Ramka cyfrowa INTENSO PHOTO AGENT 7'' FV 23% (6910922392)

zakończona
44,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 14,00 zł
  • lokalizacja: Legnica
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • przekątna ekranu (cale): 7.0

WITAMY NA AUKCJACH

OUTLET_APPLE

Ramka cyfrowa INTENSO PHOTO AGENT 7'' FV 23%
TOWAR UŻYWANY, WIDOCZNY NA FOTO
POLAMANA PODPÓRKA POD RAMKE JAK NA FOTO, MOŻNA SKLEIĆ NA STAŁE

PUDEŁKO KOMPLET, AKCESORIA ZAFOLIOWANE
PEŁNA FAKTURA VAT 23%

KUPUJESZ OD FIRMY


100% ORYGINALNY

100% ZADOWOLENIA

GWARANCJA ROZRUCHOWA 30 DNI

W KOMPLECIE :


RAMKA

ORYGINALNA ŁADOWARKA

PILOT

PUDEŁKO


mail:

outlet.jablko@gmail.­com

DHL

lub

PAYU, WPŁATA NA KONTO LUB PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE.


© PanelReklamowy

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

W przypadku odstąpienia od zakupu lub reklamacji, zwroty proszę kierować na adres:


Piotr Kuczynski

 Łaziska 78L

 59-700 Bolesławiec


Pod innym adresem, przesyłki nie zostaną odebrane. 


kontakt

reklamacje

Postępowanie reklamacyjne: Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: a. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Nabywcy, login Nabywcy oraz numer aukcji, b. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, c. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Nabywcy, d. okoliczności uzasadniające reklamację, Sprzedawca może odmówić rozpoznania reklamacji jeśli wskazane przez Nabywcę dane nie będą wystarczające do rozpatrzenia reklamacji, w tym ustalenia Umowy, której reklamacja dotyczy lub danych umożliwiających kontakt z Nabywcą. Reklamacja powinna zostać rozpatrzona w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedawcę reklamowanego towaru. O rozstrzygnięciu reklamacji Nabywca zostanie poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź telefonicznie. Reklamowany przedmiot należy odesłać na adres naszej firmy.Przesyłki wysłane na inny adres nie będą odbierane. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

pozostałe informacje

WSZYSTKIE PRZESYŁKI SĄ WYSYŁANE W CIAGU 24-48H OD MOMENTU OTRZYMANIA PŁATNOŚCI. TOWAR JEST WYSYŁANY POCZTĄ POLSKĄ, DO WYBORU MACIE PAŃSTWO: 1. LIST POLECONY, 2. KURIER POCZTEX 48.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Piotr Kuczynski
Łaziska 78L
59-700 Bolesławiec
PL
Dodatkowe informacje

W przypadku zwrotu, uprzejmie prosimy o dołączenie do przesyłki formularza zwrotu, który jest dostępny do pobrania w poniższym linku:
 http://axc.webd.pl/for/odstapienie.pdf 

ZGODNIE Z PRAWEM TOWAR MUSI BYC ODESŁANY W STANIE NIEZMIENIONYM, BEZ OZNAK UŻYTKOWANIA, W ORYGINALNYM OPAKOWANIU ŁĄCZNIE Z DOKUMENTEM ZAKUPU. Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży: Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 3) zawartej w drodze licytacji; 4) udokumentowanych, na życzenie Kupującego, firmową fakturą VAT, gdyż oznacza to, że zakup jest dokonany w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.