REJESTRATOR JAZDY TRUECAM A4 BIAŁYSTOK ! (6482550956)

10 dni do końca
cena kup teraz
340,00 zł
z 5 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Białystok
 • stan: nowy
 • producent: Inny
 • rozdzielczość: full HD
 • informacje dodatkowe: aparat, automatyczny start, czujnik ruchu, czujnik wstrząsów, nagrywanie dźwięku, wyświetlacz
Jesteśmy na rynku od 1993 roku. Zajmujemy się profesjonalnym montażem, fachowym doradztwem oraz sprzedażą wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych do pojazdów i obiektów stacjonarnych. Mamy duże doświadczenie, nasza oferta ciągle się powiększa.
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
i tylko Kurierem !
Wpłata na konto: 20zł !
Za pobraniem: 25zł
Możliwy odbiór osobisty w Białymstoku.
15-545 BIAŁYSTOK
ul. CIOŁKOWSKIEGO 24


Telefon: (085) 740 35 35
(085) 740 35 36

Fax: (085) 740 40 07

Email: biuro@alar.pl


Przedmiotem aukcji jest fabrycznie nowy Rejestrator Jazdy TRUECAM A4 !!

Możliwość odbioru osobistego oraz montażu Wedeorejestratora w Białymstoku w naszym zakładzie na ul. Ciołkowskiego 24 !

Posiadamy wiele różnych Rejestratorów Jazdy, Kamer, Stacji Multimedialnych oraz Radioodtwarzaczy dostępnych na naszej stronie internetowej:

www.alar.pl

Do każdej kamery sportowej lub rejestratora jazdy posiadamy karty pamięci, na naszych innych aukcjach! Do wyboru różne pojemności od 8GB do 64GB. Każda karta spełnia wymagania pod względem prędkości i jakości. Zapraszamy na nasze inne aukcje !

TrueCam A4

Doskonały obraz w jeszcze lepszej cenie


Kamera samochodowa TrueCam A4 jest idealna dla tych, którzy szukają wysokiej jakości sprzętu i nie chcą iść na kompromis. Wysokiej klasy układy optyczne, znakomita jakość nagrywania oraz wielka wygoda użytkowania czynią z tego modelu kamerę najwyższej klasy. Dostęp do wiekszości funkcji następuje za pośrednictwem jednego przycisku, a obsługa rejestratora jazdy jest intuicyjna, zapewniona przez przeglądowy wyświetlacz LCD z polskim menu. Wideorejestrator potrafi nagrywać w pętli, aby nigdy nie doszło do zapełnienia miejsca na karcie pamięci. Funkcja detekcji ruchu pozwala na rejestrację nagrania w przypadku, gdy ktoś uderzy w tył Twojego zaparkowanego samochodu, cofając własny. Za pomocą specjalnego uchwytu codzienna instalacja kamery samochodowej zajmuje jedynie parę sekund.

Przegląd funkcji:

 • Nagrywanie w rozdzielczości Full HD 1080p
 • Nagrywanie cykliczne w pętli
 • G-Sensor pozwalający na automatyczne określenie kierunku i siły uderzenia
 • Funkcja zabezpieczania ulubionych wideo/fotografii również w trakcie nagrywania
 • Funkcja WDR pozwalająca na wysokiej jakości ujęcia w warunkach wysokiego kontrastu świetlnego
 • Tryb nocny
 • Kompletne polskie menu i instrukcja obsługi z możliwością ustawienia innych języków
 • Wyświetlacz LCD pozwalający na bieżącą kontrolę nagrywanego pliku
 • Dwa rodzaje mocowań na szybę - zdejmowalne i stałe mocowanie 3M
 • Detekcja ruchu - praktyczna pomoc w ochronie Twojego samochodu
 • Podświetlane klawisze
 • Przyciski do robienia zdjęć, wyłączania/włączania wyświetlacza oraz dźwięku
 • Bezproblemowa obsługa - przejrzyste i intuicyjne menu, przyjazne sterowanie
 • Regulacja jasności pod kątem aktualnie panujących warunków świetlnych
 • Możliwość ustawienia powitania z ludzkim głosem
 • Detekcja radarów prędkości - opcjonalnie

Podstawowe funkcje:

Nagrywanie w Full HD 1080p

Kamera samochodowa TrueCam A4 nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p. Jakość nagrań wykonana przez wideorejestrator pozwala na rozpoznanie nawet najmniejszych szczegółów - sylwetki ludzkiej, twarzy lub numeru rejestracji. Niezależnie od tego, czy kręcisz w dzień, w nocy, w dobrych czy złych warunkach oświetleniowych. Rejestrator jazdy TrueCam A4 wykona zawsze wyraźne, wysokiej klasy ujęcia.

Szybka codzienna instalacja

W przypadku sprzętu używanego codziennie ważne jest, aby to użytkowanie nie było kłopotliwe i sprawiało Wam radość. W przypadku rejestratora jazdy TrueCam A4 specjalny uchwyt likwiduje konieczność każdorazowego skomplikowanego podłączania zasilania i ustawiania pozycji kamery. Kamerę z łatwością wkładasz w uchwyt i możesz wyruszać w trasę!

Pętla czasowa

Dzięki kamerze do auta TrueCam A4 nie ma obawy o to, że dojdzie do zapełnienia miejsca na karcie pamięci. Jeśli pamięć zostanie zapełniona, kamera samochodowa rozpocznie przepisywanie najstarszego nagrania. Zarówno nagrywany, jak i już nagrany plik można z łatwością zabezpieczyć przy pomocy specjalnego przycisku, chroniąc go w ten sposób przed zmazaniem przez nowsze pliki.

G-sensor

G-sensor (czujnik przeciążeń, czujnik grawitacyjny) rejestruje kierunek jazdy na wykresie w trzech osiach przestrzennych, a w razie wypadku rejestruje uderzenie i automatycznie zabezpiecza nagranie przed niechcianym zastąpieniem przez pliki w pętli czasowej. Czułość funkcji można łatwo ustawić w menu.

Zabezpieczanie wideo

Chcąc zachować aktualne nagranie do późniejszego użytku, wystarczy przy pomocy specjalnego przycisku zabezpieczyć plik przed nadpisaniem. Przycisk można nacisnąć zawsze w trakcie nagrywania wideo, ale także przy przeglądaniu galerii. Nagranie czy zdjęcie można także kiedykolwiek odbezpieczyć i zmazać ręcznie.

Wyświetlacz LCD z polskim menu

2,7-calowy wyświetlacz LCD pozwala na bezproblemową kontrolę powstającego nagrania, odtworzenie już nagranego pliku lub ustawienie opcji rejestratora. Użytkowanie kamery nie nastręcza problemów, a z jej obsługą poradzi sobie absolutnie każdy dzięki przejrzystemu, łatwo zrozumiałemu menu w języku polskim.

Detekcja ruchu

Kamera samochodowa TrueCam rozpocznie nagrywanie w momencie, gdy włączy się czujnik ruchu. Funkcję detekcji ruchu docenisz zwłaszcza, gdy ktoś przy cofaniu auta uderzy w Twój zaparkowany samochód lub uszkodzi go w inny sposób. Dzięki kamerze będziesz miał dowód w postaci nagrania sprawcy lub rejestracji jego samochodu.

Tryb nocny

Rejestrator jazdy TrueCam A4 posiada wysokiej klasy układy optyczne o doskonałej jasności. Dzięki temu kamera do auta będzie w stanie wykonać najwyższej klasy ujęcia również w nocy. Nagrywanie lub robienie zdjęć w złych warunkach oświetleniowych nie jest dla kamery TrueCam żadnym problemem!

Funkcja WDR

Funkcja WDR pozwala lepiej kamerze samochodowej Truecam nagrywać obraz przy wysokim współczynniku kontrastu. Dzięki niej wideorejestrator jazdy lepiej radzi sobie w sytuacjach nierównomiernego oświetlenia obrazu. Przykładami może być kontrast światło-cień lub kontrast świateł aut jadących na nocnej autostradzie w przeciwnym do nas kierunku.

Detekcja radarów prędkości - opcjonalnie

Do kamery TrueCam A4 można dokupić detektor radarów prędkości ostrzegający przed radarami stacjonarnymi i odcinkowymi, jazdą na czerwonym świetle lub innych miejscach, w których trzeba zachować szczególną ostrożność. Nasza baza danych zawiera ponad 33 tys. miejsc z 36 krajów Europy oraz z Rosji. Dzięki instrukcjom głosowym kierowca jest ostrzegany przed niebezpieczeństwem lub gdy przekracza maksymalną dozwoloną predkość. Baza danych jest dokładna, aktualizacja darmowa. Głos wyjściowy można zastąpić komunikatami głosowymi w innym nietypowym wykonaniu.

Pozostałe funkcje:

SZYBKIE WYŁĄCZANIE EKRANU LCD

Gdyby wyświetlacz LCD kamery samochodowej TrueCam przeszkadzał lub za bardzo oślepiał, możesz go z łatwością wyłączyć przy pomocy jednego przycisku - bez konieczności przeglądania opcji ustawień w menu. Wideorejestrator umożliwia także ustawienie automatycznego przełączania ekranu LCD w tryb uśpienia po wybraniu w opcjach odpowiedniego czasu.

SZYBKIE WYŁĄCZANIE DŹWIĘKU

Chcąc nie nagrywać dźwięku, wystarczy wyłączyć go naciśnięciem jednego specjalnego przycisku. Docenisz tę funkcję zwłaszcza, gdy telefonujesz, albo z jakichś innych powodów nie chcesz, by był nagrywany.

NATYCHMIASTOWE ZDJĘCIE

Kamera samochodowa TrueCam A4 jako jedna z niewielu umożliwia robienie zdjęć bezpośrednio przy nagrywaniu. Nie ma potrzeby wyłączać filmowania lub wprowadzać jakiekolwiek zmiany ustawień w menu. Wideorejestrator pozwala również - przy pomocy jednego przycisku - na zrobienie zdjęć z już wykonanych nagrań.

REGULACJA JASNOŚCI

Wideorejestrator pozwala na ręczne ustawienie poziomu ekspozycji, tzw. EV. Zmiany dokonasz w menu stosownie do swoich potrzeb. Po wybraniu danego poziomu ekspozycji skontrolujesz od razu na ekranie LCD, czy dana wartość Ci odpowiada. Kamera samochodowa oczywiście oferuje też wybór ekspozycji automatycznej.

WYŚWIETLANIE IMIENIA KIEROWCY

W kamerze samochodowej można dodać w ustawieniach imię kierowcy, które wyświetli się na nagraniu wideo. Funkcja ta jest pomocna zwłaszcza w przypadku, gdy z jednego pojazdu korzysta więcej kierujących. Identyfikacja konkretnego kierowcy dzięki tej funkcji nie nastręcza trudności.

OBRÓT OBRAZU O 180°

Rejestrator jazdy TrueCam możesz umieścić w samochodzie, jak Ci dyktuje fantazja, nawet do góry nogami. Wtedy w ustawieniach dokonasz po prostu wyboru opcji obrotu obrazu o 180°, tak aby wideo było właściwie zorientowane. Poza samym obrazem obróci się również menu, tak aby obsługa kamery nie była kłopotliwa.

PODŚWIETLANE PRZYCISKI

Aby wideorejestrator można było bez problemu obsługiwać również w ciemności, oferuje on podświetlane klawisze. Przyciski nie oślepiają, a pełnią swoją funkcję. W razie potrzeby podświecenie można bez problemu wyłączyć.

DETEKCJA RADARÓW PRĘDKOŚCI (OPCJONALNIE)

W przypadku kamery TrueCam A4 istnieje możliwość dokupienia modułu GPS z detekcją radarów prędkości. Dzięki niej rejestrator jazdy będzie Cię ostrzegał przed miejscami niebezpiecznymi, w których warto zachować szczególną ostrożność, zlokalizowanymi w 36 krajach Europy i okolic.

Zawartość zestawu:

 • 1x kamera samochodowa TrueCam A4
 • 1x uchwyt A4
 • 1x mocowanie z przyssawką
 • 1x mocowanie 3M
 • 1x ładowarka samochodowa
 • 1x kabel USB
 • 1x futerał ochronnyDodano 2015-05-27 09:16
Przed kliknięciem kup teraz prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru !
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 78 1050 1823 1000 0022 5335 1262
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Jesteśmy na rynku od 1993 roku. Zajmujemy się profesjonalnym montażem, fachowym doradztwem oraz sprzedażą wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych do pojazdów i obiektów stacjonarnych. Mamy duże doświadczenie, nasza oferta ciągle się powiększa.

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Koszt zwrotu pokrywa kupujący. Wszystkie warunki zwrotów są zgodne z ustawą dotyczącą zwrotów zapisaną w prawach konsumenta !! Przestrzegamy praw konsumenta !!

pozostałe informacje

Akcję allegro to jedynie ułamek towarów jakie posiadamy !! Zapraszamy do nas: ALAR ul. Ciołkowskiego 24 15-545 Białystok 85 740 35 35