Renowacja i naprawa starych zegarków. (6482066751)

zakończona
450,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • lokalizacja: Łódź


Tytułem wstępu...

Dzięki przypadkiem zrodzonej kilkanaście lat temu pasji i zauroczeniu starymi zegarami, rozszerzyliśmy swoją działalność o kompleksową renowację i naprawę tychże zabytkowych przedmiotów. Dysponujemy stosowną wiedzą, gronem doświadczonych fachowców, a także odpowiednim zapleczem technicznym.

To co robimy, robimy z pasji i zauroczeniu starymi czasomierzami. Każdy poddany renowacji zegarek lub zegar traktujemy tak, jakbyśmy przywracali go do życia dla siebie. Oferowane przez nas na Allegro wyroby i usługi są gwarancją dobrego
i pewnego wyboru.

Przedmiotem aukcji jest usługa KOMPLEKSOWEJ RENOWACJI zegarka mechanicznego z lat 50-tych
ATLANTIC / DELBANA


Usługa dotyczy 1 sztuki i obejmuje:
 • odnowienie koperty (chrom)
 • odnowienie tarczy w jednym kolorze - srebrnym
 • odnowienie wskazówek
 • nowe szkiełko (pleksi)
 • nowa koronka
 • gruntowny przegląd i konserwację mechanizmu

 • Termin wykonania usługi od 14 do 45 dni, w zależności od ilości zleceń
 • Na wykonaną usługę udzielamy 6-cio miesięcznej gwarancji
 • Za wykonaną usługę wystawiamy obligatoryjnie dowód sprzedaży w postaci faktury / paragonu fiskalnego, który załączony jest do przesyłki.

  CAŁY ZAKRES PRAC ZWIĄZANY Z RENOWACJĄ PAŃSTWA ZEGARKA WYKONUJEMY SAMI
  (BEZ POŚREDNIKÓW).


  Na czym polega renowacja zegarka?
  Jak każda praca i ta kryje pewne tajemnice zawodowe. W związku z tym prosimy o wybaczenie, że nie podajemy precyzyjnie zakresu prac, które związane są z renowacją. Przedstawione poniżej informacje mają charakter czysto poglądowy. Zapewniamy, że lakoniczność poniższych danych nie wpływa na solidność wykonania usługi zwiazanej z renowacją Państwa zegarków.

  Koperta - usuwamy starą powłokę, uzupełniamy ewentualne braki, likwidujemy wżery, następnie chromujemy.

  Tarcza - usuwamy starą powłokę do metalu, odtłuszczamy, nanosimy podkład, właściwy lakier, grafikę oraz całość zabezpieczamy dodatkową warstwą ochronną.

  Wskazówki - usuwamy starą powłokę, odtłuszczamy, pokrywamy właściwą powłoką ozdobną, wypełniamy luminoforem (fosfor).

  Mechanizm - rozbieramy na części, myjemy, dokonujemy przeglądu poszczególnych elementów. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, dokonujemy wymiany. Następnie składamy i smarujemy. Po zmontowaniu regulujemy chód zegarka.

  Jak dostarczyć zegarek ?
  Po dokonaniu licytacji, prosimy o przesłanie listem poleconym lub osobiste dostarczenie zegarka na adres firmy wraz z kartką zawierającą Państwa dokładne dane teleadresowe (dokładny adres, nr telefonu, mail) oraz precyzyjny opis zakresu prac, które mamy wykonać - BARDZO WAŻNE !!!. Zapewnia to szybki kontakt z Państwem w razie konieczności. Przesyłki bez w/w informacji odkładamy na bok, ponieważ nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkich prowadzonych rozmów i maili, na które odpowiadamy.

 • po otrzymaniu przesyłki informujemy mailem lub sms-em
 • po wykonaniu usługi przesyłamy na adres mailowy zdjęcie przed / po renowacji oraz fakturę
 • po jej opłaceniu (przelew na konto firmowe) następuje wysyłka. O tym fakcie również informujemy Państwa - mail lub sms.

  Jaki jest koszt renowacji?
  - Renowacja zegarka, który jest przedmiotem aukcji (cena nie obejmuje ewentualnych napraw) - 450,00 zł
  - Koszt przesyłki zwrotnej (pokrywa kupujący)
 • Poczta Polska (list polecony / priorytetowy) - 10,00 zł
 • Firma kurierska OPEK - 20,00 zł
  - Inne zegarki - tarcze w innych kolorach, tarcze z wewnętrznym pierścieniem, dwukolorowe, z datownikiem lub bocznym sekundnikiem (zapytanie mailem + zdjęcie)

  W jaki sposób zapłacić za wykonaną usługę?
 • Gotówka - odbiór osobisty
 • Przelew - płatność przed wysłaniem

  Czy mogę zlecić renowację innego zegarka?
  Tak, wykonujemy kompleksowe naprawy i renowacje wszystkich, starych zegarków, zegarów, tarcz, etc.

  Poniżej przedstawiamy Państwu efekty naszych kilku różnych renowacji zegarków ATLANTIC, DELBANA

  Pozostałe zegarki (inny koszt renowacji)

  W przypadku pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

  P.P.H.U. annpol
  ul.Kilińskiego 90, 90-012 Łódź, Poland

  tel. komórkowy: +48 606 730 622 - nie odbieramy telefonów bez IDENTYFIKACJI NUMERU !!!
  Telefony odbieramy w godzinach 8:00 - 18:00 (oprócz niedziel i świąt).
  skype: annpol2, email: annpol@annpol.eu

  NIP: 728-000-67-04 ; REGON: 004274355
  Nr zezw.: 27491 - Ref.Handlu i Rolnictwa - Delegatura Łódź-Widzew

  Pracujemy:
  poniedziałek, wtorek 8:00 - 14:00
  środa NIECZYNNE
  czwartek, piątek 8:00 - 14:00
  sobota 8:00 - 13:00

  Pozdrawiam i życzę owocnych aukcji
  Jacek Jaguszewski

 • wysyłka gratis
  metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
  płatność z góry
  maksymalnie w paczce
  Przesyłka kurierska 20,00 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 1
  List polecony priorytetowy 10,00 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 1
  zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
  Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

  Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
  dodatkowe informacje
  Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

  dane sprzedawcy

  kontakt

  • +48 606 730 622
   Telefony odbieramy w godzinach 8 - 18 (oprócz niedziel i świąt)
  • annpol@annpol.eu
   Staramy się odpisywać w miarę możliwości na bieżąco :-)

  pozostałe informacje

  <p>&nbsp;</p> <style><!-- #user_field {background:url('http://dl.dropbox.com/u/256786/allegro/start.jpg')} --></style> <p>&nbsp;</p> <p><img src="http://dl.dropbox.com/u/256786/allegro/banerOLD.jpg" /><br /> <a href="http://allegro.pl/my_page.php?uid�"><img border="0" src="http://www.annpol.com.pl/ALLEGRO/button/onas.jpg" /></a><a href="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid�"><img border="0" src="http://www.annpol.com.pl/ALLEGRO/button/aukcje.jpg" /></a><a href="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid�"><img border="0" src="http://www.annpol.com.pl/ALLEGRO/button/komentarze.jpg" /></a><a href="http://www.annpol.com.pl/ALLEGRO/htm/regulamin.htm"><img border="0" src="http://www.annpol.com.pl/ALLEGRO/button/regulamin.jpg" /></a><a href="mailto:annpol@annpol.eu"><img border="0" src="http://www.annpol.com.pl/ALLEGRO/button/mail.jpg" /></a><a href="gg:2954806"><img border="0" src="http://www.annpol.com.pl/ALLEGRO/button/gg.jpg" /></a><a href="skype:annpol2?call"><img border="0" src="http://www.annpol.com.pl/ALLEGRO/button/skype.jpg" /></a> <br /><br /></p> <p><font color="#383634" face="CALIBRI" size="4"></font></p> <div style="margin-left: 30px;"><font color="#383634" face="CALIBRI" size="4">W kilku słowach...<br /><br /><br />Od <strong>1990 roku</strong> zajmujemy się <strong>hurtowym zaopatrywaniem</strong> sklep&oacute;w, zakład&oacute;w zegarmistrzowskich, firm reklamowych, szk&oacute;ł, klub&oacute;w sportowych, a także<br />klient&oacute;w instytucjonalnych w zegarki i części.<br /><br />Dzięki przypadkiem zrodzonej kilka lat temu pasji i zauroczeniu starymi zegarami, rozszerzyliśmy swoją działalność o kompleksową renowację i naprawę <br />tychże zabytkowych przedmiot&oacute;w. Dysponujemy stosowną wiedzą, gronem doświadczonych fachowc&oacute;w, a także odpowiednim zapleczem technicznym.<br />Wszystkie zegary zanim trafią do klienta, poddawane są kompleksowej renowacji w naszym serwisie.<br /><br />Dzięki wysokiej jakości produkt&oacute;w oraz szczeg&oacute;lnej trosce o klienta, zdobyliśmy zaufanie i uznanie wielu klient&oacute;w, wśr&oacute;d kt&oacute;rych są odbiorcy ze wschodniej, <br />i zachodniej Europy.<br /><br />Zam&oacute;wienia oferowanych przez nas wyrob&oacute;w i usług realizowane są szybko, i solidnie, z gwarancją najwyższej jakości.<br /><br />Na wszystkie zakupione w naszej firmie wyroby i usługi <strong>wystawiamy rachunek</strong>.<br /><br /><br /><br /><br />Pozdrawiam i życzę owocnych aukcji<br />Jacek Jaguszewski</font></div> <p><font color="#383634" face="CALIBRI" size="4"><br /><br /><br /><br /><br /><br /></font></p>