na adres: 

FHU TAURUS Marlena Bendyk ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa

 • Uwaga: Nie przyjmujemy paczek za pobraniem, zwracamy pieniądze tylko na konto bankowe lub przekazem pocztowym.

W przypadku decyzji o zwrocie zakupionego towaru, prosimy o kontakt telefoniczny na numery podane wyżej, lub kontakt mailowy na adres: allegro@nodor.com.pl

Zwracany towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia, powinien być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta wraz z wszelkimi dodatkami.

Numer oferty:6999788452
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?