Rentgen zębowy FONA XDC - opcja wizjografia do RTG (6912026751)

zakończona
11 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

DENTAL PLUS

ul. Żelazna 67 lok. 13, 00-871 Warszawa

Biuro Handlowe :

(adres do korespondencji/magaz­yn/ekspozycja)

ul. Mickiewicza 63 lok. 14, 16, 18, 01-625 Warszawa (budynek Megadex)

tel. 22 56 05 765, tel./fax. 0048-22 620 61 79

kom. +48-606 979 100, +48-606 979 200, +48-606 979 300

www.dentalplus.waw.p­l e-mail : biuro@dentalplus.waw­.pl

NIP : 951-117-80-05 REGON : 006942186

FONA XDC jest to nowoczesny i bezpieczny punktowy aparat diagnostyczny do wykonywania zdjęć punktowych. Posiada ważne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. Umożliwia bezpieczne wykonywanie zdjęć dzieciom
z zastosowaniem oprogramowania zmniejszającego dawkę promieniowania. Będące w zestawie pozycjonery dają stabilne mocowanie czujnika, zapobiegające ustawieniu czujnika pod złym kątem w czasie ekspozycji. Pozwalają na wykonanie dokładnego zdjęcia.

Aparat punktowy Fona XDC posiada ognisko o wartości 0,4mm x 0,4 mm, pozwalające na wykonanie zdjęć wysokiej jakości i ostrości. Solidnie wykonane i stabilne ramiona nożycowe dają precyzyjne ustawienie głowicy RTG w każdej pozycji ekspozycyjnej. W połączeniu z czujnikiem cyfrowym STELLARIS o rzeczywistej rozdzielczości 33 lp/mm pozwala oglądać szczegóły o wielkości 0,1 mm w bardzo dobrej jakości, dając bardzo ostry i precyzyjny obraz struktur anatomicznych na każdym zdjęciu. Aparat XDC jest przystosowany do sterowania bezprzewodowego co pozwala na wykonanie ekspozycji bez zbędnych przewodów oraz wykonywania specjalnych instalacji. Intuicyjne oprogramowanie wyposażone w zestaw filtrów, umożliwia szczegółową diagnostykę interesujących obszarów. Pozwala ono na katalogowanie pacjentów, tworzenie rekordów, pracę w standardzie DICOM oraz swobodną edycję i wyostrzanie szczegółów wykonanych ekspozycji. Aparat jest stosowany w celach diagnostycznych, stanowi szybką i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących koron oraz korzeni wszystkich zębów.

Zaawansowana technologia DC

Najnowocześniejsza technologia DC, najmniejszy punkt ogniskowania o wielkości 0,4 oraz szeroki zakres zdefiniowanych wstępnie ustawień ekspozycji zapewniają doskonałą jakość obrazu oraz niskie dawki promieniowania otrzymywanego przez pacjentów. Uzyskaj wszystkie informacje szczegółowe niezbędne do precyzyjnej diagnostyki.

Elastyczność integracji

Dostępne w wersji przenośnej i montowanej na ścianie z ramieniem przedłużającym w czterech różnych długościach urządzenie XDC łatwo dopasowuje się do danej praktyki stomatologicznej. System mocowania na ścianie oraz czasomierz można instalować oddzielnie, co zapewnia jeszcze większą elastyczność codziennej pracy.

Łatwe i stabilne pozycjonowanie

Lekkie, solidne i stabilne ramię zapewnia płynny ruch i wiarygodne pozycjonowanie. Mechaniczny system jest oparty na sprawdzonych urządzeniach X70 oraz XDG. Tysiące zadowolonych klientów ma możliwość korzystania z ergonomii, łatwości pozycjonowania i stabilności końcowej pozycji każdego dnia.

Zdalne rozwiązanie

System do montażu na ścianie oraz czasomierz można instalować oddzielnie, co umożliwia kontrolowanie ekspozycji poza pracownią RTG. To rozwiązanie zapewnia ochronę radiologiczną, a także łatwą instalację i dopasowanie do praktyki stomatologicznej.

Automatyczny wyświetlacz DAP

Urządzenie XDC firmy FONA zapewnia odpowiednie ustawienia ekspozycji w celu zagwarantowania obrazów o wysokiej jakości. Wbudowany moduł DAP (ang. dose area product) pozwala na monitorowanie dawki, przez co wspiera procedury bezpieczeństwa i ochronę radiologiczną pacjenta. Dawka może być wyświetlana podczas każdej ekspozycji na wyświetlaczu panelu sterowania urządzenia XDC.

Jako opcja ( dodatkowo płatne - ceny poniżej ) jest możliwość zastosowania wizjografii Stellaris lub CDR Elite.

Doskonała jakość obrazu ze STELLARIS

Doskonała technologia. Sensor stworzony przy użyciu najnowszych technologii by za każdym razem otrzymywać krystalicznie czyste zdjęcia RTG. Precyzyjny, redukujący szumy Cezowy Scyntylator Csl połączony z zaawansowanym Sensorem CMOS-APS pozwala na otrzymanie obrazów z rozdzielczością 33 lp/mm i niskim szumie, na których widoczne są nawet najmniejsze szczegóły, co umożliwia zaspokojenie codziennych potrzeb i dokładną diagnostykę.

Unikalny wymienialny przewód

Urządzenie STELLARIS korzysta z unikalnej technologii wyjmowanego przewodu w przypadku wszystkich trzech rozmiarów detektora. Również Twój gabinet stomatologiczny może cieszyć się prostotą i wygodą jednoetapowej wymiany przewodu, procesu gwarantującego bezpieczną inwestycję.

Gotowość do ekspozycji przez cały czas

Urządzenie STELLARIS jest zawsze gotowe do ekspozycji. Nie jest konieczna aktywacja detektora poprzez naciśnięcie przycisku, co sprawia, że proces akwizycji jest łatwiejszy, a konieczność powtarzania ekspozycji zostaje zminimalizowana.

Oprogramowanie do obrazowania ORISWin DG Suite 4

Zoptymalizuj swój tok pracy poprzez zarządzanie danymi pacjentów, akwizycją oraz poprawkami obrazu za pomocą jednej aplikacji. Oprogramowanie OrisWin DG Suite jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami do obrazowania cyfrowego firmy FONA i doskonale wpasowuje się do istniejącej sieci w klinice stomatologicznej.

3 Lata Gwarancji Aparat Fona XDC

5 Lat Gwarancji Radiografia Fona Stellaris

Cena w aukcji dotyczy samego rentgena zębowego Fona XDC.

CENY w zestawach:

FONA XDC + STELLARIS w zestawie z Komputerem Diagnostycznym MSI, fartuchem Pb - 27 000 ZŁ

Zestaw FONA XDC + STELLARIS – 25 000 ZŁ

Aparat punktowy FONA XDC – 11 000 ZŁ

Radiografia FONA STELLARIS – 15 000 ZŁ fartuch Pb GratisCena orientacyjna zależna od kursu euro.UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE JESTEŚMY PRZEDSTAWICIELEM IZRAELSKIEGO PRODUCENTA IMPLANTÓW BHI NA TERENIE POLSKI.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Koszty transportu, montaż oraz szkolenie pokrywa sprzedający.W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mail. Dodatkowo można zaopatrzyć się u nas w unity CLESTA II - Takara Belmont - Japonia, RTG z Finlandii, Pantomografy z tomografią 2D i 3D. Implanty BHI Izrael. Kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych od ponad 25 lat w Polsce.
Wystawiam fakturę VAT