RAMKA CYFROWA EKRAN GOCLEVER ZOOM.ME WiFi IPS USB (5840588923)

169,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost darmowa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
 • lokalizacja: Przeźmierowo, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • przekątna ekranu (cale): 7

opis

 • Infolinia: 616 460 245
 • Email: kontakt@goclever.pl
 • Pracujemy: pon. - pt. w godz. 9:30 - 16:30

ZOOM.ME


Ekran do zdjęć 7 cali z WiFi i 3G

Promocja 169 zł

- Wbudowany moduł WiFi
- Moduł 3G
- Funkcja bezprzewodowego routera
- Ponadczasowy design
- Wysokiej klasy ekran
- Bezobsługowy
- Zdalnie sterowane
- Pojemny album
- Niespotykana funkcjonalność
- Unikatowy w skali

ZOOM.ME


Ramka nowej generacji


ZOOM.ME 3G


Niezwykła ramka w wersji 3G

To niezwykłe urządzenie pełni funkcję bezprzewodowego routera - pozwala stworzyć domową sieć internetową dla maksymalnie 5 użytkowników. Nasza ramka jako jedyna na rynku posiada wejście na karte sim!

Po umieszczeniu karty sim do ramki ZOOM.ME zyskujemy zupełnie nowe możliwości. Możemy wtedy odbierać zdjęcia na naszej ramce bez konieczności połączenia z internetem. Ponieważ po umieszczeniu karty sim ramka niedosyć, że sama ma połączenie z internetem to jeszcze dodatkowow może udostęniać internet innym użytkownikom w domu.

ZOOM.ME


Nowe podejście do komunikacji z bliskimi

Sercem funkcjonalności jest wykorzystanie estetycznego i prostego w obsłudze ekranu. Wyświetlają się na nim zdjęcia wysłane przez bliskich ze smartfonów za pośrednictwem dedykowanej, darmowej aplikacji.

W chwili, którą chcesz się podzielić, robisz zdjęcie smartfonem. Przez aplikację wysyłasz
je bezpośrednio na ZOOM.ME osób, które są dla Ciebie ważne. Użytkownik ZOOM.ME nie musi nic robić, zdjęcie wyświetla się automatycznie i pozwala mu poczuć emocje tej niepowtarzalnej chwili. Razem z innymi zdjęciami przesłanymi przez bliskie osoby, ZOOM.ME tworzy niepowtarzalny i zawsze aktualny album rodzinny. Dzięki ZOOM.ME każda chwila uchwycona na fotografii może stać się prezentem. Zdjęcia można wysyłać na kilka ZOOM.ME jednocześnie. Każde ZOOM.ME może odbierać obrazy od dowolnej liczby bliskich.

Czym jest ZOOM.ME


Nowatorskie rozwiązanie

ZOOM.ME to nowe podejście do komunikacji z bliskimi. Dzięki ZOOM.ME każdy może dzielić się z przyjaciółmi wspaniałymi chwilami uchwyconymi na zdjęciach.

Ekran ZOOM.ME


Dopasowane dla każdego

Sercem funkcjonalności jest wyjątkowo estetyczny i prosty w obsłudze ekran. Wyświetlają się na nim zdjęcia wysłane przez bliskich ze smartfonów za pośrednictwem darmowej aplikacji. Wysłane zdjęcie automatyczne wyświetla się na ZOOM.ME Twoich bliskich. Użytkownik ekranu nie musi nic robić. Zdjęcie od razu pojawi się na ekranie. Twoim bliskim ZOOM.ME pozwala poczuć emocje chwili, którą się z nimi dzielisz.

Wspaniałe chwile


Zdjęcie które jest wszędzie

Są chwile uchwycone na zdjęciach, którymi chcesz się podzielić z bliskimi. Dzięki ZOOM.ME możesz przemienić je w wyjątkowy prezent. W chwili, którą chcesz się podzielić z bliskimi, robisz zdjęcie smartfonem. Wybierasz osoby, do których chcesz wysłać zdjęcie. Jeśli chcesz, możesz dodać do niego wiadomość i jednym kliknięciem wysyłasz.

Jak działa ZOOM.ME


Sprawdź nas

1. ZOOM.ME i smartfony działają ,,krzyżowo”, co znaczy, że na jedno ZOOM.ME można wysyłać zdjęcia z wielu smartfonów, a z jednego smartfona można wysłać zdjęcia na wiele ZOOM.ME.

2. Do połączenia smartfona z ZOOM.ME została stworzona dedykowana aplikacja, która umożliwia przesłanie zdjęć zrobionych smartfonem. Zdjęcia są skalowane do rozmiaru ekranu, czyli do 1024x600 pixeli. Aplikacja pozwala także na dopisywanie do zdjęć dowolnej treści i przeglądanie ich historii.

3. Aplikacja ZOOM.ME działa na platformach iOS,
Android i Windows Phone i jest darmowa.

4. Zdjęcia można zgrywać z ZOOM.ME za pomocą portu micro USB albo karty SD (obydwa sloty są estetycznie ukryte w tylnej części obudowy).

5. ZOOM.ME posiada możliwość usypiania (można ustawić konkretne godziny).SPECYFIKACJA

Wyświetlacz 7" IPS LCD (dotykowy)
Rozdzielczość wyświetlacza 1024 x 600 px
Procesor 1,2 GHz, dwurdzeniowy
Pamięć wbudowana 4 GB
Łączność Wi-Fi Wi-Fi 802,11 b/g/n 2,4 GHz
Rodzaje wejść/wyjść microSD do max 32 GB
microUSB 2.0
gniazdo zasilania
Bateria 1000 mAh
Czas działania na baterii do 60 minut
Wymiary 195 x 126 x 18 (mm)
Waga urządzenia 340 gram (bez ładowarki)
Zainstalowany system operacyjny dedykowany bazujący na Android 4.2.2
Dodatkowe informacje ładowarka sieciowa 100-240 V ~ 50/60 Hz
(kabel o długości 3 metrów),
ładowarka jest jednocześnie nóżką,
na której opiera się urządzenie,
ramka może stać w pionie jak i poziomie
Gwarancja producenta 24 miesiące
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Przeźmierowo, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze
Dodatkowe informacje

Usługę „Paczkomaty 24/7” (InPost) realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

1. GOCLEVER SP. Z O.O. z siedzibą w Wysogotowie k. Poznania (62-081 Przeźmierowo) przy ul. Skórzewskiej 35 zwany dalej Gwarantem zapewnia, że urządzenie marki GOCLEVER, jest wolne od wad konstrukcyjnych i materiałowych, które mogłyby naruszyć jego funkcjonalność, o ile przestrzegana była instrukcja obsługi dostarczona przy zawarciu umowy.
2. Gwarancja obowiązuje wyłącznie na terytorium Polski. 
3. Gwarant bezpłatnie usunie ewentualną niesprawność urządzenia, zgodnie z postanowieniami niniejszej gwarancji pod warunkiem przedstawienia kopii dowodu zakupu. 
4. W przypadku gdy naprawa jest niemożliwa, urządzenie zostanie wymieniane na nowe o nie gorszych parametrach procesora oraz pamięci. 
5. Okres gwarancji na urządzenia GOCLEVER wynosi 24 miesiące, licząc od daty sprzedaży sprzętu, jednak nie dłużej niż 27 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na produkcie.
6. W przypadku wymiany produktu, gwarancja jest kontynuowana zgodnie z datą zakupu oryginalnego urządzenia lub w przypadku zakończenia tej gwarancji wynosi 90 dni, na wymieniony produkt, liczone od daty wymiany urządzenia umieszczonej w raporcie serwisowym. 
7. Gwarancja dla wyświetlaczy LCD i akumulatorów zamontowanych w urządzeniach GOCLEVER wynosi 6 miesięcy od daty zakupu, jednak nie dłużej niż 9 miesięcy od daty produkcji, w ekranach TFT LCD 3,5” do 10” zgodnie z normą ISO 13406-2 dopuszczalne jest wystąpienie do 5 błędnych pikseli (białe, czarne lub tzw. sub-piksele). 
8. Nie należy dopuścić do rozładowania baterii w urządzeniu. 
9. Okres gwarancji na akcesoria dołączone do urządzenia (np. ładowarki, uchwyty, kable, piloty itp.) wynosi 6 miesięcy od daty sprzedaży z wyłączeniem uszkodzeń mechanicznych. 
10. Gwarancja dla projektorów wynosi 24 miesiące, licząc od daty sprzedaży sprzętu, jednak nie dłużej niż 27 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na produkcie, a dla zamontowanych w nich lamp - 12 miesięcy. 
11. Wady ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane bezpłatnie w możliwie najkrótszym terminie nie przekraczającym 21 dni roboczych od przyjęcia urządzenia fizycznie do serwisu. W przypadku konieczności sprowadzenia części zamiennych z zagranicy, termin powyższy może ulec przedłużeniu o kolejne 30 dni. 
12. Reklamujący zobowiązany jest zgłosić usterkę poprzez formularz reklamacyjny na stronie producenta. W przypadku nie zgłoszenia usterki i wysłania jej do gwaranta bez uzyskania numeru reklamacyjnego przesyłka nie zostanie przyjęta. 
13. Usterkę należy zgłosić nie później niż 14 dni od jej zaistnienia. 
14. Nabywca zobowiązany jest dostarczyć produkt w oryginalnym opakowaniu, wraz ze wszystkimi akcesoriami. Odpowiedzialność za uszkodzenia wynikające z użycia opakowania zastępczego ponosi nabywca. 
15. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji (reklamacji sprawnego urządzenia lub gdy uszkodzenie powstało z winy klienta) zgłaszający reklamację zostanie obciążony kosztami ekspertyzy oraz transportu. 
16. Niniejsza gwarancja nie obejmuje: a) elementów zużywalnych lub podlegających wyczerpaniu (takich jak nieładowane baterie itp.); b) uszkodzeń i awarii spowodowanych włączaniem, użytkowaniem lub obchodzeniem się z produktem w sposób odbiegający od normalnych osobistych lub domowych zastosowań; c) uszkodzeń produktu będących następstwem: - używania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, czyli używania, którego skutkiem jest uszkodzenie fizyczne, estetyczne lub uszkodzenie powierzchni produktu lub jego modyfikacje, lub uszkodzenie wyświetlaczy ciekłokrystalicznych, - zarażenia wirusem lub użytkowania produktu z oprogramowaniem innym niż dostarczone z produktem lub oprogramowaniem nieprawidłowo zainstalowanym; - Kompatybilności urządzeń, z którymi używany jest ten produkt lub w których skład wchodzi, z wyjątkiem innych produktów GOCLEVER przeznaczonych do użytku z niniejszym produktem; - użytkowania produktu z akcesoriami, urządzeniami peryferyjnymi i innymi produktami typu, stanu i standardu innego niż zalecany przez GOCLEVER; - napraw przeprowadzanych przez osoby niebędące pracownikami GOCLEVER lub Autoryzowanych Centrów Serwisowych; - zaniedbania a szczególnie zabrudzeń; - wypadków, pożaru, działania cieczy lub wilgoci, chemikaliów i innych substancji, powodzi, wibracji, nadmiernego gorąca, nieprawidłowej wentylacji, wahań napięcia sieci zasilającej, podłączenia nadmiernego lub nieprawidłowego napięcia, promieniowania, wyładowań elektrycznych łącznie z błyskawicami oraz działania jakichkolwiek sił zewnętrznych i uderzeń. d) Gwarancja obejmuje wyłącznie sprzętowe podzespoły produktu. Nie obejmuje zaś oprogramowania (GOCLEVER lub innego). e) Czyszczenia urządzeń spowodowanych niewłaściwym przechowywaniem urządzenia. f) Sprzętu uszkodzonego mechanicznie. 
17. GOCLEVER zastrzega sobie prawo do wymiany uszkodzonych części produktu, całego produktu lub jego części na nowy lub odnowiony. Wszystkie wymienione części i produkty stają się własnością GOCLEVER. 
18. Nabywca traci prawa gwarancyjne w przypadku zerwania plomb gwarancyjnych, tabliczki znamionowej z numerem seryjnym lub stwierdzenia przez serwis producenta dokonywania nieautoryzowanych napraw lub zmian systemowy bądź konstrukcyjnych urządzenia. 
19. Gwarant może uchylić się od dotrzymania terminowości usługi gwarancyjnej, jeżeli zaistnieją nieprzewidziane okoliczności o charakterze siły wyższej np.: klęska żywiołowa, niepokoje społeczne itp. 
20. Gwarant nie odpowiada za szkody i straty powstałe w wyniku niemożności korzystania z urządzenia będącego w naprawie. 
21. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa kupującego do domagania się zwrotu utraconych korzyści w związku z wadami urządzenia. 
22. Gwarant nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku utraty danych na urządzeniu, informujemy również że mapy przywracane będą do stanu zgodnego ze stanem produkcyjnym. 
23. Postanowieniami niniejszej gwarancji dalej idące roszczenia odszkodowawcze są wyłączone chyba, że wynikają one z bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa. 
24. Gwarancja niniejsza ma charakter uzupełniający w stosunku do uprawnień nabywcy przysługujących wobec sprzedawcy. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień nabywcy wynikających z ustawy. 
25. Stosunek prawny pomiędzy nabywcą urządzenia i Gwarantem regulowany jest wyłącznie postanowieniami niniejszej gwarancji. Dalej idące roszczenia odszkodowawcze są wyłączone chyba, że wynikają one z bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

GOCLEVER Sp. z o.o.
ul. Skórzewska 35
62-081 Wysogotowo (Poznań)
Dodatkowe informacje

Procedura serwisowa


Od rozpoznania problemu technicznego do powrotu naprawionego urządzenia. Co zrobić, aby przyspieszyć ten proces?


Drogi Użytkowniku, zanim przekażesz sprzęt do Serwisu:


 1. Zadzwoń do nas lub do naszego autoryzowanego serwisu. Uzyskasz tam zdalne rozwiązania wielu problemów.
 2. Informacje handlowe: 61 646 02 45 zadzwoń do serwisu 61 848 87 67 lub wyślij e-mail. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania. Serwis Goclever pracuje w dni robocze w godzinach 9:30 – 16:30.
 3. Zapoznaj się z warunkami gwarancji dostępnymi w instrukcji obsługi Twojego urządzenia celem sprawdzenia czy uszkodzenie sprzętu jest objęte gwarancją producenta. Zgłoszenie gwarancyjne należy zgłaszać wyłącznie poprzez formularz dostępny on-line http://rma.goclever.com. UWAGA: Serwis nie przyjmuje zgłoszeń osobistych w swojej siedzibie oraz telefonicznie.
 4. Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz e-maila potwierdzającego przyjęcie reklamacji oraz przydzielony      numer reklamacji (RMA) lub odrzucającego reklamację wraz z uzasadnieniem.
 5. W przypadku konieczności przesłania sprzętu do serwisu, należy odpowiednio zapakować urządzenie, dołączając kopię dowodu zakupu oraz kartę gwarancyjną. W widocznym miejscu zaznaczyć numer RMA.
 6. Prosimy nie dosyłać kart pamięci, kart SIM, dodatkowych elementów, które nie były w oryginalnym      komplecie. itp. Serwis nie odpowiada za przysłane dodatkowo akcesoria.
 7. Prosimy o usunięcie wszelkiech haseł/PINów zabezpieczających urządzenia, lub gdy nie ma takiej      możliwości, o spisanie ich i dołączenie do przesyłki. 
 8. Podając numer RMA możesz mailowo, telefonicznie lub online zidentyfikować stan realizacji Twojego      zgłoszenia.
 9. Sprawdź status reklamacji online na stronie producenta.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

GOCLEVER Sp. z o.o.
ul. Skórzewska 35
62-081 Wysogotowo

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. 


Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 


Prawo zwrotu nie przysługuje przedsiębiorcom. Jeśli poprosiłeś o dokument sprzedaży w postaci faktury VAT wraz z numer NIP – tracisz prawo do zwrotu. 


 1.  Zwracany przez Konsumenta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. Towar zwracany w oryginalnym opakowaniu z kompletnym wyposażeniem i akcesoriami oraz dokumentami wydanymi przy jego sprzedaży. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz nie może posiadać uszkodzeń mechanicznych. 
 2. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 
 3. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. 
 4. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 
 5. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru w transporcie należy spisać protokołu szkody. W tym celu należy skontaktować się z firmy kurierską DHL (tel. 42 6 345 345) - klient umawia się indywidualnie z kurierem w celu spisania protokołu szkody. Protokół można spisać do 7 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki. Skan spisanego protokołu szkody prosimy przesłać wraz z formularzem zwrotu na adres sklep@goclever.pl 
 6. Podstawą do zwrotu pieniędzy jest potwierdzona korekta faktury, która wysyłana jest drogą mailową na e-mail podany w zamówieniu. 
 7. Zwrot wzajemnych świadczeń powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy. Zwrot pieniędzy może zostać wydłużony do czasu potwierdzenia korekty faktury. 
 8. W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy: sklep@goclever.pl lub pod numerem telefonu 61 646 02 45 w godzinach 9:30-16:30 od poniedziałku do piątku. Zadbaj o swoją przesyłkę! W trosce o bezpieczeństwo przesyłanych towarów, zalecamy korzystanie z usług firm kurierskich lub nadawanie paczek z potwierdzeniem nadania. 

FORMULARZ ZWROTU (wpisanie wszystkich informacji skróci czas zwrotu środków na konto) 

Dane kupującego: 

Nick z allegro: 

Imię: 

Nazwisko: 

Ulica (nr domu, mieszkania): 

Kod pocztowy: 

Miasto: 

Telefon: 

E-mail: 

Dane produktu: 

Nazwa produktu i ilość: 

Nr aukcji lub nr zamówienia: 

Data zakupu: 

Data otrzymania towaru: 

Powód zwrotu (opcjonalnie): 


Szczegółowe informacje zawarte w tym miejscu przyspieszą kroki zmierzające do zwrócenia Państwu kosztów za zakupiony towar. 


Spisany protokół szkody: TAK / NIE 

Dane do zwrotu: 

Nazwa banku: 

Nr rachunku bankowego: 


WYPEŁNIONY FORMULARZ PROSIMY DOŁĄCZYĆ DO PACZKI

O sprzedającym
Goclever
98,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

14650

 

162

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 61 646 02 45
 • 61 646 08 00
poniedziałek - piątek
09:30 - 16:30
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

   GOCLEVER Infinite Invention

   Od ponad 10 lat nasza firma dostarcza rozwiązań z dziedziny elektroniki użytkowej, cechujących się najlepszym stosunkiem oferowanych parametrów do ceny. Naszą ofertę kierujemy do osób, którzy poszukują zaawansowanych technologicznie, dostosowanych do wymagań europejskich, łatwych w obsłudze urządzeń w atrakcyjnej cenie.  

   Trafność naszej strategii doceniło już ponad milion użytkowników w ponad 20 krajach Europy i Azji, plasując GOCLEVER w pierwszej trójce największych graczy w Europie Wschodniej i Centralnej.

Pozostałe informacje

Najważniejsze informacje dotyczące transakcji


Na wybranie sposobu dostawy i płatności oraz wpłatę czekamy 14 dni, po tym czasie transakcja zostanie anulowana.


PRZELEW KLASYCZNY

Prosimy w przypadku płacenia przelewem klasycznym w tytule przelewu wpisać nick oraz adres e-mail z Allegro. 

Dane do przelewu: 

GOCLEVER Sp. z o.o. ul. Skórzewska 35 Wysogotowo (Poznań) 62-081 Przeźmierowo, Polska 

Numer Rachunku: 69 1090 1346 0000 0001 3043 7384

ODBIÓR PRZESYŁKI

Przy odbiorze przesyłki z zamówionym Towarem, Klient powinien sprawdzić przesyłkę i w przypadku stwierdzenia:- uszkodzenia mechanicznego zawartości przesyłki,- niekompletności przesyłki,- niezgodności zawartości przesyłki z przedmiotem Zamówienia Klient jest uprawniony do odmowy przyjęcia przesyłki. W takim przypadku Klient powinien niezwłocznie powiadomić Usługodawcę o zaistniałej sytuacji w celu przygotowania nowej dostawy.W przypadku stwierdzenia takich uszkodzeń, zażądaj u kuriera sporządzenie protokołu szkody - protokół stanowi podstawę wszczęcia postępowania reklamacyjnego.

Numer oferty:5840588923
Zgłoś naruszenie zasad