RED DEAD REDEMPTION + UNDEAD NIGHTMARE- ANG - PS3 (6912014356)

zakończona
19,90 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Birmingham, Stany Zjednoczone Ameryki
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • granice wiekowe: dla dorosłych
  • wersja językowa gry: angielska
  • wersja: cyfrowa
Mail: panoramix200@op.pl
GG: 45678530
Po wpłacie wysyłam dane do konta i dokładną instrukcję jak pobrać grę na adres e-mail podany w danych Allegro

Witam. Mam do sprzedania grę Red Dead Redemption + Undead Nightmare (wersja cyfrowa) do pobrania z PlaystationStore, będzie można grać na każdym koncie w konsoli. Grę udostępniam raz do pobrania. Wersja językowa: angielska

Red Dead Redemption to western, którego poprzednia część, Red Dead Revolver, ukazała się w 2004 roku na konsole Xbox i PlayStation 2. Druga część serii nie jest jednak w żadnej mierze kontynuacją, ale oddzielną historią rozgrywającą się w zupełnie innym okresie. Za stworzenie drugiej części odpowiada studio Rockstar San Diego, czyli jeden z oddziałów firmy, którą zwykliśmy kojarzyć przede wszystkim z serią Grand Theft Auto. Twórcy tej produkcji pracowali także przy wyścigach Midnight Club oraz świetnej symulacji tenisa stołowego Table Tennis.

Wcielamy się w byłego rzezimieszka, Johna Marstona, który musi odnaleźć się w brutalnym świecie Dzikiego Zachodu wkraczającego w XX wiek. Na prerii coraz częściej pojawiają się przedstawiciele rządu, za którymi nadciągają pierwsze oznaki uprzemysłowienia. Twórcy przygotowali iście epicką historię osadzoną w klasycznej konwencji westernu. Całość opowiada o schyłku niezwykłej ery Dzikiego Zachodu i ostatnich dniach wielkich rewolwerowców.

Tytuł jest kombinacją zapierających dech w piersiach krajobrazów i szybkiej akcji. Podczas zabawy poznajemy niuanse skomplikowanej fabuły, pełnej pobocznych wątków i dodatkowych zadań. Oczywiście wiele z nich bazuje na charakterystycznych scenach z filmów o podobnej tematyce, więc nieraz bierzemy udział przykładowo w widowiskowych pojedynkach lub gonitwach za pędzącym dyliżansem. Poszczególne misje dostępne są w różnych rejonach obszernego, otwartego świata, oferującego dużą dozę swobody. Możemy zwiedzić wiele pomniejszych, charakterystycznych miasteczek, przepastne tereny prerii pełnej dzikiej przyrody i zwierząt, oraz pasma górskie z wąskimi przesmykami.

Podczas zabawy niejednokrotnie musimy użyć przypiętych do pasa rewolwerów – ten dziki świat pełen jest rozmaitych niebezpieczeństw, także w postaci innych ludzi. Nie do wszystkich napotkanych osób trzeba jednak od razu strzelać. Wirtualny Dziki Zachód zamieszkuje mnóstwo charyzmatycznych osobników, z którymi warto zamienić kilka słów. Oprócz tego, podczas licznych konnych podróży musimy poradzić sobie z nieprzystępnością otaczającego nas surowego środowiska.

Gra wykorzystuje spore możliwości silnika RAGE, znanego chociażby z Grand Theft Auto IV. Dzięki niemu stworzono świetnie wyglądający, ogromny świat, pełen szczegółów i chociażby efektów atmosferycznych. Warto zwrócić uwagę także na zmieniającą się porę dnia i ładnie zrealizowane oświetlenie. Zabawę urozmaica klimatyczna ścieżka dźwiękowa.
Źródło: http://www.gry-onlin­e.pl/S016.asp?ID=127­73

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

Gry wysyłane są w dniach pn-pt w godzinach 12-22 w weekendy wysyłka może być opóźniona

Dane do konta z grą wraz z instrukcją do pobrania wysyłane są TYLKO na adres mailowy na który zarejestrowane jest Państwa konto, proszę więc nie podawać innych adresów mailowych do wysyłki niż ten z konta Allegro bo będą one ignorowane.

Po wysyłce danych proszę pobrać grę w ciągu 48 godzin, oczywiście można wydłużyć ten czas ale w takim wypadku proszę o kontakt

Niezarejestrowani i osoby poniżej 10 komentarzy mogą czekać na wysyłkę do 10 dni roboczych (nie jest to regułą ale zastrzegamy sobie taką możliwość)