Ręcznik 70x140 TWÓJ HAFT DZIEŃ KOBIET (7209562408)

zakończona
45,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Kurier wieczór
  nowość
  12,24 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 10,99 zł
Zakupy od 300 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Białogard, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
Usługi
 • Zapakuj na prezent 0,00 zł

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • gramatura ręcznika: 410-500 GSM
 • z dedykacją: tak
 • wymiary ręcznika: 70x140cm
 • kolor: biały, kremowy, beżowy, odcienie żółtego, odcienie czerwieni, odcienie różowego, odcienie fioletowego, odcienie niebieskiego, odcienie zieleni, odcienie brązowego, odcienie szarości, czarny

Opis

PUSZYSTY RĘCZNIK 70x140cm NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Idealny prezenty na Urodziny, Imieniny, Walentynki, a także Dzień Kobiet!

Masz blisko siebie osobę dla Ciebie wyjątkową i szczególną? Zadbaj o to by poczuła jak ważna jest dla Ciebie i podaruj prezent równie wyjątkowy jak Ona.

Przedmiotem aukcji jest niezwykle miękki i chłonny bawełniany ręcznik o wymiarach 70x140cm oraz gramaturze 500gsm z wyhaftowaną grafiką i Twoim tekstem. Ręcznik w formie cukierka pakujemy w folie celofan przewiązanego z dwóch stron wstążką abyście dostali Państwo GOTOWY PREZENT do wręczenia. Nie potrzebujemy bogatych dodatków florystycznych, w Naszych realizacjach na pierwszym miejscu jest haft, największa ozdoba ręcznika:)

Gotowy i zapakowany ręcznik prezentuje się elegancko i z klasą. To niepowtarzalny prezent z okazji Ślubu, Walentynek, Imienin, Urodzin, Rocznicy Ślubu czy z okazji Dnia Kobiet;)

Powyższe zdjęcia to jedna z wielu możliwości jakie możecie Państwo stworzyć z bogatej opcji kolorystycznej ręczników, czcionek i nici. Macie Państwo własną wizję IDEALNEGO prezentu? Pomożemy Wam go stworzyć:)

Krok po kroku przeprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy tworzenia zestawu. W każdym kroku proszę zapisać symbol wybranej pozycji, np. dla ręcznika wrzosowego - R05 itd. Dla ułatwienia można skopiować poniższą specyfikację zamówienia i załączyć go w wiadomości do sprzedającego podczas składania zamówienia.

Specyfikacja zamówienia:

 1. Kolor ręcznika: R.
 2. Grafika na ręcznik: GR...
 3. Czcionka do haftu: F....
 4. Kolor nici dedykacji: N... 

KROK 1: Zaczynamy od wyboru koloru ręcznika.

Ręczniki na których wykonujemy haft są 100% bawełniane, polskiego producenta, wykonane z wysokiej jakości materiałów, opatrzonych certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

KROK 2: Wybór grafiki.

KROK 3: Wybór kroju pisma. Z doświadczenia wiemy że najlepiej na ręcznikach prezentują się czcionki pogrubione, tekst jest wówczas bardziej czytelny.

KROK 4: Wybór koloru nici. Do Państwa dyspozycji oddajemy 56 kolorów nici naszej podstawowej palety. Wiersz pierwszy (N101-N108) to nici neonowe (jaskrawe). Haft wykonujemy na najwyższej jakości niciach opatrzonych certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 niemieckiej marki Gunold.

KROK 5: To nic innego jak złożenie zamówienia, które po zrealizowaniu zapakujemy w nowy karton i wyślemy wybraną formą dostawy.

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Białogard, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u MW-DEKOR-PL za co najmniej 300.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
12
czas realizacji
3-4 dni robocze
Kurier wieczór
pierwsza sztuka
12,24 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
12,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
12
czas realizacji
4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
10,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
12
czas realizacji
4 dni robocze

Punkty odbioru

MW-DEKOR
Zaułek Drzewny 1/1
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie
email: allegro@mw-dekor.pl
tel.: 608343171

 • poniedziałek - sobota 09:00 - 17:00

wymagana przedpłata
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

MW-DEKOR Monika Wencelis - REKLAMACJA
Zaułek Drzewny 1/1
78-200 Białogard
Dodatkowe informacje

 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@mw-dekor.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego; datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji; przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego; wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 
 3. Jeśli reklamacja składana jest z tytułu uszkodzenia w transporcie, zaleca się dołączenie protokołu szkody spisanego przez przewoźnika. Protokół taki ułatwi procedowanie reklamacji z tego tytułu. 
 4. Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
 5. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 
 6. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
 7. Rękojmia za wady. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, to kupujący (konsument, chyba że opis aukcji stanowi inaczej) korzystający z tego trybu może: żądać wymiany rzeczy na wolną od wad, żądać usunięcia wady, złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, a w konsekwencji żądać zwrotu gotówki.
 8. Jeżeli kupujący wybierze wymianę rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady, to sprzedawca jest obowiązany wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla kupującego. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu kupującego, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów.
 9. Jeśli kupujący wybierze obniżenie ceny lub odstąpienie od umowy, to sprzedawca będzie mógł uniemożliwić realizację tych uprawnień, jeżeli niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona lub naprawiana przez sprzedawcę albo sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady. Jeżeli kupującym jest konsument, może zamiast zaproponowanego przez sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez sprzedawcę. Szczegółowe zasady reklamacji z tytułu rękojmi reguluje Kodeks Cywilny. 
 10. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim (oddział zamiejscowy) przy Delegaturze Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Koszalinie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.    

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

MW-DEKOR Monika Wencelis
Zaułek Drzewny 1/1
78-200 Białogard

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Szanowny Konsumencie, jeśli dokonałeś zakupu na naszych aukcjach informujemy, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami (ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r.) masz prawo zwrócić towar bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy lub w którym inna osoba wskazana przez Ciebie (z wykluczeniem przewoźnika) weszła w posiadanie rzeczy.


Aby skorzystać z powyższego prawa należy wysłać jednoznaczne oświadczenie.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy możesz przekazać do nas w następujący sposób:

 • listownie na adres: MW-DEKOR Monika Wencelis, ul. Zaułek Drzewny 1/1, 78-200 Białogard,
 • wysyłając wiadomość e-mail na adres biuro@mw-dekor.pl,
 • telefonicznie pod numerem: +48 608343171


Zwracany towar należy odesłać lub przekazać na adres MW-DEKOR Monika Wencelis, ul. Zaułek Drzewny 1/1, 78-200 Białogard maksymalnie w ciągu 14 dni od dnia poinformowania nas o odstąpieniu od umowy. Termin ten uważa się za zachowany, jeśli odeślesz rzecz przed upływem 14 dni. W związku z odstąpieniem od umowy, koszty odesłania towaru ponosi kupujący. Zwracane towary powinny być należycie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem.


W wypadku odstąpienia o umowy zwrócimy Ci wszelkie dokonane przez Ciebie płatności w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Zwrotu płatności dokonanym niezwłocznie i nie później niż w ciągu 14 dni od momentu poinformowania nas o odstąpieniu od umowy. Zwracane należności przekażemy tymi samymi środkami płatniczymi, które zostały wybrane w trakcie transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inny sposób przeprowadzenia tej operacji. W każdym przypadku nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat związanych z tym zwrotem. Jednocześnie informujemy, iż możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwracanej rzeczy.

Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż niezbędny  do  stwierdzenia jej cech, charakteru oraz funkcjonowania. W takim przypadku wartość zwracanej kwoty zostanie pomniejszona proporcjonalnie do zużycia. 

 

Szanowny Kupujący (konsumencie) informujemy, iż  w niektórych sytuajach następuje wyłączenia prawa do odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro (Podstawa prawna: art. 38 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r.)

 • świadczeniu usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
 • w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
 • w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
 • w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji (jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy);
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej w drodze aukcji publicznej (licytacje w Allegro nie są aukcjami publicznymi);
 • świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
 • dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.  
   

Usługi dodatkowe

Zapakuj na prezent

0,00 zł
Zapakuj na prezent - szczegóły

Całość GRATIS zapakujemy w celofan przewiązany ozdobną wstążką lub innym dodatkiem pasującym do oferty. W MW-DEKOR-PL to standard, dlatego nic za to nie płacisz :)


Odstąpienie od umowy

Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kosztów za usługi dodatkowe, jeśli doszło do ich całkowitej realizacji (przepis z ustawy)

O sprzedającym
MW-DEKOR-PL
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

75

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Monika Wencelis
MW-DEKOR Monika Wencelis
Zaułek Drzewny, 1/1
78-200 Białogard
REGON: 365788152
NIP: 2530102525

Kontakt

 • 608****** (pokaż)
 • 792****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Spersonalizowany prezent, ale jaki?

Właśnie na takie pytania staramy się dla Państwa zneleźć odpowiedź.

MW-DEKOR to firma specjalizująca się w hafcie komputerowym dla firm i osób prywatnych.

Pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości, wykorzystujemy nici wiodącego producenta, haft wykonujemy na materiałach spełniających wysokie normy w tym Oeko-Tex® Standard.

Jeśli posiadaja Państwo własny pomysł na realizację prosimy o kontakt, a postaramy się spełnić Państwa oczekiwania.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą całą ofertą i życzymy udanych zakupów.

Aukcje internetowe oferowane pod nazwą MW-DEKOR-PL na platformie Allegro prowadzone są przez Monikę Wencelis prowadzącą działalnośc gospodarczą pod firmą MW-DEKOR Monika Wencelis wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP: 2530102525; REGON: 365788152.

Pozostałe informacje

 1. PŁATNOŚĆ: Płatności przyjmujemy za pośrednictwem szybkich płatności Allegro Finanse oraz bezpośrednio na nasze konto bankowe. W wypadku przelewu tradycyjnego w tytule przelewu należy podać nick z allegro. Przelew tradycyjny lub płatność Allegro Finanse należy dokonać do 7 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia. W tytule przelewu proszę nie podawać specyfikacji zamówienia, ani żadnych innych danych poza wymienionym powyżej.
 2. WYSYŁKA: Wysyłamy paczki tylko przedpłacone (oferujemy głównie przedmioty nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb), chyba że opis aukcji stanowi inaczej.
 3. TERMIN REALIZACJI: Wszelkie zamówienia staramy się realizować jak najszybciej. Zależnie jednak od ilości zleceń czas realizacji wynosi od 2 do 4 dni roboczych (z wykluczeniem zamówień hurtowych - patrz punkt 13). Jeśli potrzebna jest ekspresowa realizacja prosimy o uprzedni kontakt. Termin realizacji liczony jest od momentu zaksięgowania na naszym koncie wpałaty za produkt powiększonej o koszt przesyłki oraz przesłania specyfikacji zamówienie, jeśli produkt podlega personalizacji lub jest wielowariantowy i wymaga wyboru koloru, rozmiaru itd. Zamówienia złożone po godzinie 13 traktowane są jak zamówienia złożone w kolejnym dniu roboczym. 
 4. Kupujący przystepując do aukcji składa ofertę kupna, która go wiąże w skutkach prawnych.
 5. Kupujący po złożeniu oferty kupna wybiera sposób dostawy, formę płatności, a w razie konieczności inny adres dostawy oraz dane do wystawienia faktury. W polu "informacje dla sprzedającego" Kupujący podaje specyfikację zamówienia (forma zalecena przesłania specyfikacji). Dane niezbędne do przesłania komplementarnej specyfikacji zamówienia podane są każdorazowo w opisie danej aukcji. Kupujący może przesłac specyfikację zamowienia w inny sposób, ale w tym wypadku powinien powiadomić o takim fakcie Sprzedającego poprzez pozostawienie odpowiedniej notatki w polu "informacje dla sprzedającego" lub korzystając z dostepnych form kontaktu. Przesłanie specyfikacji inaczej niż poprzez zalecaną forme kontaktu może wydłużyć realizację zamówienia za co Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności.
 6. Sposoby oraz godziny kontaktu opisuje sekcja 'Kontakt' będąca częścią 'informacji od sprzedającego'.
 7. Sposoby oraz procedury reklamacji opisuje sekcja 'reklamacje' będąca częścią 'informacji od sprzedającego'.
 8. Sposoby przeprowadzania zwrotów opisuje sekcja 'zwroty' będąca częścią 'informacji od sprzedającego'.
 9. Kupujący jest zobowiązany do odebrania przesyłki. Przesyka, która powróci do Sprzedawcy jako nieodebrana, jest możliwa do ponownej wysyłki pod warunkiem uiszczenia kosztów przesyłki powrotnej oraz kosztów ponownej wysyłki do Kupującego.
 10. Kolory na aukcjach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych z powodów różnych ustawień monitorów oraz warunków oświetleniowych. Sprzedawca stara się, aby prezentowane fotografie były jak najbardziej rzeczywiste i odzwierciedlały kolorystykę finalnych produktów.
 11. Sprzedający zastrzega sobie prawo do użycia fotografi wszelkich realizacji w celach reklamowych.
 12. Sprzedający oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.
 13. Sprzedający prowadzi sprzedaż detaliczną, zamówienienia hurtowe (gdy ilość zamawianych sztuk danego towaru przekracza 10 sztuk)  są mozliwe po wcześniejszym uzgodnieniu. Czas realizacji zamówień hurtowych ustalany jest indywidualnie.
Wyświetlenia:13
Numer oferty:7209562408
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry

Na czasie