Reflektor solarny LED, lampa ogrodowa (7062867176)

10 dni do końca

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]
 • informacje dodatkowe: lampa solarna
 • rodzaj: lampa wbijana

opis

Galeria i Specyfikacja
Reflektor solarny LED, lampa ogrodowa

Dekoracyjna lampa solarna - reflektor

Lampa zasilana jest energią słoneczną, co oznacza brak zbędnych kabli plączących się pomiędzy drzewkami oraz oczywiście całkowity brak kosztów za prąd! Dodatkową zaletą tej lampki jest automatyczne włączenie się jej po zmroku, dzięki czemu nie musimy martwić się o to, czy Twój ogród jest pięknie rozświetlony wieczorem - z naszymi lampami solarnymi zawsze będzie!

Specyfikacja techniczna:

 • rodzaj diod LED (3)
 • wymiary bez szpikulca 15 x 11,5 x 22 cm
 • średnica kolektora świecącego 11,5 cm
 • długość stojaka 12 cm
 • akumulator Mignon AA Standard NI-Mh, 600 mAh
 • materiał aluminium
 • czujnik zmierzchu tak
 • żywotność diod 100 000 godzin
 • czas świecenia po pełnym naładowaniu do 8 godzin
 • uwagi akumulatory dołączone do zestawu gratis i nie podlegają reklamacji.

Cena: 102.13 zł !!

Drogi kliencie jeżeli jesteś zainteresoway większą ilością danego towaru zapraszamy do kontaktu poprzez email:

biuro@sklep-calodobo­wy.pl


Dane kontaktowe
722 276 303
Pełna oferta na: SelTop.pl
Pn - Pt / 8.00 - 16.00
Sob / 9.00 - 14.00
biuro@sklep-calodobo­wy.pl
chwilowo niedostępny
chwilowo niedostępny

Informacje o wysyłce

Przesyłki kurierskie wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich.

Wszystkie przesyłki pakujemy w taki sposób, aby bezpiecznie dotarły do odbiorcy bez możliwości ich uszkodzenia, mimo wszystko przesyłka może zostać uszkodzona podczas transportu. Zawsze sprawdzaj przesyłkę przy dostawcy, w razie jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki spisz protokół. Protokół jest potrzebny do ewentualnej reklamacji.

 • Przesyłki kurierskie
 • 18 PLN

Informacje o płatności

Po zaukupie na aukcji allegro oraz po wybraniu formy płatności "Przy wpłacie na konto" prosimy o wpłatę na poniższe konto bankowe.
W tytule wpłaty prosimy podać nick allegro oraz numer aukcji, pozwoli to nam szybciej zidentyfikować kupującego co, powinno znacznie przyśpieszyć wysyłkę towaru.

 • Alior Bank
 • 63 2490 0005 0000 4000 4803 9418

ID Produktu w sklepie: 30010002
Na towar udzielamy 24 miesiące gwarancji !
Wystawiamy faktury
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Choszczno, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

FS-Centrum Sukcesu
Myśliwksa 10a
73-222 Korytowo
Dodatkowe informacje

 UPRAWNIENIA Z RĘKOJMI Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi towar bez wad. W  przypadku stwierdzenia wady towaru – tj. niezgodności rzeczy sprzedanej z  umową – Konsumentowi przysługuje prawo do skorzystania z uprawnień  wynikających z rękojmi. Uprawnienia te przysługują Konsumentowi w  okresie 2 lat od daty doręczenia produktu i 1 roku od daty stwierdzenia  wady towaru. Konsument we wskazanym wyżej okresie może żądać: - naprawy towaru, - wymiany towaru na wolny od wad, - obniżenia ceny towaru albo odstąpienia od umowy sprzedaży - chyba że  sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego  wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie; w przypadku  żądania odstąpienia od umowy stwierdzona wada produktu musi być nadto  istotna. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FS-Centrum Sukcesu
Myśliwska 10a
73-222 Korytowo

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Klientom kupującym u nas produkty jako konsumenci, przysługują stosowne  uprawnienia wynikające z Kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawach  konsumenta (Dz. U. z 2014r. poz. 827 ze zm.). Do zawieranych umów  zastosowanie znajduje także Regulamin Allegro.  Prawo odstąpienia od umowy przysługuje tylko konsumentowi, a więc osobie  fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z prowadzoną  działalnością zawodową lub gospodarczą. Dlatego też prawo odstąpienia od  umowy zawartej na odległość nie przysługuje już przedsiębiorcom.  Konsumentom zamawiającym u nas towary przysługuje: - prawo do odstąpienia od umowy bez konieczności podawania przyczyny  odstąpienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru – zgodnie z art.  27 ustawy o prawach konsumenta; - uprawnienia z rękojmi opisane w Kodeksie cywilnym; - uprawnienia gwarancyjne  Konsument decyduje z jakich przysługujących mu praw korzysta – z prawa  do odstąpienia od umowy zawartej na odległość czy też z uprawnień  wynikających z rękojmi lub gwarancji.  W pewnych wyjątkowych przypadkach Sprzedawca zastrzega dodatkową  możliwość wyrażenia zgody na wymianę zakupionego towaru na inny o tej  samej wartości lub droższy – zależy to jednak każdorazowo od  okoliczności konkretnej sprzedaży oraz woli Sprzedawcy.  PRAWO DO ODSTĄPIENIA UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni  kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia  jakichkolwiek kosztów (co do zasady). Do zachowania terminu wystarczy  wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od  umowy może zostać złożone na przykład:

 - pisemnie – na adres FS-Centrum Sukcesu ul. Myśliwska 10a ,73-222 Korytowo 

 - w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na  adres: biuro@sklep-calodobowy.pl  Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w  załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta (strona 22) oraz pod  niniejszym adresem:formularz zwrotu Korzystanie z przedmiotowego  formularza nie jest jednak obowiązkowe. Szczegółową procedurę związaną z  odstąpieniem od umowy – w tym początek biegu terminu do złożenia  oświadczenia przez Konsumenta, zasady zwrotu towaru Sprzedawcy oraz  zwrotu ceny towaru określa załącznik nr 1 do Ustawy o Prawach Konsumenta  (strona 20). 

O sprzedającym
sklep-calodobowy
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

18

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 722 276 303
poniedziałek - sobota
09:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Firma nasza udziela gwarancji na sprawne działanie towaru. Czas udzielanej gwarancji jest ustalony na każdej z aukcji.Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. W przypadku uznania reklamacji oraz konieczności sprowadzenia niezbędnych podzespołów, lub odesłania towaru do producenta, termin ten może ulec stosownemu przedłużeniu o czym Klient zostanie poinformowany. Nabywca traci prawo do bezpłatnej naprawy w okresie trwania gwarancji w przypadku: - Uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas użytkowania oraz zdarzeń losowych (pęknięć, ułamań, wgnieceń, zarysowań, odprysków itp.), - Uszkodzeń i wad powstałych w transporcie, przy przeładunku, w związku ze złym przechowywaniem, - Napraw, przeróbek i ingerencji dokonanych przez osoby nieupoważnione, - Wadliwego działania urządzeń na skutek wpływu czynników losowych np.: pożar, powódź, nieprawidłowe napięcie zasilania itp. - Stosowania niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych lub środków konserwacyjnych innych niż zalecane przez producenta urządzenia lub w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem. Odesłanie towaru należy zrobić wraz z kopią faktury lub fakturą VAT oraz wypełnionym wydrukowanym formularzem zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. W przypadku podanej wysyłki - 24 godziny - zamówienia składane po godzinie 14:00 realizowane są następnego dnia roboczego.