Ręcznik z Haftem Prezent na Chrzest Roczek Dziecko (6912075927)

zakończona
39,90 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,00 zł
Zakupy od 450 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Swarzędz, Luboń, Poznań, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 do 16:00.

Telefon:
604-439-974

E-mail:

mix_firma@wp.pl

Firma Mix Marcin Filusz
Łowęcin, ul. Pszenna 11
62-020 Swarzędz

Numer konta bankowego:

76 1140 2004 0000

3502 5357 8866


Paczki wysyłamy w dni robocze, standardowo w ciągu 24h
(nigdy nie później niż 48h)
od otrzymania wpłaty lub zamówienia za pobraniem oraz pełnej informacji dotyczącej realizacji zamówienia.


Zamówienia przyjmujemy

w dni robocze do godz. 17:00.
Po tym czasie zamówienie będzie traktowane, jak przyjęte

do realizacji dnia następnego.

Zapraszamy do zakupu grubego ręcznika kąpielowego 70x140cm
z Twoim indywidualnym haftem: imieniem, danymi urodzenia, itp
.
Piękny prezent i pamiątka dla dziecka.

Co otrzymasz w cenie

Wysokiej jakości, gruby ręcznik kąpielowy 70x140cm, o gramaturze 500g/m2, 100% bawełna, polski producent. Ręcznik cechuje się bardzo dobrą chłonnością wody, miękkością oraz intensywnymi i trwałymi kolorami.
Bardzo miły w dotyku.

Haft na ręczniku

Na ręczniku wykonamy Twój haft złożony z 5-6 wyrazów lub 3 wyrazów i grafiki. Data traktowana jest, jak 1 wyraz. Pole haftu wynosi 15x20cm. Wielkość liter dostosowana jest do ilości i długości wyrazów. Hafty wykonywane są na środku góry ręcznika. Hafty są duże i starannie wykonane.

Dekoracja ręcznika

Nasze wykwalifikowane florystki wykonają wybraną przez Państwa dekorację okolicznościową z wysokiej jakości dodatków florystycznych, które doskonale imitują żywe. Ręcznik pakowany jest w celofan i rafię, dokładamy mały bilecik na indywidualne życzenia.

Ręcznik + Haft + Dekoracja = Prezent gotowy do wręczenia

Wysyłka

Paczki wysyłamy w ciągu 24-48h od otrzymania wpłaty. Nasze produkty pakowane są w nowe kartony, zabezpieczane, aby nie uległy zniszczeniu w trakcie transportu. Jeśli prezent wysyłany jest bezpośrednio do osób obdarowywanych i nie chcesz, aby potwierdzenie zakupu było dołączone do paczki poinformuj nas o tym. W takiej sytuacji wypiszemy również życzenia na bileciku.

Informacje po zakupie - wyślij mailem lub w formularzu dostawy Allegro:
- wzór dekorowania (opakowania) ręcznika,
- kolor ręcznika,
- treść haftu, kolor nici, numer aplikacji graficznej, numer czcionki.

Dostępne kolory ręczników

Wzory dekorowania (opakowania) ręczników

Aplikacje graficzne

Kolory nici i numery czcionek

Kolory otrzymanych przez Państwa produktów mogą nieznacznie różnić się od tych prezentowanych na zdjęciach
ze względu na indywidualne ustawienia monitora oraz intensywność światła podczas robienia zdjęć.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji: 604-439-974

Zapraszamy do zakupu oraz zapoznania się
z naszymi innymi produktami:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u MIX_FIRMA za co najmniej 450 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 76 1140 2004 0000 3502 5357 8866
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Paczki wysyłane są w dni robocze od poniedziałku do piątku. Przy wyborze przesyłki kurierskiej za wszystkie zakupione produkty płacisz tylko raz.
W razie pytań prosimy o kontakt: 604-439-974
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Firma Mix Marcin Filusz
Pszenna 11
62-020 Swarzędz
NIP: 777-228-91-68
REGON: 639800243

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Firma Mix Marcin Filusz
Pułaskiego 8a
62-030 Luboń
Polska
 
Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas listownie: Firma Mix Marcin Filusz, Pszenna 11, 62-020 Swarzędz, telefonicznie: 604-439-974 lub mailowo: mix_firma@wp.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe, który prześlemy Państwu mailowo. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Skutki odstąpienia od umowyW przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres naszej pracowni: Firma Mix Marcin Filusz, Pułaskiego 8a, 62-030 Luboń niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.

reklamacje

W wypadku gdy towar ma wadę, konsument może żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy sprzedaży, wymiany towaru na pozbawiony wad albo jego naprawy. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania towaru konsumentowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu poprzednim. Konsument, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy, na jego koszt. Sprzedawca ustosunkuje się do roszczenia konsumenta w terminie 14 dni.

pozostałe informacje

Zamówienia wysyłamy w ciągu 24h, pod warunkiem, że zostało złożone do godz. 17 od poniedziałku do piątku i do tego czasu otrzymaliśmy wpłatę lub zamówienie płatne przy odbiorze. Realne kolory ręczników oraz dekoracji mogą nieznacznie się różnić od prezentowanych na naszych zdjęciach ze względu na indywidualne ustawienia monitorów oraz światło podczas wykonywania zdjęć.