Rękawica MLB Wilson (6950726953)

zakończona
36,49 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 17,00 zł
  • lokalizacja: Wrocław, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • płeć: mężczyzna
Dokładnie to co na zdjęciach. Używana ale w idealnym stanie Zapraszam.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
użytkownik
cena
C...6
36,49 zł piątek 15 września, 13:25:30
C...4
35,49 zł czwartek 14 września, 17:28:24

dane sprzedawcy

Dariusz Borysiewicz ul. Piwnika-Ponurego 83/3 51-321 Wrocław tel. 601-356-123

kontakt

  • 601-356-123
    kontakt od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta masz prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki bez podania przyczyny. Towar należy odesłać pod ten adres: Dariusz Borysiewicz ul. Piwnika-Ponurego 83/3 51-321 Wrocław Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania. Zwrot należności za zwrócony towar nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu, na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery]. Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem: zly_porucznik@poczta.onet.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej we Wrocławiu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce: Rozstrzyganie sporów konsumenckich

pozostałe informacje

Witam serdecznie, przed licytacją proszę zapoznać się z zasadami na moich aukcjach oraz stroną O MNIE, pozwoli to uniknąć ewentualnych nieporozumień: - nie odwołuję ofert w licytacjach, zastanów się dobrze zanim zalicytujesz! - po zakończeniu aukcji proszę o maila z informacją o wyborze formy zapłaty i sposobie wysyłki - akceptuję następujące formy sfinalizowania transakcji: wpłata na konto lub przez PayU - w tytule przelewu proszę podać nazwę - nick użytkownika z aukcji Allegro - wpłatę łącznej kwoty (koszt przedmiotu + koszt wysyłki) należy dokonać w ciągu 14 dni od daty zakupu, po tym terminie ubiegam się o zwrot prowizji - w przypadku zakupu kilku przedmiotów koszt przesyłki ulegnie zmianie, proszę o maila w sprawie ustalenia wartości przesyłki, cennik podany na aukcji dotyczy na ogół kosztów dostawy JEDNEGO przedmiotu -przesyłki wysyłam zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, max. do 3 dni roboczych. - przesyłki są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej (cennik Poczty Polskiej dostępny na ich stronie) - nie wysyłam przesyłek za pobraniem ani za granicę - odbiór osobisty zakupionych przedmiotów możliwy tylko po wcześniejszym ustaleniu miejsca i czasu - w razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt na maila: zly_porucznik@poczta.onet.pl lub pod nr telefonu: 601-356-123 - komentarze wystawiam jako drugi po wystawieniu komentarza przez Kupującego - zakupy na moich aukcjach są jednoznaczne z akceptacją moich zasad Zapraszam serdecznie na moje aukcje!