REFLEKTOR LED STH-30W-4K SonneTech (6911998237)

8 dni do końca
cena kup teraz
102,00 zł
z 30 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • lokalizacja: Wyszków, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
O nas

Strona o mnie
Inne moje aukcje
Moje Komentarze
Dodaj do ulubionych


Kontakt

Masz pytania? Chcesz się z nami skontaktować?

Tel. 29 643 20 87
Email sklep@altcom.waw.pl

Strona www:
ht tps://sklep.altcom.w­aw.pl

ADRES:
ul. Pułtuska 29/5
07-200 Wyszków

NIP: 762-159-07-11
REGON: 140320265

Nr rachunku bankowego:
14 1140 2004 0000 3402 4035 1074
mBank


Wysyłka

Wysyłka po przedpłacie na konto lub poprzez PayU

Metoda wysyłki: Kurier

Proponujemy: REFLEKTOR LED STH-30W-4K SonneTech
Kod produktu: STH-30W-4K

Reflektor do zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Nieporównywalnie większa żywotność diod LED w stosunku do tradycyjnej żarówki halogenowej zapewnia tanią i bezawaryjną pracę.

Zastosowanie wielu diod LED umożliwia lepsze odprowadzenie ciepła, a przez to dłuższą żywotność reflektora oraz pozwala uzyskać równomierny strumień świetlny.

Strumień świetlny: 2700 lm
Kąt świecenia: 120 °
Barwa światła: Neutralna, 4000 ... 4500 K
Wyłącznik zmierzchowy:
Zasilanie: 110 ... 240 V AC
Moc czynna: 30 W
31.6 W (nasze testy)
Współczynnik mocy: 0.95
Sprawność zasilacza: 84 %
Klasa energetyczna: A+
Natężenie oświetlenia w odległości 3m: 118 lx
CRI: > 70
Wybrane cechy:
 • Diody LED SMD 5730
 • Żywotność LED 35 000 h
 • Solidne wykonanie
Obudowa: Aluminium
Klasa szczelności: IP65
Temperatura pracy: -20 °C ... 50 °C
Waga: 1.25 kg
Wymiary: 216 x 217 x 103 mm
Producent / Marka: SonneTech
Gwarancja: 2 lata
Potrzebujesz Pomocy !!!

Firma ALTCOM zajmuje się dobieraniem optymalnych rozwiązań informatycznych i koordynacją ich wdrożeń. Pomożemy Ci się przebić przez gąszcz informacji i licznych producentów, wybierzemy odpowiedni sprzęt, dopasujemy technologię, oprogramowanie oraz sprawimy nadzór nad prawidłową instalacją rozwiązań zarówno w Twojej firmie jak i domu. Dodatkowo specjalnie dla Ciebie jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie typu „custom trainings” dopasowane pod konkretne rozwiązania tak aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie zakupionych technologii.
Zapraszamy do kontaktu: biuro@altcom.waw.pl

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Firma ALTCOM Bartosz Polak od wielu lat działa na polskim rynku usług informatycznych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Oferujemy dostawy profesjonalnych rozwiązań informatycznych dla małego i średniego biznesu oraz dla klientów prywatnych. Głównym i docelowym obszarem naszej opieki informatycznej jest Warszawa, Łódź i okolice. Nasz zespół tworzą młodzi, energiczni ludzie, posiadający wysokie umiejętności techniczne nabyte zarówno na najlepszych polskich uczelniach jak i w praktyce. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresami e-mail: 1. sklep internetowy: sklep@altcom.waw.pl , 2. biuro firmy: biuro@altcom.waw.pl lub telefonicznie pod numerem 29 643 20 87.

kontakt

 • 29 643 20 87
  Inforlinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

reklamacje

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY I ZWROTU TOWARU. W okresie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego produktu, Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość, zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Kupujący ma prawo do skorzystania ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach producenta (dotyczy produktów objętych gwarancją). Kupujący może odstąpić od umowy składając stosowne oświadczenie na formularzu odstąpienia, stanowiącym załącznik do niniejszego regulaminu. Do zachowania wskazanego powyżej terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W razie odstąpienia od umowy zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie (nie później niż w terminie czternastu dni) w stanie niezmienionym. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru (koszty przesyłki) mając na uwadze, aby wybrać taki sposób, by towar dotarł do Sprzedającego w stanie nie zniszczonym. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Reklamacji NIE podlegają: naturalne zużycie produktu, uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia powstałe w skutek użytkowania produktów w sposób niezgodny z przeznaczeniem. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży. Sprzedający na podstawie art. 558§1 Kodeksu cywilnego całkowicie wyłącza odpowiedzialność wobec Klientów z tytułu wad fizycznych i prawnych (rękojmia). Przedsiębiorcy są na innych zasadach gwarancji: roczna gwarancja producenta (chyba że producent określi inaczej), brak Gwarancji sprzedawcy, brak możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni (chyba, że sprzęt jest uszkodzony). Okres naprawy gwarancyjnej określa producent bądź serwis gwarancyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za przedłużającą się naprawę gwarancyjną. Ewentualnych roszczeń gwarancynyjch, przedsiębiorcy muszą dochodzić u producenta danego produktu.

pozostałe informacje

Wysyłka: Towar wysyłamy firma kurierską w ciągu 72h od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.