RANGE ROVER P38 PROGI BOCZNE STALOWE HD offroad (6931003301)

zakończona
950,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 50,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 70,00 zł
 • lokalizacja: Janów Lubelski, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 30.00 [kg]

Kontakt

Adres:
MP Off Road Service
Zofianka Górna 9
23-300 Janów Lubelski

Numer rachunku bankowego:
22 1500 1735 1217 3004 8590 0000
Bank Zachodni WBK

Poczta e-mail:
sklep@mp4x4.pl
biuro@mp4x4.pl

Telefon:
531 517 560 Mateusz
507 628 655 Michał

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00

Wysyłka

Dziękujemy za wybór naszego sklepu internetowego oraz skorzystanie z jego usług. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni z jakości naszego asortymentu oraz z szybkości dokonywanych zakupów.

Towar wysyłamy kurierem DPD lub Raben od poniedziałku do piątku. Zamówienia złożone do godziny 12 są realizowane jeszcze tego samego dnia i wysyłka następuje od razu po zaksięgowaniu wpłaty na konto lub od potwierdzenia wysyłki za pobraniem. Zamówienia złożone w weekendy lub inne dni wolne od pracy realizujemy w najbliższy dzień roboczy.

Po zakupie danego asortymentu zamówienie jest realizowane i przygotowywana jest przesyłka.

Możliwy jest również odbiór osobisty w naszej siedzibie w Janowie Lubelskim. Dodatkowo możemy zakupiony towar zamontować w naszym serwisie lub udzielić wskazówek odnośnie jego montażu.

Progi boczne HD do Range Rover P38

Progi rurowe wykonane z elementów stalowych ciętych laserowo. Całość malowana proszkowo dwiema warstwami. Montaż naszych progów nie wymaga użycia spawarki.

Na zamówienie możemy wykonać progi krótsze pod podcięte błotniki.

W komplecie 2 sztuki progów na obie strony samochodu wraz z uchwytami mocującymi oraz śrubami.

Produkt nowy, produkcja MP Off Road Service (nie import z Chin).

Na zdjęciach progi zamontowane w Range Roverze P38:

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 22 1500 1735 1217 3004 8590 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 50,00 zł
kolejna sztuka: 20,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 70,00 zł
kolejna sztuka: 30,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

MP Off-Road Service
Zofianka Górna 9
23-300 Janów Lubelski
NIP: 8621510463
REGON: 060499404

Wytwarzane przez nas części są wynikiem ponad 20 lat doświadczenia w modyfikacjach samochodów terenowych oraz wypraw off-roadowych i sprawdzaniem praktycznych możliwości naszych produktów.  Ciągle pracujemy nad ulepszaniem wytwarzanych elementów oraz nad wprowadzaniem nowych serii.

Obecnie zakres naszej działalności obejmuje:

- wytwarzanie zderzaków, osłon, elementów zawieszenia oraz bagażników insygnowanych logiem  MP

- przygotowanie aut do wypraw terenowych

- serwis samochodów terenowych

- sprzedaż części zamiennych oraz akcesoriów offroad

- specjalizujemy się w marce LandRover

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Numer konta do płatności zwykłym przelewem bankowym:

22 1500 1735 1217 3004 8590 0000

Wystawiamy faktury VAT. Fakturę dosyłamy w ciągu 7dni pocztą eletroniczną bądź pocztą tradycyjną.


1.Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014 r. poz. 827 ze zm.), Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. 

2.Reklamacje towaru zakupionego przez platformę Allegro i dostarczonego za pośrednictwem firmy kurierskiej, należy odesłać na adres wskazany w sekcji reklamacje.

3.Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów, akceptuje wystawianie i przesyłanie przez Sprzedawcę faktur w formie elektronicznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. 2005, nr 133, poz. 1119). 

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta. 

5.W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży. 

6. Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.). 

7. UWAGA! Nie wysyłamy części za granicę za pobraniem! / Attention! We don't send any parts by COD abroad - the only way to buy a parts is to make a prepayment! 

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
MP Off Road Service
Zofianka Górna 9
23-300 Janów Lubelski
PL
Dodatkowe informacje

 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma  14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o  odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do  odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien  nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych  od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez  Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem  środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za  niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości  rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza  konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.  UWAGA: Nie przyjmujemy zwrotów przesyłanych za pobraniem. Prosimy więc  liczyć się z tym, że taka przesyłka nie zostanie odebrana i żadnym razie  nie pokryjemy kosztów związanych z jej wysłaniem. Przesyłki zwrotne  należy właściwie zabezpieczyć przed ich uszkodzeniem. Nieodpowiednie  zabezpieczenie towarów, ich zniszczenie lub zgniecenie na skutek  niewłaściwego zapakowania może być podstawą do wykluczenia prawa zwrotu.  Sklep zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o wartość  wyrządzonej szkody. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie  wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający  poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania  rzeczy. 

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
MP Off Road Service Michał Portka
Zofianka Górna 9
23-300 Janów Lubelski
PL
Dodatkowe informacje

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od dnia jej złożenia w  siedzibie firmy / przesłania maila informacyjnego. Przed odesłaniem  produktu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny / mailowy – jest to  umotywowane każdorazowym indywidualnym rozpatrzeniem sytuacji.  Reklamowany towar należy odesłać na adres sklepu wraz z dowodem zakupu,  opisem przyczyny reklamacji oraz roszczeniami gwarancyjnymi ze strony  Kupującego. UWAGA: Nie przyjmujemy reklamacji przesyłanych za pobraniem.  Prosimy więc liczyć się z tym, że taka przesyłka nie zostanie odebrana i  nie pokryjemy kosztów związanych z jej wysłaniem. Są to ogólne warunki reklamacji - zastrzegamy, że sprzedawne przez nas produkty moga mieć indywidualnie określone zasady reklamacji.

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: producenta/dystrybutora

Okres gwarancji: 24 miesiące