Rejestartor Zdarzeń Brigade EDR101 + kamera na tył (6009930512)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
1 690,00 zł
z 15 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
 • lokalizacja: Kielce, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • producent: Inny
 • rozdzielczość: HD
 • karta pamięci w zestawie: 8 GB
 • informacje dodatkowe: automatyczny start, czujnik wstrząsów, GPS, nagrywanie dźwięku, kodek H.264

Nie brakuje w Polsce kierowców, którzy jeżdżą zgodnie z przepisami, jednak na drodze można spotkać również kierowców jeżdżących brawurowo, stwarzając przy tym niebezpieczeństwo dla innych użytkowników ruchu. Nawet mnożące się na naszych drogach fotoradary nie są w stanie ich odstraszyć.

Jak w takiej sytuacji chronić siebie i swoich bliskich?

Z pomocą przychodzi urządzenie EDR 101 BRIGADE, które do niedawna było wykorzystywane wyłączenie przez przemierzających tysiące kilometrów kierowców zawodowych. Dzięki postępowi techniki i miniaturyzacji urządzenie to mogło zostać docenione, przez osoby które samochód wykorzystują jako środek transportu do pracy czy na zakupy.

Mowa oczywiście o wideo rejestratorze samochodowym. Daje on niewątpliwe poczucie bezpieczeństwa. Sama świadomość kierowców, że po drogach poruszają się inne pojazdy mogące nagrywać ich poczynania wymusza na nich bardziej odpowiedzialną i zachowawczą jazdę. Kierowca, który prowadzi samochód z włączonym rejestratorem zdarzeń jest w mniejszym stopniu narażony na nieuczciwość innych kierujących.

 • W sytuacji gdy dojdzie już do wypadku posiadacz EDR-101 dysponuje twardymi dowodami na to kto zawinił i może je przedstawić policji. Wbudowany moduł GPS, jednoznacznie wskazuje miejsce oraz czas zarejestrowanego zdarzenia. Dodatkowo należy zaznaczyć, że materiał wideo bez znacznika GPS, może nie zostać uznany przez sąd jako dowód w sprawie.
 • Dodatkowo, niektóre z firm ubezpieczeniowych biorą pod uwagę fakt posiadania wideo rejestratora podczas wyliczania składek.
 • Dzięki parkingowemu trybowi pracy EDR-101 chroni samochód przed aktami wandalizmu, dzięki rejestracji pomoże w ustaleniu ewentualnych sprawców zajścia.

Rejestrator zdarzeń EDR-101 to urządzenie wyprodukowane przez Brytyjską firmę Brigade.

Urządzenie to montowane jest na frontowej szybie samochodu przy pomocy dołączonego do zestawu uchwytu. EDR-101 przechwtyje obraz video z przodu pojazdu - zakres nagrywanego obszaru jest zblizony do pola widzenia kierowcy auta. Urządzenie wyposażone jest w kamerę 2.0 Mpx, która pozwala na nagrywanie filmów w jakości HD. Wszystkie nagrania zapisywane są na dołączonej do zestawu karcie microSD, której zawarość można przeglądać na komputerze przy pomocy zamieszczonego na płycie CD oprogramowania PC Viewer Manager.

Dzięki podłączeniu modułu GPS można sprawdzić jaka była lokalizacja samochodu podczas nagrywania konkretnego zdarzenia.Specyfikacja przedniej kamery EDR-101

Wymiary (mm) 85 x 25.5 x 49.5
Waga 60g
Zasilanie 12V~24V
Kamera 2.0 Mpx CMOS
Kąt soczewki D 120°, H 100°, V 85°
Rozdzielczość video 1280 x 720 px
Kompresja video MPEG4 H.264
Szybkość nagrywania do 30 FPS
Min. oświetlenie 1 Lux
Temperatura pracy -10° to +60°C
Pojemność pamięci
w zestawie karta 8GB (max 32GB)

Specyfikacja dodatkowej kamery EDR-142C CCD

Kamera EDR-142C CCD
Wymiary (mm) 38.5 x 29.5 x 38
Waga 125g
Rozdzielczość
420p
Kąt widzenia 140°
Długość
5m
Stopień ochrony IPx8


Rejestrator zdarzeń EDR-101 uruchamiany jest wraz ze startem silnika i może działać w jednym z czterech trybów.

Tryb normalny (ciągły)
Jeśli czujniki urządzenia nie zarejestrują wypadku / nagłego hamowania / lub podobnego zachowania pojazdu. Urządzenie rejestruje obraz w sposób ciągły, dzieląc go na pliki o długości 1 minuty, przy czym najstarsze pliki są nadpisywane – po wyczerpaniu miejsca na karcie.

Tryb zdarzeniowy
Jeżeli czujniki urządzenia pracującego w trybie ciągłym – zarejestrują wystąpienie wypadku / nagłe hamowanie / lub podobne zachowanie pojazdu. Urządzenie zapisze w wyodrębnionym pliku 10 sekund przed i 10 sekund po wzbudzeniu trybu zdarzeniowego.

Tryb parkingowy
Jeżeli podczas pracy w trybie normalnym przez 10min urządzenie nie wykryje żadnych drgań ani przemieszczenia pojazdu, automatycznie zostanie uruchomiony tryb parkingowy. Po wykryciu zdarzenia EDR zarejestruje 10s. przed i po jego zajściu.

Tryb awaryjny
Funkcja ta pozwala na uruchomienie nagrywania zdarzeń gdy kierowca uzna to za stosowne. W celu jej wywołania należy krótko wcisnąć czerwony przycisk funkcyjny. Spowoduje to nagranie 10s. przed i po naciśnięciu przycisku. Nagranie to zostanie zapisane w tej samej lokalizacji na karcie microSD co inne nagrania zdarzeń.

Im wyższa czułość urządzenia zostanie ustawiona tym drobniejsze zdarzenia będą wykrywane i na odwrót. Poziom czułości można regulować przy pomocy dołączonego do zestawu programu PC VIEWER MANAGER.

Urządzenie automatycznie dzieli miejsce na karcie microSD, przeznaczając 60% na nagrania z trybu ciągłego, oraz 40% miejsca na nagrania zdarzeń.

Do zestawu dołączona jest płyta z programem PC VIEWER MANAGER, który pozwala na:

 • Przeglądanie nagrań zapisanych na karcie microSD
 • Sprawdzenie lokalizacji pojazdy w momencie gdy zaszło do zdarzenia
 • Zarządzanie parametrami pracy rejestratora zdarzeń EDR-101

Zobacz jak wygląda video nagrane przez rejestrator zdarzeń EDR-101

Kontakt

Telefon: +48 41/368 30 67

E-mail: allegro@amervox.com

Lokalizacja: Kielce

Warunki dostawy

Wysyłana przesyłka zawsze jest ubezpieczona (firma kurierska).

Wysyłka jest realizowana w ciągu 24 godzin po wpłynięciu należności na nasze konto.

Informacje dodatkowe

Wystawiamy faktury VAT

Nie wysyłamy za zaliczeniem pocztowym, tylko przelew na konto/PayU.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

FH Amervox Sp. z o.o. sp.k.
ul. Warszawska 312
25-414 Kielce
NIP: 959-083-19-41
REGON: 290737626
KRS: 0000539918

kontakt

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro@amervox.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: -imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
F.H. Amervox Sp. z o.o. Sp. K.
Warszawska 312
25-414 Kielce
PL