Reiki, Bioenergoterapia, Uzdrawiajacy dotyk Sesja (6908418533)

zakończona
49,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny gratis
  • lokalizacja: Hereford, Wielka Brytania
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Witaj!

Jestem Reiki Master - Certyfikowanym przez Sherry Andrea. Praktykującym Anielską Terapie, odczytującym karty Anielskie, medium - Certyfikowanym przez Dr Doreen Virtue. Praktykującym uzdrawianie siłą światła - Certyfikowany przez Deborah King oraz praktykującym terapię z udziałem Archanioła Metatrona - Certyfikowanym przez Tammy Majchrzak. Również doszkalałem się na kursach niecertyfikowanych Johna Hollanda oraz Jamesa Van Praagh. Oczywiście nadal się dokształcam poprzez ciągłą pracę z klientami, kursy oraz książki.

Technikę którą stosuję w swojej pracy jest wypracowaną autorską techniką, która budowała się przez wiele lat dzięki moim doświadczeniom, energiom światła która mną kierowała oraz wspaniałym nauczycielom których spotykałem na mojej drodze wśród nich było moje otoczenie dzięki któremu zauważałem rzeczy których nie dostrzegałem.

Sesja którą oferuje jest 30 minutowa na odległość. Uzdrawianie na odległość działa tak samo jak osobiście. Po złożeniu zamówienia proszę wysłać poprzez email w jakie dni oraz w jakich godzinach najbardziej by odpowiadała sesja. Po zakupieniu sesji przesyłam również informację (pdf) jak przygotować się do takiej sesji jak i odczucia których można się spodziewać. Opinie na temat mojej pracy można przeczytać na stronie anioly. co.uk Również jak macie jakiekolwiek zapytania to proszę śmiało pisać.

CO TO JEST UZDRAWIANIE?

Uzdrawianie jest całkowicie naturalnym procesem. Jest uważane jako korzystny przepływ energii pomiędzy uzdrowicielem a odbiorcą, energia ta zajmuje się chorobą w jej najgłębszym poziomie i uwalnia naturalne zasoby do pracy w najbardziej efektywny sposób dla człowieka.

Co się dzieje w trakcie sesji uzdrawiającej?

Uzdrowiciel pracując niezależnie czy na miejscu czy na odległość, używa rąk, modlitwy lub samej intencji. Przy kontakcie z pacjentem, czy to twarzą w twarz czy na odległość pierwszym objawem najczęsciej jest zrelaksowanie się lub nawet delikatna senność. Niektórzy pacjenci mają odczucie ciepła, zimna, mrowienia, zwiększającego się ciśnienia albo nawet i ból który utrzymywał się głęboko a teraz wychodzi na wierzch. Zdarza się również że nic się nie odczuwa co nie znaczy że uzdrawianie nie działa.

W czym uzdrawianie mi pomoże?

Uzdrawianie pomaga w szerokim zakresie a nawet i w niezwykłym stopniu. Jest to proces rewitalizacji, relaksacji i uwolnienia na głębokim poziomie który pomaga organizmowi uzdrowić, uregulować się w swoim własnym tempie i na swój sposób. W uzdrawianiu szuka się również przyczyny objawów choroby. To może oznaczać że wynik sesji może być korzystny w nieoczekiwany sposób ale niekoniecznie odrazu, naprzykład można zauważyć poprawę w ciągu paru dni po sesji. Może się zdarzyć że wystąpi jakiś rodzaj uwolnienia emocjalnego jako część uzdrowienia.

Jak często powinienem korzystać z takiej sesji?

Jedna sesja powinna być wystarczająca ale często się zdarza że jest potrzebnych więcej. Jeżeli doświadczasz pierwszej sesji to bardzo prawdopodobne że będziesz potrzebować dwóch lub trzech aby skorzystać z uzdrawiania i relaksacji w pełni. Zawsze warto się naradzić z uzdrowicielem w tej kwestii. Można natrafić na różnych uzdrowicieli, ale słuchajcie się intuicji co do wyboru. Jeżeli czujecie się źle w trakcie rozmowy- czy to telefonicznej, czy emailowej lub twarzą w twarz to powinniście zrezygnować z tej osoby i poszukać innej.

Czy muszę być chory aby skorzystać z takiej sesji?

Nie. Uzdrawianie służy przywróceniu się balansu w twoim życiu, w relacjach z innymi, w wyrażaniu uczuć jak i w zmianach oraz potrzebach życiowych. Często pomaga w znalezieniu sensu życia, perspektyw oraz powoduje proces uziemienia - czyli twardego stania na nogach. Z drugiej strony może być przydatne w sytuacjach kryzysowych jak i w ciężkiej chorobie. Można stosować ją jako samodzielną terapie ponieważ nie ma skutków ubocznych jak i łączyć z innymi.

Czy muszę być jakiejkowiek wiary?

Nie. Uzdrowiciele uczą się z różnych źródeł lub poprostu dowiadują się o swoich zdolnościach naturalnie. Nie oczekuje się nic specjalnego od pacjenta, może za wyjątkiem otwartości na wszystko co się dzieje a przedewszystkim zaufania do uzdrowiciela.

Uzdrowiciel i lekarz.

Ważne jest aby utrzymywać kontakt z lekarzem jeżeli chorujesz zwłaszcza że choroba wymaga konwencjonalnego leczenia. Uzdrawianie uzupełnia leczenie lekarskie. Więc jak zobaczysz efekty uzdrawiania to powiedz to lekarzowi bo może dzięki temu zainteresować się tym tematem.

Czy uzdrowiciel powinien mieć kwalifikacje?

W niektórych krajach wymagane jest aby uzdrowiciel działający zawodowo posiadał ubezpieczenie lub przynależał do organizacji związanej z uzdrawianiem. Ważne jest jak uzdrowiciel uczy się dłużej a przedewszystkim pracuje ze sobą - rozwojem osobistym. Jeżeli uzdrowiciel nie ma żadnych kursów to nie znaczy że jest zły, ale w tym przypadku można dowiedzieć się od kogoś znajomego na temat opini lub zaufać własnej intuicji. Czasem nie bez powodu wtrafia się do takich osób.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 82 1090 1098 0000 0001 0476 1494
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

SHIFT 26-28 AUBREY STREET HEREFORD ANGLIA

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 1 dzień

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: -


Adres do zwrotu:
-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy)