regał, stojak na gazety czasopisma (6542406660)

zakończona
120,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 50,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 50,00 zł
  • lokalizacja: Ciche

Regał/ stojak na gazety i czasopisma. W dobrym stanie. Wymiary: wys. 200 cm, szerokość 48 cm, głębokość 50cm. Tel 510 081 549

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 50,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 50,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Witam . Wszystkie części wystawione na aukcjach zostały wcześniej sprawdzone, ponieważ nie wysyłam złomu. Chcę aby każda wysłana część miała wysoką wartość. Jeżeli część posiada wadę staram się ją sfotografować i rzetelnie opisać. Nie mam "wypasionej" strony, ponieważ nie zajmuję się zawodowo sprzedażą części a części pochodzą z przeróbek moich pojazdów. Należy przed zalicytowaniem upewnić się czy dany przedmiot odpowiada Państwu i nie został sprzedany. W tym celu proszę się skontaktować telefonicznie 510 081 549 (uwaga czasem nie ma zasięgu, proszę dzwonić po 15.00) lub napisać e-mai: garalowski@interia.pl. Poczta elektroniczna jest kilka razy dziennie sprawdzana w związku z czym nie ma problemu aby się ze mną skontaktować również do wiadomości można dołączyć zdjęcie lub np. wymiary potrzebnej części z chęcią pomogę. Towar do odbioru w Stare Bystre lub w Nowym Targu. Zapraszam na moje aukcje.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Rafał Garalowski
Stare Bystre 371B
34-407 Stare Bystre
Polska
 
Kupujący informuje telefonicznie o uszkodzeniu lub innej nieprawidłowości następnie odsyła towar na swój koszt.

reklamacje

Towar jest sprawdzany przeze mnie czy nie został uszkodzony podczas ewentualnego montażu lub przesyłek. Jeżeli problem wynika z naszej niedbałości pieniądze za części i przesyłki przesyłamy na wskazane konto. Uwaga proszę zwracać uwagę na opis i zdjęcia, ponieważ na nich umieszczam informacje o uszkodzeniach danej części. Nie przyjmujemy reklamacji jeżeli w opisie podane jest, że część jest uszkodzona.